Alste

Alste W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie nowoczesnej organizacji bez systemów technicznego zabezpieczenia mienia. W naszej firmie znajdziecie Państwo funkcjonalne i atrakcyjne pod względem ekonomicznym rozwiązania z zakresu kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, rejestracji czasu pracy czy też systemów włamania i napadu, które pomogą chronić posiadane mienie i osoby.

Szczegóły strony https:/alste.pl:

Podlinkuj stronę https:/alste.pl:

Alste

Odwiedziny robotów:

Zobacz inne wpisy w tej kategorii:

 • Myjnia parowa

  Myjnia parowa »

  Green Steam jest wyłącznym i oficjalnym przedstawicielem firmy SJE Corporation w Europie centralnej a także wschodniej. Firma Green Steam zajmuje się sprzedażą myjni parowych. Myjnie parowe są nowością w dziedzinie myjni samochodowych. Myjnie parowe sprawiają, że w czasie używania myjki, ilość wody znacząco pomniejsza się jednocześnie zwiększa się jakość mycia! Za sprawą naszej ofercie są Państwo w stanie rozruszać myjnie parowe w niemal dowolnym miejscu albowiem na jej działanie nie wymagane jest żadne pozwolenia. Myjnie parowe to doskonały pomysł na własny biznes! Z naszą pomocą możesz otworzyć myjnie mobile (dojeżdżające do klienta) lub myjnie samochodowe - małe i przyjazne środowisku. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś i zmień swoją przyłość na lepsze! Zapraszamy!

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja public relations

  Agencja public relations »

  Oferta Agencji komunikacji marketingowej Exacto obejmuje profesjonalne usługi marketingowe w zakresie których mieści się komunikacja wewnętrzna i kryzysowa, relacje z mediami, organizacja wydarzeń oraz badania i pomiar efektów w organizacjach. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów firma Exacto wzbogaciła swoją ofertę o interaktywne usługi marketingowe ? Internet PR i SEO PR służące wypromowaniu marki we wszechobecnym medium jakim jest Internet. Poza tym specjaliści Exacto zajmują się organizacją i prowadzeniem szkoleń i warsztatów o tematyce PR.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz Ostróda

  Aranżacja wnętrz Ostróda »

  Kompleksowe projektowanie mieszkań, domów i lokali użyteczności publicznej oraz wizualizacje 3d. Aranżacja okładzin ściennych, podłóg, oświetlenia, okien, wybór mebli, kolorystki, elementów zdobniczych. Pierwszy etap prac to spotkanie z klientem, ustalenie oczekiwań i możliwości finansowych. Kolejnym jest przygotowanie koncepcji, którą na spotkaniach wspólnie omawiamy i wnosimy ewentualne poprawki. Końcowy etap to przygotowanie pełnego projektu, na który składają się rysunki techniczne, ze wskazaniem zastosowanych materiałów i ich ilościowym zestawieniem oraz wskazaniem ewentualnych wykonawców lub. dostawców usług wraz z wizualizacją wybranych pomieszczeń. Współpracujemy z zaufaną firmą remontowo-budowlaną oraz stolarniami. Działamy na terenie całego kraju oraz drogą mailową.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska targowe

  Stoiska targowe »

  Firma Elipsa Design Exhibition Services zajmuje się prowadzeniem wystąpień targowych. Realizujemy dla naszych kontrahentów projekty jak również stoiska targowe. Podczas kooperacji kładziemy nacisk na dobrą komunikację z klientami, co pozwala usprawnić naszą ofertę oraz zaproponować lepsze rozwiązania w dyscyplinie zabudowa stoisk targowych.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telemarketing

  Telemarketing »

  Uprzejmie zapraszamy na stronę firmową przedsiębiorstwa o nazwie Contact Center. Przedsiębiorstwo Contact Center jest największą w Polsce firmą działającą na rynku call center. Posiadamy dziesięcioletnie praktykę w sektorze call center oraz telesprzedaży i telemarketingu. Nasza praktyka pozwoliła nam na wykreowanie fantastycznie działających praktyk dla dużej ilości zadowolonych kontrahentów. Działamy w takich sferach outsourcingu jak: telesprzedaż, wsparcie sprzedaży, obsługa klienta. Świadczymy także taką usługę jak infolinię jak też serviceDesk. Przeprowadzamy nierutynowe projekty, jesteśmy łatwi w przystosowaniu się co zapewnia nam ewentualność dopasowania się do subiektywnych potrzeb nawet najbardziej niełatwych użytkowników. Zapewniamy także doradztwo, w takim obrębie jak projektowanie, konstrukcja i zarządzanie wewnętrznymi call center. W opisywanej specjalności używamy wielorakiego wariantu przewodów komunikacji, takich jak na przykład internet, fax, VoIP.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami

  Zarządzanie projektami »

  Grupa Universe-IBS Sp. z o.o. egzystuje na rynku Polskim od kilku lat. Universe posiada swoje biura w Rzeszowie.
  Universe-IBS Sp. z o. o. do grupa osób lubiąca swoją pracę, dążących do współpracy z podmiotami gospodarczymi w celu wprowadzenia oryginalny projektów zarządzania. Projekty Zarządzania stworzone przez Universe-IBS są w 100% bezpieczne i profesjonalne, gwarantują duże zyski w firmach w których zostaną wdrożone.

  Nasza jednostka została stworzona przez zespół osób, które usiłują w niebanalny sposób pomagać innym firmom, kreować ich wizerunek oraz rozszerzać ich działalność.

  Priorytetowym celem Universe jest pomoc w rozkwitaniu firm które chcą z nami współdziałać, które dążą by w ich działanie wkradł się nasz pomysł.


  Universe-IBS zajmuje się także pisaniem i wdrażaniem w jednostkach gospodarczych biznes planów, które to służą do uzyskiwania dofinansowań z środków UE..

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczny mailing

  Skuteczny mailing »

  Skoro da się wysłać komuś wiadomość za pomocą maila czy smsa to dlaczego nie reklamę? Tą oczywistą metodę dla rozwoju firmy w internecie dostrzeżono już dawno i pomysł ten zaowocował takimi ideami jak massmailing, voice mailing czy inna kampania reklamowa. Skuteczny mailing opiera się jednak na starannej selekcji prawdopodobnych adresatów reklam ? bez tego zmienia się w zwykłe spamowanie. Popularność takiej reklamy doprowadziła do rozwoju też innego sektora ? zabezpieczeń przed niepożądanymi reklamami. Biznes się kręci, a każdy z nas może na tym zyskać. Łatwiejszy dostęp do promocji i informacji o produktach czy pole do popisu dla informatyków programujących te nowe aplikacje. Dla jednych koszmar, dla innych nieodłączna część codziennego życia- reklama internetowa ma jeszcze wiele do zaoferowania.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna

  Fotografia Ślubna »

  Nietypowy fotograf ślubny przeprowadzi fotoreportaż Waszego wesela na przestrzeni woj. śląskiego (Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory, Katowice, Żywiec, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Bielsko-Biała i pozostałe miasta). Zdjęcia ślubne tworzy również na terenie całej Polski, nie ograniczając się jednak tylko do naszych granic.

  Firma FotoKreatywnie:
  Zawsze chciałem, żeby robić w życiu to, co lubię i co przynosi mi największą satysfakcję. Kiedy w moich dłoniach znalazł się aparat fotograficzny, czułem że zostanie w nich już na dobre, wszak kiedy zacząłem robić zdjęcia na weselach, wiedziałem że spełnia się moje marzenie. Fotoreportaż ślubny to temat bardzo pasjonujący, wszakże odpowiedzialny, dlatego tworząc swoje fotografie, nie mogę sobie pozwolić na żadne ograniczenia, dlatego moja praca wymaga używania wyłącznie wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu firmy Nikon. W podobny sposób moje albumy oraz odbitki fotograficzne zamawiam u zaufanych i sprawdzonych partnerów.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1771
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 9
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: