Alste

Alste W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie nowoczesnej organizacji bez systemów technicznego zabezpieczenia mienia. W naszej firmie znajdziecie Państwo funkcjonalne i atrakcyjne pod względem ekonomicznym rozwiązania z zakresu kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, rejestracji czasu pracy czy też systemów włamania i napadu, które pomogą chronić posiadane mienie i osoby.

Szczegóły strony https:/alste.pl:

Podlinkuj stronę https:/alste.pl:

Alste

Odwiedziny robotów:

Zobacz inne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja public relations

  Agencja public relations »

  Oferta Agencji komunikacji marketingowej Exacto obejmuje profesjonalne usługi marketingowe w zakresie których mieści się komunikacja wewnętrzna i kryzysowa, relacje z mediami, organizacja wydarzeń oraz badania i pomiar efektów w organizacjach. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów firma Exacto wzbogaciła swoją ofertę o interaktywne usługi marketingowe ? Internet PR i SEO PR służące wypromowaniu marki we wszechobecnym medium jakim jest Internet. Poza tym specjaliści Exacto zajmują się organizacją i prowadzeniem szkoleń i warsztatów o tematyce PR.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska targowe

  Stoiska targowe »

  Firma Elipsa Design Exhibition Services zajmuje się prowadzeniem wystąpień targowych. Realizujemy dla naszych kontrahentów projekty jak również stoiska targowe. Podczas kooperacji kładziemy nacisk na dobrą komunikację z klientami, co pozwala usprawnić naszą ofertę oraz zaproponować lepsze rozwiązania w dyscyplinie zabudowa stoisk targowych.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telemarketing

  Telemarketing »

  Uprzejmie zapraszamy na stronę firmową przedsiębiorstwa o nazwie Contact Center. Przedsiębiorstwo Contact Center jest największą w Polsce firmą działającą na rynku call center. Posiadamy dziesięcioletnie praktykę w sektorze call center oraz telesprzedaży i telemarketingu. Nasza praktyka pozwoliła nam na wykreowanie fantastycznie działających praktyk dla dużej ilości zadowolonych kontrahentów. Działamy w takich sferach outsourcingu jak: telesprzedaż, wsparcie sprzedaży, obsługa klienta. Świadczymy także taką usługę jak infolinię jak też serviceDesk. Przeprowadzamy nierutynowe projekty, jesteśmy łatwi w przystosowaniu się co zapewnia nam ewentualność dopasowania się do subiektywnych potrzeb nawet najbardziej niełatwych użytkowników. Zapewniamy także doradztwo, w takim obrębie jak projektowanie, konstrukcja i zarządzanie wewnętrznymi call center. W opisywanej specjalności używamy wielorakiego wariantu przewodów komunikacji, takich jak na przykład internet, fax, VoIP.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Farmy wiatrowe

  Farmy wiatrowe »

  Witryna stanowi serwis internetowy agencji KAZ, która specjalizuje się w fachowym doradztwie i konsultingu z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Jeśli więc pragną Państwo biznes związany z energetyką wiatrową i planują Państwo budować elektrownie wiatrowe, nasi inżynierowie sporządzą projekty farm wiatrowych oraz profesjonalnie zaplanują wszelkie inwestycje liniowe związane z pozyskiwaniem nieruchomości gruntowych.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sitodruk Warszawa

  Sitodruk Warszawa »

  Nadruki na koszulkach ? wyraź swój indywidualizm ? pokaż, że jesteś Inny! Oferujemy wykonywanie nadruków na koszulkach, a także innego rodzaju wyrobów tekstylnych, jak choćby materiałowe torby ekologiczne na zakupy. Stosujemy najnowsze technologie, dzięki czemu nadruki są bardzo trwałe, także po wielokrotnym praniu. Na koszulkach możemy wydrukować praktycznie każdy napis, grafikę i zdjęcie. Jeśli masz swój własny pomysł, projekt to możesz zgłosić się do nas. My nie oceniamy, nie krytykujemy projektów, napisów Klientów, tylko realizujemy dane zamówienie. Jeśli chcesz wykonać nawet bardzo kontrowersyjną grafikę, czy też napis to możesz liczyć na naszą firmę. Natomiast jeśli nie masz konkretnego projekty, tylko pomysły, które trzeba przenieść na papier to pomogą Tobie nasi graficy, którzy z bardzo dużą cierpliwością oraz zaangażowaniem urzeczywistnią Twoją kreatywną wyobraźnie.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami

  Zarządzanie projektami »

  Grupa Universe-IBS Sp. z o.o. egzystuje na rynku Polskim od kilku lat. Universe posiada swoje biura w Rzeszowie.
  Universe-IBS Sp. z o. o. do grupa osób lubiąca swoją pracę, dążących do współpracy z podmiotami gospodarczymi w celu wprowadzenia oryginalny projektów zarządzania. Projekty Zarządzania stworzone przez Universe-IBS są w 100% bezpieczne i profesjonalne, gwarantują duże zyski w firmach w których zostaną wdrożone.

  Nasza jednostka została stworzona przez zespół osób, które usiłują w niebanalny sposób pomagać innym firmom, kreować ich wizerunek oraz rozszerzać ich działalność.

  Priorytetowym celem Universe jest pomoc w rozkwitaniu firm które chcą z nami współdziałać, które dążą by w ich działanie wkradł się nasz pomysł.


  Universe-IBS zajmuje się także pisaniem i wdrażaniem w jednostkach gospodarczych biznes planów, które to służą do uzyskiwania dofinansowań z środków UE..

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy hydrauliczne

  Pompy hydrauliczne »

  Profil zakładu wielobranżowego MIX wyznacza przede wszystkim specjalizacja maszynowa. Dzięki kontaktom handlowym z firmami zagranicznymi importuje rzadko występujących części zamiennych i podzespołów maszyn i obrabiarek czeskich, niemieckich i bułgarskich firm. Ma w sprzedaży wyłącznie solidne produkty, m.in. sprzęgło firmy Heid czy hydroakumulator Orsta. Wszystkie zamienne części do obrabiarek ? tokarek, gilotyn czy frezarek (takie jak pompy hydrauliczne czy kliny ustawcze) obejmuje gwarancja. Zespoły naprawcze zapewniają prace na rzecz maszyn objętych gwarancją i naprawy pogwarancyjne. Rzetelna i prędka realizacja zleceń.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczny mailing

  Skuteczny mailing »

  Skoro da się wysłać komuś wiadomość za pomocą maila czy smsa to dlaczego nie reklamę? Tą oczywistą metodę dla rozwoju firmy w internecie dostrzeżono już dawno i pomysł ten zaowocował takimi ideami jak massmailing, voice mailing czy inna kampania reklamowa. Skuteczny mailing opiera się jednak na starannej selekcji prawdopodobnych adresatów reklam ? bez tego zmienia się w zwykłe spamowanie. Popularność takiej reklamy doprowadziła do rozwoju też innego sektora ? zabezpieczeń przed niepożądanymi reklamami. Biznes się kręci, a każdy z nas może na tym zyskać. Łatwiejszy dostęp do promocji i informacji o produktach czy pole do popisu dla informatyków programujących te nowe aplikacje. Dla jednych koszmar, dla innych nieodłączna część codziennego życia- reklama internetowa ma jeszcze wiele do zaoferowania.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1772
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 64
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: