Archiwizacja dokumentów

Archiwizacja dokumentów Nasza firma Ad Akta Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 2002 a obecnie jest jedną z największych firm archiwizacyjnych działających na terenie środkowej Polski. Specjalizujemy się w kompleksowym zarządzaniu dokumentacją. We wszystkich naszych działaniach dostosowujemy się do potrzeb i wymagań klientów, ich wewnętrznych procedur i regulaminów. Naszym klientom oferujemy również usługi dedykowane tj. usługi i rozwiązania przygotowywane na indywidualne zlecenie klientów dostosowane do ich specyfiki działania. Jeśli jesteś zainteresowany przechowywaniem dokumentów ich archiwizacją lub też niszczeniem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.adakta.pl:

Podlinkuj stronę www.adakta.pl:

Archiwizacja dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 52

Zobacz inne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne, Odszkodowania komunikacyjne

  Porady prawne, Odszkodowania komunikacyjne »

  Możliwość skorzystania z porad prawnych przez Internet. Bez konieczności umawiania się na wizytę z prawnikiem możliwość uzyskania fachowej porady z wielu dziedzin prawa m. in. prawo rodzinne, prawo cywilne i gospodarcze. Prawnicy z kancelarii, to osoby o bogatym doświadczeniu praktycznym w stosowaniu prawa, co zapewnia najskuteczniejsze rozwiązania prawne.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Toruń

  Rehabilitacja Toruń »

  Nazywam się Krzysztof Krajewski i zawodowo zajmuję się świadczeniami usług z zakresu ratowania zdrowia i życia człowieka. Od 2006 roku prowadzę firmę ?Wsparcie Medyczne?, która zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług w tej właśnie branży, a od 2010 roku poszerzyłem zakres działania o dodatkowe świadczenia medyczne.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób Kalisz

  Przewóz osób Kalisz »

  Gwarantujemy również usługi z Naszym kierowcą, który dowiezie Państwa w dowolne miejsce. Siedziba rekomendowanej firmy zlokalizowana jest na terenie Kalisza. Klientom proponujemy najlepsze ceny w regionie. Obowiązujący cennik znajduje się na rekomendowanej witrynie www. Świadcząc usługi przewozu ludzi gwarantujemy stosowany komfort podczas podróży. Auta z Naszej floty posłużą wszystkim do rozmaitych celów. Usługi Naszej firmy to gwarancja profesjonalizmu oraz niskich cen. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szlifowanie granitu Koszalin

  Szlifowanie granitu Koszalin »

  Szlifowanie, polerowanie, impregnacja marmuru, granitu, lastryko, posadzek, schodów, parapetów, szlifowanie powierzchni porowatych, renowacja kamienia, fugowanie, klawiszowanie płyt. Krystalizacja marmuru, lastryko - efekt rozlanej wody.

  Zajmujemy się profesjonalnym, specjalistycznym doczyszczaniem wszystkich powierzchni. Posiadamy bogate doświadczenie na rynku usług porządkowych.

  Istniejemy od 2001 roku i wciąż dynamicznie się rozwijamy.

  Dzięki dogłębnej znajomości technik porządkowych w teorii zachowujemy zdrowe proporcje w praktyce pomiędzy krótkim czasem pracy (aby nie narażać klienta na zbyt duże koszta), a rzetelnie wykonaną usługą.

  Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość.

  Pracujemy skutecznie, dzięki profesjonalnym urządzeniom oraz wieloletniemu doświadczeniu pracowników firmy.

  Kontakt:
  Firma Usługowa Błysk
  tel: 515 903 076
  www.marmur.co
  biuro@marmur.co

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie

  Odśnieżanie »

  Prace alpinistyczne wymagają doświadczenia, dokładniości i specjalistycznego sprzętu. Z tego też powodu instalując reklamy, naprawiając balkony, montując oświetlenie na masztach, zbijając i zabezpieczając tynki szukamy odpowiedniej do tego firmy. W pracach alpinistycznych specjalizuje się firma TROP z Warszawy. Oczywiście wspomniane wyżej usługi to tylko ułamek oferty firmy. Co istotne, pracownicy TROP pracują na terenie całej Polski. Udadzą się na miejsce zlecenia, doradzą sposób jego realizacji, przygotują odpowiedni sprzęt, a nawet instalację, innymi słowy, podejmą każde trudne wyzwanie. Są do tego przeszkoleni, posiadają najwyższej klasy sprzęt i bogate doświadczenie. Prawda, że warto sięgnąć po ofertę TROP?

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki

  Pranie tapicerki »

  Firma Czysta Tapicerka działa w Warszawie oraz terenach podmiejskich. Profesjonalni sprzątacze usługodawcy specjalizują się w kompleksowym czyszczeniu samochodów. Świadczone usługi obejmują pranie tapicerki, czyszczenie wnętrz pojazdów, przygotowanie samochodów do sprzedaży, co owocuje także znakomitą współpracą z komisami. Usługi realizowane są u klienta. Poza tym Czysta Tapicerka to czyszczenie obiektów magazynowych, domów oraz biur. Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do współpracy. Jakość i cena to atuty Czystej Tapicerki.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz rzeczy Wrocław

  Przewóz rzeczy Wrocław »

  Proponujemy najwięcej przeszukiwany serwis, tak jak zawód-porter obejmuje bieg prac w załadunku i rozładunku mebelków, dzieł złożenia, demontażu, montażu mebelków, pakowanie ciężarówki do noszenia długich dystansach w Polsce. Każdy członek naszego personelu jest wieloletnie doświadczenie i może swobodnie doradzić sobie ze każdymi zadaniami. Transport mebli Samochodu ciągniki usługi - cały zasięg posług dla transportu i wszystko, co konieczne dla ruchu cechy.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny hydraulik Łódź

  Profesjonalny hydraulik Łódź »

  Hydro-Tech24h oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi hydrauliczne na terenie woj. łódzkiego.

  Posiadamy niezbędny sprzęt, wiedzę którą zdobywaliśmy latami przez praktyki i szkolenia oraz wszelkie potrzebne certyfikaty, aby jak najlepiej wykonywać usługi, dokonać naprawy czy serwisu.

  Nasze główne atuty to dokładność, wysoka jakość świadczonych przez naszą firmę usług i konkurencyjne ceny.

  Jeśli w Twoim domu powstanie się usterka bądź coś popsuje nie czekaj, zgłoś się do nas, przyjedziemy tak szybko jak to będzie możliwe.

  Świadczone usługi:

  - Instalacje wodne
  - Instalacje kanalizacyjne
  - Instalacje centralnego ogrzewania
  - Montaż kotłowni gazowych jak również na paliwa stałe
  - Różnego rodzaju przeróbki
  - Próby ciśnieniowe
  - Montaż armatury hydraulicznej i sanitarnej

  Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu rośnie liczba naszych zadowolonych Klientów. Ty też możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów.

  Hydro-Tech24h kompleksowe usługi hydrauliczne - ZAPRASZAMY.

  Data dodania: 09 10 2016 · szczegóły wpisu »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1771
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 11
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: