Alste

Alste W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie nowoczesnej organizacji bez systemów technicznego zabezpieczenia mienia. W naszej firmie znajdziecie Państwo funkcjonalne i atrakcyjne pod względem ekonomicznym rozwiązania z zakresu kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, rejestracji czasu pracy czy też systemów włamania i napadu, które pomogą chronić posiadane mienie i osoby.

Szczegóły strony https:/alste.pl:

Podlinkuj stronę https:/alste.pl:

Alste

Odwiedziny robotów:

Zobacz inne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja public relations

  Agencja public relations »

  Oferta Agencji komunikacji marketingowej Exacto obejmuje profesjonalne usługi marketingowe w zakresie których mieści się komunikacja wewnętrzna i kryzysowa, relacje z mediami, organizacja wydarzeń oraz badania i pomiar efektów w organizacjach. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów firma Exacto wzbogaciła swoją ofertę o interaktywne usługi marketingowe ? Internet PR i SEO PR służące wypromowaniu marki we wszechobecnym medium jakim jest Internet. Poza tym specjaliści Exacto zajmują się organizacją i prowadzeniem szkoleń i warsztatów o tematyce PR.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola dostępu

  Kontrola dostępu »

  Firma Block Alarm ? Autoryzowany Zakład Systemów Alarmowych jest obecna na polskim rynku od 1991 roku. Już od blisko 20 lat zajmujemy się projektowaniem oraz instalacją systemów zabezpieczających różnego rodzaju budynki: mieszkania, domy, biura, sklepy czy magazyny. Specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur Kraków

  Sprzątanie biur Kraków »

  Przedsiębiorstwo sprzątające DDDCzystość trudni się dokładnym czyszczeniem a ponad to sprzątaniem domów, biur czy magazynów. Nasza firma czyszcząca oferuje Państwu również usługę odśnieżania dachu. Oprócz usługami sprzątania, oferujemy również szkolenia bhp na terenie Krakowa i okolic. Mamy profesjonalne zezwolenia które pozwalają nam przeprowadzać szkolenia BHP. BHP to Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. BHP to coś co w naszej firmie jest najważniejsze! Nie zwlekaj i skorzystaj z usługi firmy DDDCzystość. Znajdziesz nas na ul. Sucha 6a 30-601 Kraków. Skontaktuj się z nami poprzez: (12) 267 79 93 lub 660 461 428. Z nami, masz absolutną pewnośc, że wszelkie usługi zostaną wykonane na najwyższym poziomie. Zaufaj profesjonalnej i doświadczonej firmie jaką jest DDDCzystość.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska targowe

  Stoiska targowe »

  Firma Elipsa Design Exhibition Services zajmuje się prowadzeniem wystąpień targowych. Realizujemy dla naszych kontrahentów projekty jak również stoiska targowe. Podczas kooperacji kładziemy nacisk na dobrą komunikację z klientami, co pozwala usprawnić naszą ofertę oraz zaproponować lepsze rozwiązania w dyscyplinie zabudowa stoisk targowych.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telemarketing

  Telemarketing »

  Uprzejmie zapraszamy na stronę firmową przedsiębiorstwa o nazwie Contact Center. Przedsiębiorstwo Contact Center jest największą w Polsce firmą działającą na rynku call center. Posiadamy dziesięcioletnie praktykę w sektorze call center oraz telesprzedaży i telemarketingu. Nasza praktyka pozwoliła nam na wykreowanie fantastycznie działających praktyk dla dużej ilości zadowolonych kontrahentów. Działamy w takich sferach outsourcingu jak: telesprzedaż, wsparcie sprzedaży, obsługa klienta. Świadczymy także taką usługę jak infolinię jak też serviceDesk. Przeprowadzamy nierutynowe projekty, jesteśmy łatwi w przystosowaniu się co zapewnia nam ewentualność dopasowania się do subiektywnych potrzeb nawet najbardziej niełatwych użytkowników. Zapewniamy także doradztwo, w takim obrębie jak projektowanie, konstrukcja i zarządzanie wewnętrznymi call center. W opisywanej specjalności używamy wielorakiego wariantu przewodów komunikacji, takich jak na przykład internet, fax, VoIP.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wielopiła

  Wielopiła »

  Masz-Drew to rozwojowy producent maszyn do drewna działający na rynku przeszło 20 lat. Lata doświadczeń sprawiły że firma zdobyła wiernych klientów zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Firma produkuje między innymi: tarki taśmowe, ostrzałki, wielopiły, oszwarnice oraz wiele innych bardzo dobrej jakości maszyn. Firma zapewnia gwarancję na każdy produkt, jednakże rzadko się zdarza, aby klient był przymuszony z niej skorzystać, ponieważ firma zapewnia najwyższej klasy maszyny.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami

  Zarządzanie projektami »

  Grupa Universe-IBS Sp. z o.o. egzystuje na rynku Polskim od kilku lat. Universe posiada swoje biura w Rzeszowie.
  Universe-IBS Sp. z o. o. do grupa osób lubiąca swoją pracę, dążących do współpracy z podmiotami gospodarczymi w celu wprowadzenia oryginalny projektów zarządzania. Projekty Zarządzania stworzone przez Universe-IBS są w 100% bezpieczne i profesjonalne, gwarantują duże zyski w firmach w których zostaną wdrożone.

  Nasza jednostka została stworzona przez zespół osób, które usiłują w niebanalny sposób pomagać innym firmom, kreować ich wizerunek oraz rozszerzać ich działalność.

  Priorytetowym celem Universe jest pomoc w rozkwitaniu firm które chcą z nami współdziałać, które dążą by w ich działanie wkradł się nasz pomysł.


  Universe-IBS zajmuje się także pisaniem i wdrażaniem w jednostkach gospodarczych biznes planów, które to służą do uzyskiwania dofinansowań z środków UE..

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczny mailing

  Skuteczny mailing »

  Skoro da się wysłać komuś wiadomość za pomocą maila czy smsa to dlaczego nie reklamę? Tą oczywistą metodę dla rozwoju firmy w internecie dostrzeżono już dawno i pomysł ten zaowocował takimi ideami jak massmailing, voice mailing czy inna kampania reklamowa. Skuteczny mailing opiera się jednak na starannej selekcji prawdopodobnych adresatów reklam ? bez tego zmienia się w zwykłe spamowanie. Popularność takiej reklamy doprowadziła do rozwoju też innego sektora ? zabezpieczeń przed niepożądanymi reklamami. Biznes się kręci, a każdy z nas może na tym zyskać. Łatwiejszy dostęp do promocji i informacji o produktach czy pole do popisu dla informatyków programujących te nowe aplikacje. Dla jednych koszmar, dla innych nieodłączna część codziennego życia- reklama internetowa ma jeszcze wiele do zaoferowania.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1771
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 17
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: