Sukces na giełdzie

Sukces na giełdzie Guru Inwestycji to portal przedstawiający biografie ludzi sukcesu ze świata giełdy i inwestycji. Mądre decyzje inwestycyjne zagwarantowały im międzynarodową renomę, a eksperci w branży uważają ich za swoich mistrzów. Każdy z nich zaznacza, że podstawowym czynnikiem powodzenia na giełdzie jest między innymi trafnie dobrany portfel inwestycyjny. Na stronie zamieszczane są charakterystyki inwestorów giełdowych z Polski i zagranicy. Urozmaiceniem serwisu Guru Inwestycji są inspirujące cytaty, krótkie recenzje polecanych pozycji książkowych oraz filmiki prezentujące wywiady z poszczególnymi osobowościami.

Szczegóły strony www.guru-inwestycji.pl:

Podlinkuj stronę www.guru-inwestycji.pl:

Sukces na giełdzie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 44

Zobacz inne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja

  Windykacja »

  W przypadku, gdy nasz dłużnik nie płaci, warto zastanowić się, jakie działania podjąć, by windykacja stała się skuteczna. Jeśli my sami nie poradzimy sobie z wyegzekwowaniem długów, to najlepiej zatrudnić agencję, dla której windykacja to codzienna praca i która cieszy się odpowiednią renomą na rynku tego typu usług, czyli po prostu jest skuteczna. Doświadczeni negocjatorzy pracujący w takiej firmie na pewno doprowadzą sprawę do odpowiedniego finału, czyli odzyskamy należne nam pieniądze od naszego zatwardziałego dłużnika, który może także zostać zapisany na stosowną listę -Rejestr Dłużników. Dobrze jest powierzyć windykację fachowcom i samemu mieć spokojną głowę.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut

  Skup aut »

  Założony przez nas auto skup może się pochwalić naprawdę długą już obecnością w branży. Mamy za sobą szereg udanych transakcji,, które zawsze przynosiły pełne zadowolenie i satysfakcję klientom, którzy postanowili nas obdarzyć zaufaniem. Jeśli chcesz sprzedać swoje auto, trafiłeś idealnie! Dla nas w najmniejszym stopniu nie liczy się czy auto jest prywatne, czy służbowe, świadczymy skup aut bardzo różnych, poza pojazdami pochodzącymi z Anglii. Jeżeli masz ochotę, po sfinalizowaniu transakcji otrzymasz gotówkę do ręki. Można również wybrać opcję przelewu na swoje osobiste konto. Sprawdź dokładnie naszą ofertę i nawiąż z nami kontakt. Działamy na terenie całej Polski i możemy dokonać wyceny w Twoim mieście. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Analizy ekonomiczno-finansowe

  Analizy ekonomiczno-finansowe »

  Doświadczenie zdobyte przez wiele lat pracy pozwala nam na prowadzenie usług rachunkowych i księgowych na najwyższym poziomie. Nasze Biuro Rachunkowe obsługuje liczną bazę firm w naszym kraju. Zapewniamy obsługę księgową dla wszystkich rodzajów działalności gospodarczej. Oferujemy projekty analizy finansowo-ekonomicznej i wiele innych usług związanych z doradztwem podatkowym.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portfel inwestycyjny

  Portfel inwestycyjny »

  Strona zawiera informacje stanowiące przegląd najważniejszych wydarzeń tygodnia na Giełdzie Papierów Wartościowych. Artykuły zamieszczane są w formie bieżących aktualności oraz jednego tekstu zbiorczego reasumującego sytuację na giełdzie z ostatnich dni. Dodatkowym elementem serwisu jest kalendarium ekonomiczne i kalendarium giełdowe. Dzięki zawartym w nich danym giełdowcy mają możliwość na bieżąco zmieniać swój portfel inwestycyjny, a sama analiza portfela akcji może przebiegać z uwzględnieniem przyszłych wydarzeń na rynku gospodarczym.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości finansowe

  Wiadomości finansowe »

  Marketview.pl to serwis informacyjny o tematyce giełdowej, inwestycyjnej i finansowej. Zamieszczane tu informacje stanowią odwołanie do najświeższych wydarzeń zarówno na rynku funduszy i inwestycji, jaki i na rynku giełdy i finansów. Zamierzeniem autorów portalu jest zgromadzenie w jednym miejscu zestawu informacji ułatwiających podjęcie decyzji inwestycyjnych. Omawiane zagadnienia stanowią jedynie punkt wyjścia do prywatnych analiz. Oprócz tego na łamach serwisu przedstawiane są codzienne notowania walutowe i giełdowe.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław

  Biuro rachunkowe Wrocław »


  Fachowe Biuro Księgowe miesczące się w Wrocławiu, oferuje wszystkim przedsiębiorstwom ale również osobom prywatnym pomoc z dziedziny podatkowej a także kompleksowe usługi związane z prowadzeniem księgowości firmy.

  Miła atmosfera, przystępny i szybki kontakt, doskonała znajomość prawa podatkowego a także duży staż pracy procentujący w jakość świadczonych usług to cechy które odzwierciedlają biuro księgowe Libra.
  Libra-księgowość Wrocław nie tylko prowadzi księgowość firmy ale również udziela licznych wskazówek, które mają na celu zwiększenie oszczędności a jednocześnie minimalne obciążenie finansowe klienta zarówno z fiskusem jak i klientami.
  Zapraszamy do współpracy oraz do zadawania pytań, więcej informacji na stronie www libra.net.pl

  LIBRA Renata Kiełbasiewicz-Drozdek
  ul. Partyzantów 12c
  51-672 Wrocław
  71 347 65 35
  r.drozdek@libra.net.pl
  NIP: 8981069164,
  Regon 933004760

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodowy Wrocław

  Leasing samochodowy Wrocław »

  Przedstawiamy stronę, gdzie gość zastanie ciekawą i stworzoną specjalnie dla niego propozycję leasingu samochodowego. Strona oferuje fachowe podejście pracownika firmy do klienta, który opierając się na zasobie wiedzy niewątpliwie doradzi optymalny leasing samochodowy skierowany do określonego kontrahenta i przystosowany do jego oczekiwań. Na prezentowanym serwisie znajdziesz różne linki do przydatnych podstron, dane o proponowanych usługach oraz pożyteczne rady dotyczące sprawnego wyboru finalnej oferty.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://kancelariaadwokacka-legnica.com.pl/o-kancelarii

  Http://kancelariaadwokacka-legnica.com.pl/o-kancelarii »

  Nasza kancelaria świadczy pomoc w zakresie prawa klientów firm oraz osób fizycznych. Nasi adwokaci posiadają wysokie doświadczenie zdobywane długoletnimi studiami. Jesteśmy w dobrym kontakcie z innymi Kancelariami Adwokackimi, Notarialnymi, oraz Komorniczymi. Bardzo ważnym dla nas czynnikiem jest więź z klientem, która z znacznym stopniu przyczynia się do pozytywnego obrotu rozpatrywanej sprawy. Nasza siedziba znajduje się w Legnicy, a Filie położone są w Jaworze oraz w Polkowicach. Oferujemy pełną dyspozycyjność.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1772
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 8
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: