Kursy pierwszej pomocy

Kursy pierwszej pomocy NODN "SYSTEM" - swoim zasięgiem obejmuje obszar całej Polski, specjalizujemy się w prowadzeniu kursów z zakresu pierwszej pomocy skierowanych do nauczycieli oraz organizacji nauczycielskich.

Koncentrujemy jedynie zawodowców posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie swoich specjalności.

W czasie naszych treningów nauczysz się pierwszej pomocy w sposób nowoczesny i przystępny. Nasze kursy to co najmniej 2 instruktorów i minimum 10 fantomów do resuscytacji krążeniowo oddechowej, defibrylacji automatycznej AED i pozoracji urazów.

I co najlepsze - nie będziesz biernym świadkiem, ale sam, za pomocą fantomów nauczysz się zabiegów ratujących ludzkie żywot.

Szczegóły strony www.e-ratownictwo.pl:

Podlinkuj stronę www.e-ratownictwo.pl:

Kursy pierwszej pomocy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 40 Odwiedziny alexa 1

Zobacz inne wpisy w tej kategorii:

 • Uprawnienia sepowskie

  Uprawnienia sepowskie »

  Firma Dkr to jednostka posiadająca uprawnienia do prowadzenia kursów oraz egzaminów i nadawania uprawnień sepowskich, elektrycznych, energetycznych i gazowych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń tego rodzaju. Prowadzone przez nas szkolenia wraz z egzaminami odbywają się na obszarze całego kraju. Uprawnienia elektryczne upoważniają do zajmowania się sieciami energetycznymi bądź także eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znajdującą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca Poznań

  Nauka tańca Poznań »

  Taniec w bieżących terminach jest niezmiernie atrakcyjny natomiast warto umieć co najmniej zasadnicze etapy, żeby w przyszłości być w stanie się doskonale zabawiać na wszelkiego rodzaju imprezach. Szkolenia odbywają się przez zupełny tydzień w porach popołudniowych oraz wieczornych. Serdecznie zapraszamy do naszych własnych usług.Kurs zdoła zostać w odmianie osobniczej dla kobiet lub mężczyzn, istnieje możliwość przyjechania razem z partnerem bądź idzie natrafić wspólnika do tańca na naszej stronie www lub także na naszym własnym profilu na facebook. Lekcja tańca w Poznaniu w czasie którego możesz rozpoznać wielorakie najistotniejsze potańcówki.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Continuous Integration - Ciągła integracja - szkolenia i konsulting

  Continuous Integration - Ciągła integracja - szkolenia i konsulting »

  Przez pojęcie ciągłej integracji możemy rozumieć szereg działań, które mają na celu bardziej optymalne tworzenie oprogramowania. Skutkiem zastosowania odpowiednich technik jest szybsze wykrywanie błędów, zmniejszanie nakładów pracy przy łączeniu fragmentów kodu pisanego przez wielu programistów oraz nieustanny wgląd do najnowszych wersji kreowanego projektu.

  Szkolenie prowadzi autor wielu artykułów w znanych czasopismach elektronicznych, autor książki 'Continuous Integration in .NET' Marcin Kawalerowicz. Doświadczenie zdobywane na międzynarodowej arenie gwarantuje wysoki poziom szkoleń. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji różnych projektów (m.in. dla banków kredytowych w Szwajcarii, koncernu samochodowemu z Bawarii) trener przekazuje we własnej firmie doradczej oraz firmie Codefusion, która wytwarza różne oprogramowanie na różne platformy najwyższej jakości.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kielce

  Szkoła jazdy Kielce »

  Instruktor nauki jazdy Sandra jest odpowiednio przygotowany do prowadzenia szkoleń na prawo jazdy, charakteryzuje go bezstresowość, znajomość rzeczy i ostrożność. Na witrynie internetowej mogą Państwo zyskać wymagane informacje, takie jak na przykład cena. Uczymy naszych kursantów zarówno podstaw takich jak na przykład parkowanie, i w podobny sposób w wyższym stopniu zaawansowanych, uciążliwych dla młodego kursanta, technik. Należą do nich zagmatwane manewry (w mieście). Kurs na prawo jazdy obejmuje 30 godzin.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Sosnowiec

  Szkolenia BHP Sosnowiec »

  Witamy Państwa. Świadczymy kursy okresowe pracowników w obrębie bhp. W dzisiejszych czasach nie ulega wątpliwości ze szkolenie i dokształcanie własnych pracowników ma przełożenie na przyjemna i bezpieczną pracę w siedzibie naszej fabryki. Wypada się dlatego zastanowić kiedy wspomóc naszym pracownikom w podniesieniu swoich zdolności oraz także zaznajomić się z alternatywami sponsorowania wybranego. Szkolenia nasze gwarantują przekazanie pracownikowi wszystkich potrzebnych wiadomości z obszaru bezpieczeństwa pracy. Organizujemy szkolenia dla dowolnych osób zaczynających prace, organizowane jest ono w przystępnej postaci. zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycja i w przypadku jakiś obiekcji o kontakt, udzielimy wiedzy na dowolne pytanie odnośnie szkolenia i również przedstawimy najnowszą ofertę odnośnie prowadzonych przez nas szkoleń cyklicznych.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje nad morzem

  Konferencje nad morzem »

  Realizujemy konferencje i szkolenia na terenie całego kraju. Znajdziesz u nas obiekty o wymaganym standardzie, liczbie miejsc i położeniu ? mamy w ofercie pensjonaty, hotele, centra konferencyjne, rancza, domy wypoczynkowe i obiekty Spa we wszystkich województwach. Największy wybór renomowanych ofert w okręgu mazowieckim, małopolskim i wielkopolskim. Doręczamy klientom także pożyteczne artykuły konferencyjne.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawko przez internet - Dobreosk.pl

  Prawko przez internet - Dobreosk.pl »

  Nasza firma oferuje Państwu naukę jazdy na platformie szkoleniowej dla OSK. Posiadamy 11 lat nie doświadczenie dzięki, któremu mamy różne sposoby nauczania np. możliwość jednolitego szkolenia na wykładach w OSK w domu za pomocą komputera lub tradycyjnie z książki. Uczeń może wybrać dowolną z wymienionych metod w której ma kontakt z systemem szkolenia nadzorowanym przez specjalistów SPH Crodo.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep.sphcredo.pl

  Sklep.sphcredo.pl »

  Firma SPH CREDO świadczy profesjonalne usługi już od 1996 roku. Tworzymy platformy edukacyjne np. ekurs.eu, dobreosk.pl oraz serwisy informacyjne dla kursantów, instruktorów nauki jazdy i egzaminatorów. Zajmujemy się także sprzedażą materiałów odnośnie transportu drogowego, oznakowania pojazdów i wiele więcej. Jednym z najistotniejszych elementów naszej firmy są liczni przedstawiciele handlowi, którzy docierają do niemalże każdego zakątka kraju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1772
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 8
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: