Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego Blog zawierający artykuły z zakresu ppoż. Wertując zawarte na stronie informację zapoznamy się z zasadami zachowania się w przypadku niebezpieczeństwa pożarowego, procedurach ewakuacji z obiektu, zasadach informowania straży pożarnej oraz wiele innych intrygujących tematów. Po lekturze na pewno poprawi się nasze poczucie bezpieczeństwa. Wiadomości te powinny się znajdować w dokumencie pt. instrukcja ppoz. Ten portal jest uzupełnieniem wiadomości tam zawartych. Dlatego zapraszamy na stronę.

Szczegóły strony instrukcjapozarowa.pl:

Podlinkuj stronę instrukcjapozarowa.pl:

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 42 Odwiedziny alexa 1

Zobacz inne wpisy w tej kategorii:

 • Uprawnienia sepowskie

  Uprawnienia sepowskie »

  Firma Dkr to jednostka posiadająca uprawnienia do prowadzenia kursów oraz egzaminów i nadawania uprawnień sepowskich, elektrycznych, energetycznych i gazowych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń tego rodzaju. Prowadzone przez nas szkolenia wraz z egzaminami odbywają się na obszarze całego kraju. Uprawnienia elektryczne upoważniają do zajmowania się sieciami energetycznymi bądź także eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znajdującą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy

  Kursy pierwszej pomocy »

  NODN "SYSTEM" - swoim zasięgiem obejmuje obszar całej Polski, specjalizujemy się w prowadzeniu kursów z zakresu pierwszej pomocy skierowanych do nauczycieli oraz organizacji nauczycielskich.

  Koncentrujemy jedynie zawodowców posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie swoich specjalności.

  W czasie naszych treningów nauczysz się pierwszej pomocy w sposób nowoczesny i przystępny. Nasze kursy to co najmniej 2 instruktorów i minimum 10 fantomów do resuscytacji krążeniowo oddechowej, defibrylacji automatycznej AED i pozoracji urazów.

  I co najlepsze - nie będziesz biernym świadkiem, ale sam, za pomocą fantomów nauczysz się zabiegów ratujących ludzkie żywot.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dictum - logopedia medialna

  Dictum - logopedia medialna »

  Firma Dictum powstała, aby świadczyć profesjonalne usługi z zakresu logopedii medialnej na terenie Wrocławia. Spotkania indywidualne skierowane są do osób, które na co dzień posługują się głosem, w szczególności dla kadry zarządzającej, dziennikarzy, przyszłych aktorów, nauczycieli, rzeczników prasowych oraz polityków.
  Zajmujemy się:
  ? korygowaniem wad wymowy,
  ? poprawą nośności głosu,
  ? wypracowaniem optymalnej średnicy głosu,
  ? podnoszeniem jakości wypowiedzi,
  ? przygotowaniem do wystąpień publicznych,
  ? zwiększeniem płynności mowy.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Toruń

  Prawo jazdy Toruń »

  Gorąco chcemy powitać na naszej witrynie w Internecie wszystkie te osoby, które są zainteresowane szybkim oraz bardzo doskonale realizowanym nabywaniem umiejętności poruszania się samochodem. Prezentowana przez nas szkółka jazdy naciska w bardzo dużym stopniu na pełen profesjonalizm i realizowane rzetelnie nauczanie zainteresowanych kandydatów na kierowców. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z elementami tej właśnie witryny. Jeżeli chcecie zapisać się do nas na kurs, możecie odszukać tu wszelkie niezbędne do tego treści. Warto rzucić okiem na nasz cennik. Zapoznajcie się z nim, a możemy zapewnić, że będziecie pozytywnie zaskoczeni. Jeszcze dzisiaj macie szansę się o tym bardzo dokładnie przekonać.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • OSK - nauka prawa jazdy, kursy

  OSK - nauka prawa jazdy, kursy »

  Chyba każdemu obywatelowi w Rzeczypospolitej Polskiej znajomy jest termin osk. Nauka jazdy to temat kluczowy wielu rozmówców, szczególnie tych w młodym wieku. Marzeniem poniekąd każdego chłopaka jest otrzymanie dokumentu uprawniającego do w pełni legalnego jeżdżenia pojazdem silnikowym po krajowych drogach. Dobra Elka to strona, która konkretnie prezentuje ludziom, jak wygląda dzisiaj proces, którym jest nauka jazdy. Kursy odbywające się obecnie wyglądają całkowicie inaczej niż te piętnaście, czy trzydzieści lat wstecz. Wydaje się, że nie każdemu trafia prawidłowo do łepetyny nauka prawa jazdy. Dużo zależy od samych instruktorów, którzy uwidocznią dostatecznie kursantowi albo nie przykazania dotyczące ruchu po jezdniach. W witrynie internetowej dobraelka.pl można odnaleźć opinie o poniektórych spośród nich, które mogą wydać się bardzo drogocenną treścią dla nadchodzących kursantów.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menedżerskie

  Szkolenia menedżerskie »

  Nasze Centrum Wsparcia biznesowego organizuje autorskie programy warsztatów dla menedżerów, handlowców, działu HR i pracowników sektora publicznego. Doradztwo w zakresie strategii rozwoju, strategii personalnej, executive search, ocen pracowniczych, diagnozy kompetencji, systemów wynagrodzeń, systemów motywacyjnych i programów rozwojowych dla pracowników. jak również kompleksowe wsparcie konsultingowe, począwszy od weryfikacji szans dotacyjnych, przez napisanie wniosku i pozyskanie wsparcia unijnego, po realizację projektów i ich rozliczanie. Zapraszamy skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje w spa

  Konferencje w spa »

  Planujemy, bym zorganizował konferencję w spa, skorzystasz z impulsu. Spa w Warszawie czy w Mikołowie. Napuszoność w żadnej sferze onym istnieje wyznaczona, również w materii ćwiczenia pracowników. Wyszukiwarka uzna Ci na prędkie znalezienie pracowni w fizycznym miastu. Odkrycie kongruentnego celu przeciętnie to panu kasa wyczyn, z nami to pestka. Jeśli rozmieszczasz ćwiczenie, zadbaj o owe, aby uczestnicy się panu dręczyli. Porażające położenia na szkolenie pracowników Twojej firmy, wypróbujże. świat interesu jeszcze większą rangę przywiązuje do relaksu po wyrządzonej produkcyj.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawko przez internet - Dobreosk.pl

  Prawko przez internet - Dobreosk.pl »

  Nasza firma oferuje Państwu naukę jazdy na platformie szkoleniowej dla OSK. Posiadamy 11 lat nie doświadczenie dzięki, któremu mamy różne sposoby nauczania np. możliwość jednolitego szkolenia na wykładach w OSK w domu za pomocą komputera lub tradycyjnie z książki. Uczeń może wybrać dowolną z wymienionych metod w której ma kontakt z systemem szkolenia nadzorowanym przez specjalistów SPH Crodo.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1771
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 5
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: