Strony związane z hasłem 'edukacja':

 • Szkolnictwo w Polsce

  Szkolnictwo w Polsce »

  Masz zamiar odszukać najlepsze szkoły średnie w twoim mieście? W takim razie już w tym momencie przeglądnij nasz serwis internetowy. Wyłącznie w naszym serwisie możesz wytypować dla twojego dziecka najlepszą szkołę. Jedynie z nami posiadasz sposobność na najlepsze wykształcenie własnej pociechy. Od wykształcenia zależy otrzymanie intratnej posady. Nie ważne czy szukamy szkół państwowych. Wszyściutkie one możemy szybko odszukać.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybór zawodu

  Wybór zawodu »

  Pierwszy serwis pełnego e-doradztwa zawodowego pozwalający skutecznie zaplanować karierę zawodową. Gotowe listy motywacyjne i curriculum vitae dla najpopularniejszych zawodów, informacje o sposobach poszukiwania pracy i porady z zakresu poradnictwa kariery to tylko część propozycji, które kryją się w dziale Twoja Kariera. Dział Edukacja zawiera wartościowe porady dla licealistów i studentów oraz osób pragnących poszerzyć swoje kompetencje zawodowe. Można w nim znaleźć informacje dotyczące pozyskiwania środków na finansowanie nauki, oferty szkół policealnych, statystyki i rankingi oraz najświeższe aktualności. KluczdoKariery.pl realizuje aktywną kampanię edukacyjną mającą na celu zachęcenie młodych absolwentów do świadomego wybierania zawodu zgodnego z ich predyspozycjami oraz możliwościami zatrudnienia. Jednym z przejawów tej działalności jest uruchomienie na stronie działu Testy zawodowe zawierającego kwestionariusze pozwalające określić typ osobowości oraz predyspozycje zawodowe.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez skype

  Angielski przez skype »

  Musisz poznać podstawy języka niemieckiego lecz nie posiadasz czasu aby jechać na zajęcia? Nasza firma zajmuje się edukacją w obszernym pojmowaniu tego słowa. Wykorzystujemy zaawansowany sprzęt przez co nauka jest niezwykle prosta i przyjemna. Należy także zobaczyć, że można się szkolić zdalnie za pomocą Internetu. Angażujemy tylko wyrobionych speców, którzy ochoczo pomagają wszystkim uczniom. W wypadku jakichkolwiek problemów z językiem zgłoś się do nas ? dostaniesz błyskawiczną i efektywną pomoc! Pomożemy w przygotowaniach do egzaminu ? z nami bez wątpienia zdasz! Więcej informacji można znaleźć na naszej witrynie internetowej. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty ? w przypadku niejasności prosimy pytać.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy po polsku

  Darmowe programy po polsku »

  Miło nam przedstawić naszą stronę internetową wszystkim zaglądającym do nas użytkownikom Internetu. Namierzą tu coś perfekcyjnego dla siebie entuzjaści i użytkownicy najróżniejszych aplikacji. Zawartość stworzonego przez nas serwisu internetowego podzielona została na różne kategorie, przykładowo programy biznesowe, bądź związane z edukacją. Poszukiwanie można przeprowadzić w naprawdę łatwy sposób, dzięki tak zwanemu ekspresowemu menu. Umożliwia ono naprawdę szybie wybranie najodpowiedniejszej kategorii, czy działu. Wszystkie zasoby, które zamieszczamy na stronie są legalne oraz zupełnie darmowe. Entuzjaści gier komputerowych zapewne namierzą tutaj coś dla siebie. Zachęcamy do regularnego odwiedzania oraz ściągania. Nasze zestawienie top 10 jest warte dokładnego sprawdzenia, polecamy.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy

  Kursy pierwszej pomocy »

  NODN "SYSTEM" - swoim zasięgiem obejmuje obszar całej Polski, specjalizujemy się w prowadzeniu kursów z zakresu pierwszej pomocy skierowanych do nauczycieli oraz organizacji nauczycielskich.

  Koncentrujemy jedynie zawodowców posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie swoich specjalności.

  W czasie naszych treningów nauczysz się pierwszej pomocy w sposób nowoczesny i przystępny. Nasze kursy to co najmniej 2 instruktorów i minimum 10 fantomów do resuscytacji krążeniowo oddechowej, defibrylacji automatycznej AED i pozoracji urazów.

  I co najlepsze - nie będziesz biernym świadkiem, ale sam, za pomocą fantomów nauczysz się zabiegów ratujących ludzkie żywot.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Kraków

  Biuro tłumaczeń Kraków »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego to należący do mnie fach i mania zaintrygowania językiem. Moją specjalizacją są tłumaczenia z obszaru prawa i ekonomii charakteryzujące wielorakie specjalizacje takie jak na przykład finansowa, bankowość, księgowość, zarządzanie czy reklama. przedkładam tłumaczenia ustne związane z pisemnymi jak i tłumaczenia pisemne zalegalizowane czyli przysięgłe. Upoważnienia swe argumentuję wpisem na liście Ministerstwa Sprawiedliwości RP pod odpowiednim numerem. Me doświadczenie jak i wyedukowanie to długie lata pracy na różnych stanowiskach i w odmiennych instancjach. Dominująca to specjalność pieniężna w niej dostałam szerokie doświadczenie do spełniania dalszych tłumaczeń. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs drenażu limfatycznego

  Kurs drenażu limfatycznego »

  Centrum Fizjoedukacji ANINUSZ jest placówką kształcenia ustawicznego. Prowadzi kursy dla fizjoterapeutów. W ofercie szkoleń znajdują się m.in. kursy terapii manualnej, drenażu limfatycznego i masażu leczniczego. Ośrodek powstał w 2005 roku. Przez ten czas Animusz wykształcił personel niosący pomoc pacjentom z problemami kręgosłupa w kraju i na świecie. Poszerz swoją wiedzę, zostań ekspertem z kursami oferowanymi przez Centrum Fizjoedukacji Animusz. Wykształcenie zdobyte w C.F. Animusz to gwarancja dobrej pracy.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia policyjne

  Studia policyjne »

  Zwiększające się zainteresowanie ludzi młodych znalezieniem etatu w zawodzie policjanta jest przyczyną tego, iż studia policyjne uważane są za nie tylko poszukiwaną, ale nawet konieczną opcją edukacji. Realizowanie zajęć w tego rodzaju uczelniach nie odbywa się automatycznie, lecz jest pochodną konkretnych wytycznych realizowanych przez organa policji, odpowiedzialne za kadry. Studia policyjne w Polsce da się podjąć w szeregu uczelni obecnych w rożnych regionach kraju. Profil edukacyjny, który mają do zaproponowania owe placówki jest przekrojowy. Studia policyjne nie są łatwe oraz wymagają od chętnych konkretnych predyspozycji zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Edukacja obejmuje bardzo bogate spectrum różnych zagadnień z wiedzy ogólnej, jak i zawodowych. Dzisiejsze zadania, przed jakimi stoi policja, wymagają zatrudniania wysoko wykształconych personelu dysponujących wiedzą z dziedziny psychologii, ogólnego prawa lub kryminalistyki.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała

  PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Zapraszamy do Promyczka. Nasze przedszkolaki to dzieci w wieku od 2 do 6 lat. W grupach jest 12-18 dzieci, co pozwala nam na indywidualne podejście, baczne obserwowanie dzieci i wychwycenie ich wyjątkowych zdolności lub wczesne zauważenie i szybkie wyeliminowanie ewentualnych problemów. Kochamy i szanujemy nasze dzieciaki. Każde z nich jest inne, ale wszystkie są jednakowo wspaniałe. Nasze przedszkole jest niepubliczną placówką oświatowo-wychowawczą wpisaną do rejestru, realizującą Podstawę Programową określoną przez MEN. Nad pracą dydaktyczną nauczycieli czuwa dyrektor pedagogiczny, który regularnie monitoruje postępy edukacyjne dzieci.
  Nad bezpieczeństwem, edukacją oraz wychowaniem dzieci w każdej grupie czuwa dwóch Wychowawców.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie medyczne w Warszawie

  Uczelnie medyczne w Warszawie »

  Wiele szans dostarczają i studia podyplomowe, które trwają sporo krócej niż normalne. Studiować mamy możliwość w wielu wymiarach, więc dobierz sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Wejdź, a z pewnością odkryjesz ciekawe propozycje na temat oferty uczelni. Także nasza wyszukiwarka może sprawnie pomóc Ci w szukaniu szkoły. Zachęcamy do zrobienia użytku z proponowanej bazy szkół wyższych, z pewnością odnajdziesz się w niej. Tylko nauka to za mało, potrzeba o wiele więcej pracy ze strony studiującego w zdobywaniu wykształcenia. Jeżeli masz pracę, ale chcesz uzupełnić wykształcenie rozpocznij studia online.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1771
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 11
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: