Dziennik Naukowy

Dziennik Naukowy Dziennik Naukowy to portal informacyjny zawierający najnowsze ciekawostki ze świata nauki. Wejdź na nasz serwis i sprawdź wiadomości naukowe dotyczące nowych technologii, człowieka, planety. Serwis promuje szeroką pojętą edukację i naukę, prezentując interesujące treści.

Szczegóły strony dzienniknaukowy.pl:

Podlinkuj stronę dzienniknaukowy.pl:

Dziennik Naukowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz inne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka angielskiego

  Nauka angielskiego »

  Poznawanie języków obcych ubogaca. Wie to każdy, kto uczył się przynajmniej jednego języka. Wraz z nauką poznaje się także kulturę i całe bogactwo danego regionu. Językiem umożliwiającym bezproblemowe poruszanie się po świecie jest oczywiście angielski, który jest używany w każdym kraju. Angielski jest niezbędny dla osób chcących rozpocząć pracę w firmie międzynarodowej. W biznesie dobrze jest znać także inne języki, gdyż może to ułatwić relacje z partnerem z kraju, którego język się pozna. Naukę angielskiego można zacząć w każdym wieku. Na stronie prezentowane są podstawowy z zakresu wiedzy o nauce tego języka, takie jak czasy, zwroty, odmiany zaimków, czasowniki i inne.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kraków Kursy rysunku

  Kraków Kursy rysunku »

  Kursy szkoły MDK-Kurs rysunku Kraków to lekcje rysowania profilowane pod egzamin na architekturze, kursy rysunkowe dla kandydatów na studia architektoniczne na wydziały: Architektury i urbanistyki oraz architektury krajobrazu.Kursy rysunku w Krakowie w szkole MDK to oferta profesjonalnej nauki rysunku od podstaw na kursach rysunkowych w roku szkolny oraz na wakacyjnym kursie rysunku prowadzona przez architektów z wieloletnim doświadczeniem rysunkowym oraz z przygotowaniu do egzaminów przez co zajęcia rysunkowe kursu architektonicznego to kompleksowe przygotowanie praktyczne i rysunek architektoniczny na poziomie akademickim.Program szkoły rysunkowej MDK-kurs z Krakowa skupia uwagę na praktycznej stronie rysowania, nauka oparta jest o zagadnienia występujące na egzaminach wstępnych na architekturze a tematy rysunkowe przerabiane w pracowni niejednokrotnie w sposób dosłowny stanowią póżniej zagadnienia egzaminu z rysunku odręcznego na wybranych kierunkach studiów architektonicznych.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego

  Nauka angielskiego »

  Najwyższy poziom kształcenia w połączeniu z zaawansowanymi metodami kształcenia to gwarancja jakości i sukcesu. I taki właśnie przyświeca cel szkołom języka angielskiego Bell, które już od kilkunastu lat organizują w całej Polsce przeróżnego rodzaju kursy językowe i szkolenia. Ich placówki znajdują się w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie i w Warszawie. Szkoły jezyka angielskiego Bell zlokalizowane są zazwyczaj w centrum miasta. Dzięki temu nie ma problemu z dostępem do nich środkami komunikacji miejskiej czy też samochodem. Każda ze szkół jest wyposażona w sale dydaktyczne oraz bibliotekę językową, wyposażoną w czasopisma, filmy, książki i różnego rodzaju materiały gramatyczne oraz testy. Kursy jezykowe prowadzone są na wszystkich poziomach językowych. Do każdego z nich układany jest specjalny program nauczania. Dzięki temu zajęcia mogą być organizowane w zależności od poziomu zaawansowania językowego, potrzeb oraz dyspozycji czasowych uczestników.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kongres Profesjonalistów Public Relations

  Kongres Profesjonalistów Public Relations »

  Kongres Profesjonalistów Public Relations organizowany jest we Wrocławiu, w dniach 14-15 kwietnia 2011 r. Organizatorami Kongresu PR są Związek Firm Public Relations zrzeszający polskie agencje public relations, Uniwersytet Wrocławski oraz Newsline Sp. z o.o. Kongres PR zapowiadany jest jako największe wydarzenie PR w tym roku, na którym mówić się będzie na temat kształtowania wizerunku, a także prezentować wyniki badań. Organizatorzy spodziewają się około 300 gości. Na oficjalnej stronie internetowej znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje o kongresie oraz słownik PR z wyjaśnieniem takich pojęć jak min. kształtowanie wizerunku oraz badania public relations.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Arkusze maturalne

  Arkusze maturalne »

  Już za kilka miesięcy kolejne tysiące abiturientów będzie podchodziło do egzaminu dojrzałości. Jak sprawić, aby okres przygotowań do matury nie był przekleństwem? Można tam znaleźć najważniejsze informacje o egzaminie maturalnym. Przede wszystkim arkusze maturalne z matematyki, arkusze maturalne z niemieckiego, arkusze maturalne z angielskiego. Ale oprócz tego w serwisie znajdują się przydatne informacje o sposobie przeprowadzania matury, o zmianach w sposobie naliczania punktów z testów, o terminach zbliżających się egzaminów, o obowiązkowych lekturach, które należy przeczytać przed przystąpieniem do egzaminu, o wynikach egzaminów z poprzednich lat i wiele innych.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Gorzów

  Niemiecki Gorzów »

  Pośród wielu aktywności pozalekcyjnych, jakie są obecne na krajowym rynku, naprawdę bardzo wielu uczniów i studentów decyduje się na dokładne poznanie jakiegoś nowego języka obcego. Bardzo podoba się nam ten fakt, bowiem prowadząc szkołę językową umożliwiamy rozwój językowego zaplecza naprawdę wielu osobom. Języki niemiecki Gorzów i norweski Gorzów to tylko mała cząstka naszej ogromnej, bogatej oferty. Bogate zróżnicowanie języków i stopni zaawansowania zajęć czyni, że każdy człowiek zainteresowany obcym językiem człowiek, będzie mógł u nas odnaleźć możliwie najbardziej doskonale przygotowaną ofertę. Namawiamy do rozpoczęcia nauki w tej szkole.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kraków

  Szkoła jazdy Kraków »

  Na naszej stronie internetowej znajdą państwo mnogość użytecznych informacji, na przykład cennik naszych usług. Szkoła jazdy Wega poleca skorzystanie z ekspresowego kursu prawa jazdy, który trwa ok 3 tygodnie. Wykłady prowadzone są w rozległej sali wykładowej, opierając się o prezentację multimedialną. Część praktyczną szkolenia realizujemy na terenie całego Krakowa. Naszych instruktorów charakteryzuje samokontrola i sumienność. W 2010 roku zdawalność egzaminów naszych kursantów za pierwszym razem wyniosła 41 procent, co daje nam wspaniały wynik, 1 miejsce w rankingu Szkół jazdy w Krakowie, w Kielcach to jest 3 miejsce.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław

  Angielski Wrocław »

  Efektywne kursy języka angielskiego na obszarze Wrocławia proponuje ELC ? English Language Courses. Ekipę doświadczonych lektorów odznacza stuprocentowy profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne traktowanie każdego słuchacza. ELC oferuje miłą atmosferę, rozsądny dobór materiałów oraz sprawdzone metody przyswajania wiedzy. Wdrażane są też innowacyjne rozwiązania z wykorzystaniem multimedialnego panelu edukacyjnego. Przebieg szkolenia może być dopasowany indywidualnie do wymogów klienta lub grupy ? także firmy (np. branżowy zasób leksykalny, wybrana tematyka). Oferta e-learnigu ? 24h na dobę z jakiegokolwiek miejsca na świecie.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1779
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 12
 • IP:
 • BL:
 • PR: