Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa Psychoterapia jest procesem, który umożliwia przyjrzenie się naszym trudnościom emocjonalnym z odmiennej perspektywy. Pomaga dotrzeć do przyczyn trudności bądź objawów, dając wyraźną poprawę samopoczucia i funkcjonowania społecznego. Katarzyna Skirmuntt, psycholog przeszkolony w warszawskim Laboratorium Psychoedukacji (szkoła posiada rekomendacje Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) prowadzi psychoterapię indywidualną, rodzinną, terapię par jak również konsultacje psychologiczne. Pracując na Oddziale IV Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu zdobywa cenne doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej osobom borykającym się z rozmaitymi trudnościami natury emocjonalnej.

Szczegóły strony www.psycholog-warszawa.org:

Podlinkuj stronę www.psycholog-warszawa.org:

Psychoterapia Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz inne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Warszawa

  Psycholog Warszawa »

  Grupa Medyczna Vertimed+ proponuje pionierską koncepcję w podejściu do interesanta w obszarze usług medycznych ukierunkowanych na sferę psychiczną osoby. U nas każdy pacjent traktowany jest poważnie i indywidualnie.
  Jako indywidualna placówka w Polsce gwarantujemy obszerną opiekę z różnych zakresów psychiatrii, psychoterapii i psychologii. Wsparcie znajdzie u nas każdy, bez względu na rodzaj problemu. Zapraszamy do Kliniki Vertimed+. Zapraszamy do naszej siedziby i zachęcamy do podpisania deklaracji. Druki zgłoszeniowe, które trzeba wypełnić i przekazać do nas, znajdują się na stronie poniżej. Złożenie deklaracji w naszej Klinice nie wymaga wyrejestrowywania się przez Państwa z uprzedniej przychodni POZ. Psychiatria, psychoterapia, psychologia, pełen zakres usług. Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach obowiązujących w najlepszych klinikach na świecie. Szczycimy się bliską współpracą z podobnymi ośrodkami z Wiednia, Hamburga, Berlina, Londynu.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuta Uzależnień Warszawa

  Terapeuta Uzależnień Warszawa »

  Mowa o narkotykach, narkomanii, dopalaczach, profilaktyce uzależnień i detoksykacji. Propozycja moja dotyczy dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin osób z tymi problemami. Przedstawię tu wszystkim zainteresowanym wybrane fragmenty moich wykładów, szkoleń, publikacji prasowych oraz wybrane fragmenty wystąpień medialnych. Sporo uwagi poświęcam profilaktyce uzależnień i zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży oraz zdrowemu stylowi życia, jako alternatywie dla ucieczki w świat iluzji. Robert Rutkowski jest certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, pedagog, wykładowca specjalizującym się w profilaktyce uzależnień od substancji psychoaktywnych i zachowań ryzykownych. Nazywam się Robert Rutkowski i własną stronę dedykuję zagadnieniom i problemom związanym z używaniem, nadużywaniem i uzależnieniem od legalnych i nielegalnych substancji psychoaktywnych.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań

  Psycholog Poznań »

  Konsultacje, psychoterapia indywidualna, dla par, rodzin, psychoterapia grupowa ? to formy pomocy osobom, borykającym się z wszelkimi kłopotami natury psychicznej. Z psychoterapii powinno się skorzystać wtedy, gdy jakaś sytuacja czy stan wywołują cierpienie lub dyskomfort psychiczny, zaś jak dotąd wszystkie techniki radzenia sobie z tym nie pomagają. Zapraszamy do pracowni Humani w Poznaniu, gdzie w kompetentny sposób wspieramy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki leczenia uzależnień

  Ośrodki leczenia uzależnień »

  Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA uczy osoby nadużywające alkoholu jak przestać pić, gwarantuje szeroką pomoc dla narkomanów i hazardzistów, którzy chcą pozbyć się nałogu. W tym celu Ośrodek Leczenia Uzależnień OAZA bada zgłaszających się, a później udostępnia im zabiegi lecznicze. Centrum Uzależnień OAZA zapewnia wsparcie psychoterapeutów z certyfikatami, dysponujących rozległą znajomością zagadnień i poprzez to reguluje psychikę oraz porządkuje sferę duchową. Poprawia tym samym styl życia pacjentów, którzy przecież zwykle są bardzo nieszczęśliwi. W Klinice Uzależnień OAZA zgłaszający się mają okazję zaznajomić się z innymi osobami w podobnej sytuacji i nawiązać z nimi bliższy kontakt. Często właśnie dzięki takim spotkaniom do uzależnionych od alkoholu dociera prawda o tym, że powinni zmienić swoje postępowanie.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia małżeńska

  Psychoterapia małżeńska »

  Kłopoty w relacjach z dziećmi, problemy wychowawcze czy stale nasilający się konflikt w małżeństwie to sprawy które dotykają lub mogą dotknąć każdego z nas. Nie można jednak załamywać rąk, nie można nadal żyć z tymi problemami. Na podstawie zdobytej wiedzy, umiejętności oraz praktyki dla każdego z Was można przygotować kompleksowe działania w takich płaszczyznach jak psychoterapia małżeńska, psychoterapia dda czy leczenie uzależnień. Wszystkich serdecznie zapraszam -Ewelina Głowacz.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Rybnik

  Psycholog Rybnik »

  Oferuję profesjonalną pomoc psychologiczną dla młodzieży i dorosłych.Każdy na swój sposób radzi sobie z trudnościami, jakie spotykają go w życiu, czasem jednak zdarza się, że sposoby radzenia sobie z nimi, z których korzystaliśmy do tej pory nie przynoszą efektu. W takiej sytuacji pomocne może okazać się skorzystanie z wiedzy i doświadczenia psychologa. Szukasz psychologa dla dzieci, młodzieży lub dorosłych w Rybniku, lepiej nie mogłeś trafić.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień

  Terapia uzależnień »

  Polecany Prywatny Ośrodek Leczenia Alkoholizmu OAZA zapewnia pacjentom specjalistyczną pomoc terapeutyczną oraz lekarską w zakresach typu leczenie odwykowe i odtrucia alkoholowe Propozycja terapeutyczna oraz lecznicza obejmuje bezpieczny i dyskretny detox w kameralnym ośrodku pod troskliwą opieką lekarską i psychologiczną. Pobyt terapeutyczny w ekskluzywnych warunkach ? witryna internetowa zapewnia opcję odbycia wirtualnego spaceru. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego z pacjentów. Gwarantujemy skuteczne leczenie alkoholizmu oraz innych nałogów. Nasza oferta to terapia stacjonarna oraz ambulatoryjna. Współpracujemy z sanatorium uzdrowiskowym, zapewniając pełną odnowę psychiczną i fizyczną pacjenta. Prywatny Ośrodek Odwykowy Oaza gwarantuje powrót do życia bez szkodliwych uzależnień.
  Detox

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna

  Pomoc psychologiczna »

  W ośrodku psychoterapii Perspektywy do Państwa dyspozycji jest adekwatny i doświadczony psychiatra, psycholog. Gabinet psychologiczny z miasta Wrocław w obszarze pomocy psychoterapeutycznej świadczy Państwu: konsultacje psychiatryczne, poradnictwo pedagogiczne i psychoterapię personalną. Ośrodek Psychoterapii Perspektywy ma swoją stronę WWW, na jakiej znajduje się cała oferta naszego gabinetu, cennik, sposób kontaktu oraz dalsze ważne informacje pożądanego jednostce zainteresowanej kuracją czy też poradą psychologiczną.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1779
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 11
 • IP:
 • BL:
 • PR: