Szkoły językowe Bielsko-Biała

Szkoły językowe Bielsko-Biała Niebawem matura Twojego dziecka z języka angielskiego? Mas jeszcze dużo do nadrobienia, przyswojenia i nauczenia. Pomóż mu zapisując go na intensywny kurs dla maturzystów dzięki czemu uczeń zna doskonale wszystkie rodzaje zadań egzaminacyjnych na długo przed prawdziwą maturą, co znacznie obniża stres egzaminacyjny. Zestaw ucznia zawiera podręcznik i zeszyt ćwiczeń z CD - ROMem, co pozwala na samodzielną pracę w domu. Każda lekcja uczy konkretnych umiejętności, które uczniowie wykonują na koniec lekcji - uczeń zawsze wie, czego się danego dnia nauczył i może łatwiej monitorować swoje postępy. Każdy rozdział zawiera wskazówki maturalne - uczeń uczy się języka i technik egzaminacyjnych. Zapraszamy do Naszej szkoły językowej w Bielsku.

Szczegóły strony www.angielskibigben.pl:

Podlinkuj stronę www.angielskibigben.pl:

Szkoły językowe Bielsko-Biała

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 51

Zobacz inne wpisy w tej kategorii:

 • Księgarnia Internetowa, księgarnia językowa - metero.pl

  Księgarnia Internetowa, księgarnia językowa - metero.pl »

  Księgarnia internetowa, księgarnia językowa metero.pl oferująca szeroki asortyment słowników i książek do nauki języków obcych. Metero.pl specjalizuje się w książkach do nauki języków obcych, kursach na CD, książkach dla Tłumaczy, słownikach językowych, a także książkach przydatnych i ułatwiających prowadzenie każdej firmy oraz literaturze fachowej.W ofercie mamy ponad 49 języków.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego

  Nauka angielskiego »

  Poznawanie języków obcych ubogaca. Wie to każdy, kto uczył się przynajmniej jednego języka. Wraz z nauką poznaje się także kulturę i całe bogactwo danego regionu. Językiem umożliwiającym bezproblemowe poruszanie się po świecie jest oczywiście angielski, który jest używany w każdym kraju. Angielski jest niezbędny dla osób chcących rozpocząć pracę w firmie międzynarodowej. W biznesie dobrze jest znać także inne języki, gdyż może to ułatwić relacje z partnerem z kraju, którego język się pozna. Naukę angielskiego można zacząć w każdym wieku. Na stronie prezentowane są podstawowy z zakresu wiedzy o nauce tego języka, takie jak czasy, zwroty, odmiany zaimków, czasowniki i inne.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego

  Nauka angielskiego »

  Najwyższy poziom kształcenia w połączeniu z zaawansowanymi metodami kształcenia to gwarancja jakości i sukcesu. I taki właśnie przyświeca cel szkołom języka angielskiego Bell, które już od kilkunastu lat organizują w całej Polsce przeróżnego rodzaju kursy językowe i szkolenia. Ich placówki znajdują się w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie i w Warszawie. Szkoły jezyka angielskiego Bell zlokalizowane są zazwyczaj w centrum miasta. Dzięki temu nie ma problemu z dostępem do nich środkami komunikacji miejskiej czy też samochodem. Każda ze szkół jest wyposażona w sale dydaktyczne oraz bibliotekę językową, wyposażoną w czasopisma, filmy, książki i różnego rodzaju materiały gramatyczne oraz testy. Kursy jezykowe prowadzone są na wszystkich poziomach językowych. Do każdego z nich układany jest specjalny program nauczania. Dzięki temu zajęcia mogą być organizowane w zależności od poziomu zaawansowania językowego, potrzeb oraz dyspozycji czasowych uczestników.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Yokatta - Szkoła językowa

  Yokatta - Szkoła językowa »

  Yokatta to szkoła języków obcych w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajskiego, angielskiego, duńskiego, holenderskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, norweskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, arabskiego, tureckiego, łaciny i esperanto. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Gorzów

  Niemiecki Gorzów »

  Pośród wielu aktywności pozalekcyjnych, jakie są obecne na krajowym rynku, naprawdę bardzo wielu uczniów i studentów decyduje się na dokładne poznanie jakiegoś nowego języka obcego. Bardzo podoba się nam ten fakt, bowiem prowadząc szkołę językową umożliwiamy rozwój językowego zaplecza naprawdę wielu osobom. Języki niemiecki Gorzów i norweski Gorzów to tylko mała cząstka naszej ogromnej, bogatej oferty. Bogate zróżnicowanie języków i stopni zaawansowania zajęć czyni, że każdy człowiek zainteresowany obcym językiem człowiek, będzie mógł u nas odnaleźć możliwie najbardziej doskonale przygotowaną ofertę. Namawiamy do rozpoczęcia nauki w tej szkole.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Warszawa

  Angielski dla firm Warszawa »

  Dziś mając biznes powinno się być zdecydowanym na kontakty z całym globem ziemskim. W odmiennym przypadku rozwój posiadanego przedsiębiorstwa nie będzie parł aż tak błyskawicznie do przodu. Warto podszkolić w tej sytuacji znajomość języków zagranicznych, bo angielski dla firm okazuje się być nad wyraz istotny. Importując bądź wysyłając produkt, względnie trudno będzie dogadać się z przedsiębiorcą pochodzącym z drugiej strony świata w naszym ojczystym języku. Akademie językowe takie jak Lingua House dobrze wiedzą, jak olbrzymie znaczenie aktualnie w kontaktach międzynarodowych ma angielski dla firm. Warszawa od paru lat jest miejscem, w którym da się spotkać dość sporą grupę biznesmenów wywodzących się z każdego zaułka kuli ziemskiej. W tej grupie przeważają głównie obywatele Rosji i Chin.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Wrocław

  Szkoła języków obcych Wrocław »

  Język angielski, niemiecki, polski dla obcokrajowców czeski to języki wykładane w Simply Speaking ? to szkoła językowa, której stronę WWW Państwu opisujemy . Prowadzone zajęcia są wypełnieniem indywidualnych możliwości słuchaczy, przeprowadzane są w siedzibie szkoły, która została designersko wystylizowana oraz za każdym razem mają miły nastrój . Zajęcia kursowe przygotowują do egzaminów DELE i gimnazjalnego, a także do innych sprawdzianów takich jak matura z niemieckiego, a nauka języka przebiega bezproblemowo.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz Poznań

  Aranżacja wnętrz Poznań »

  Oferta dekoracji wnętrz. Polecamy fachową aranżację wnętrz: dekorację domów, apartamentów, salonów firmowych, lokali komercyjnych, a także różnych przestrzeni publicznych i nie tylko. Gwarantujemy wysoką klasę świadczonych usług. W projektach wnętrz uwzględniamy najnowsze trendy,a także indywidualne preferencje klienta. Nasi architekci wnętrz posiadają bogate doświadczenie i wszechstronne wykształcenie.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1771
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 10
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: