Kongres Profesjonalistów Public Relations

Kongres Profesjonalistów Public Relations Kongres Profesjonalistów Public Relations organizowany jest we Wrocławiu, w dniach 14-15 kwietnia 2011 r. Organizatorami Kongresu PR są Związek Firm Public Relations zrzeszający polskie agencje public relations, Uniwersytet Wrocławski oraz Newsline Sp. z o.o. Kongres PR zapowiadany jest jako największe wydarzenie PR w tym roku, na którym mówić się będzie na temat kształtowania wizerunku, a także prezentować wyniki badań. Organizatorzy spodziewają się około 300 gości. Na oficjalnej stronie internetowej znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje o kongresie oraz słownik PR z wyjaśnieniem takich pojęć jak min. kształtowanie wizerunku oraz badania public relations.

Szczegóły strony www.kongresprofesjonalistow.pl:

Podlinkuj stronę www.kongresprofesjonalistow.pl:

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 34

Zobacz inne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia dla firm Białystok

  Szkolenia dla firm Białystok »

  Firma PAARO opiera się na dostarczaniu wiedzy dla przedsiębiorstw, studentów, osób uczących się oraz chętnych, którzy chcą się szkolić i rozwijać. Jest coraz większe zapotrzebowanie na rozwój osobisty, swoich umiejętności, metod szybkiego czytania oraz zapamiętywania, promocji firmy w internecie dlatego też chcemy jako firma zapewnić wiedzę chętnym na najwyższym poziomie. Prowadzimy szkolenia umiejętności miękkich wykorzystujące wyjątkowe rozwiązania i metody rozwoju osobistego Twoich pracowników, inspirujące menadżerów, rozwijające całe zespoły.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Continuous Integration - Ciągła integracja - szkolenia i konsulting

  Continuous Integration - Ciągła integracja - szkolenia i konsulting »

  Przez pojęcie ciągłej integracji możemy rozumieć szereg działań, które mają na celu bardziej optymalne tworzenie oprogramowania. Skutkiem zastosowania odpowiednich technik jest szybsze wykrywanie błędów, zmniejszanie nakładów pracy przy łączeniu fragmentów kodu pisanego przez wielu programistów oraz nieustanny wgląd do najnowszych wersji kreowanego projektu.

  Szkolenie prowadzi autor wielu artykułów w znanych czasopismach elektronicznych, autor książki 'Continuous Integration in .NET' Marcin Kawalerowicz. Doświadczenie zdobywane na międzynarodowej arenie gwarantuje wysoki poziom szkoleń. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji różnych projektów (m.in. dla banków kredytowych w Szwajcarii, koncernu samochodowemu z Bawarii) trener przekazuje we własnej firmie doradczej oraz firmie Codefusion, która wytwarza różne oprogramowanie na różne platformy najwyższej jakości.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technik hodowca koni

  Technik hodowca koni »

  Na chwilę obecną chcielibyśmy nakreślić pobieżnie propozycję opcji edukacyjnych w ramach działań naszej szkoły. Pośród będących konkurencją trójmiejskich policealnych szkół, możemy pochwalić się szalenie pozytywnymi opiniami osób, jakie podjęły tutaj kontynuację kształcenia. Nasza szkoła policealna Gdańsk to doskonały wybór dla tych kandydatów, którzy bardzo chcą kontynuować swoją edukację w systemie zaocznym. Jedną z oferowanych u nas specjalizacji jest technik hodowca koni. Zajęcia zawsze z wykwalifikowaną kadrą, a także nowoczesny system prowadzenia kursów to gwarant tego, że zainteresowane osoby będą po prostu najlepiej przygotowane do pracy w obrębie tego zawodu. Namawiamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje nad morzem

  Konferencje nad morzem »

  Realizujemy konferencje i szkolenia na terenie całego kraju. Znajdziesz u nas obiekty o wymaganym standardzie, liczbie miejsc i położeniu ? mamy w ofercie pensjonaty, hotele, centra konferencyjne, rancza, domy wypoczynkowe i obiekty Spa we wszystkich województwach. Największy wybór renomowanych ofert w okręgu mazowieckim, małopolskim i wielkopolskim. Doręczamy klientom także pożyteczne artykuły konferencyjne.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio tańca Warszawa

  Studio tańca Warszawa »

  Oferujemy Państwu naukę różnych stylów tanecznych prowadzonych przez profesjonalną kadrę instruktorską. Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z tańca zaowocowały powstaniem profesjonalnego studia tanecznego. Posiadamy dwie sale taneczne o powierzchni 110 m2 i 60 m2, dwie przebieralnie, recepcje z poczekalnią, pełen węzeł sanitarny. Studio Tańca jest miejscem wyjątkowym, stworzonym z miłości do tańca, po to aby zarówno dzieci jak i dorośli mogli uczyć się, spotykać i rozwijać pasję do tańca.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • OSK - nauka prawa jazdy, kursy

  OSK - nauka prawa jazdy, kursy »

  Chyba każdemu obywatelowi w Rzeczypospolitej Polskiej znajomy jest termin osk. Nauka jazdy to temat kluczowy wielu rozmówców, szczególnie tych w młodym wieku. Marzeniem poniekąd każdego chłopaka jest otrzymanie dokumentu uprawniającego do w pełni legalnego jeżdżenia pojazdem silnikowym po krajowych drogach. Dobra Elka to strona, która konkretnie prezentuje ludziom, jak wygląda dzisiaj proces, którym jest nauka jazdy. Kursy odbywające się obecnie wyglądają całkowicie inaczej niż te piętnaście, czy trzydzieści lat wstecz. Wydaje się, że nie każdemu trafia prawidłowo do łepetyny nauka prawa jazdy. Dużo zależy od samych instruktorów, którzy uwidocznią dostatecznie kursantowi albo nie przykazania dotyczące ruchu po jezdniach. W witrynie internetowej dobraelka.pl można odnaleźć opinie o poniektórych spośród nich, które mogą wydać się bardzo drogocenną treścią dla nadchodzących kursantów.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku

  Kurs rysunku »

  Podczas uczestnictwa w kursie każdy może liczyć na stałe wsparcie wszystkich prowadzących i asystentów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dzięki małym grupom mamy czas na rozwiązanie każdego problemu. Ważnym elementem zajęć jest również praca samodzielna, wykonywana po zajęciach, przeglądy prac, omówienia i korekty, do czego szczególnie namawiamy uczestników kursu.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.l-star.pl/

  Http://www.l-star.pl/ »

  Chcesz szybko zdać prawo jazdy i mieć to za sobą? Lepiej trafić nie mogłeś! Szkoła jazdy L-star,prowadzimy ekspresowy kurs trwający jeden miesiąc (30H TEORII +30H JAZD).Na rynku działamy od 2008 roku. Od tego czasu do chwili obecnej wyszkoliliśmy ponad 2000 osób. Specjalizujemy się w szkoleniu kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B. Warto wiedzieć, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu przygotowywuje co pół roku zestawienie zdawalności

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1771
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 9
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: