Strony związane z hasłem 'gps':

 • OfertoMierz

  OfertoMierz »

  Sprawdź wyszukiwarkę asortymentu ofertomierz.pl. Na stronie ofertomierz.pl znajdziesz między innymi sprzęt RTV czyli np. telewizory LCD i LED. Poza tym w OfertoMierzu znajdziesz sprzęt AGD czyli zmywarki, pralki, ekspresy do kawy, piekarniki. Oczywiście AGD i RTV to nie wszystko, na stronie znajdziesz też notebooki, jak i osprzęt komputerowy: monitory LCD, dyski twarde, karty graficzne. Znajdzie się równierz coś dla pasjonatów fotografii: aparaty i lustrzanki cyfrowe. W bazie ofertomierz.pl są także palmtopy GPS. Zobacz też perfumy i wody damskie oraz męskie. Jeśli lubisz czytać sprawdź polecaną przez ofertomierz.pl literaturę. Zapraszamy do zakupów z pomocą OfertoMierz.pl.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring pojazdów

  Monitoring pojazdów »

  Zaimplementowanie Naszych rozwiązań umożliwia skuteczniejsze koordynowanie centralą główną każdej firmy. Kooperacja z profesjonalistami w Naszej osobie daje ci możliwość gruntownej kontroli pojazdami. Wypada nadmienić, iż oferujemy możliwość nadzorowania poziomu zużywanego paliwa a także osób prowadzących samochód. Dzięki postępowym systemom, możliwe jest monitorowanie działań pracowników korzystających z pojazdów podlegających monitoringowi. Oferowane rozwiązania dotyczą zwłaszcza kontroli pojazdów budowlanych i osobowych. Nieodzowne komunikaty będące rezultatem użytkowania lokalizatorów GPS, mogą w dużym stopniu zdewaluować ponoszone przez firmę koszty.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trasy rowerowe GPS

  Trasy rowerowe GPS »

  Traseo jest serwisem społecznościowym, jak również aplikacją na platformy mobilne. Umożliwia zarówno pobieranie, jak i dodawanie tras GPS na różnego typu telefony komórkowe i urządzenia PDA. Jeśli żyjesz aktywnie i lubisz dzielić się swoimi przeżyciami, tutaj masz taką możliwość. Oprócz oglądania mapek i czytania opisów w przeglądarce Traseo umożliwia również pobranie tras na urządzenia mobilne. Dzięki temu bez konieczności połączenia z internetem będziesz mógł odbyć trasę, mając zarejestrowany ślad GPS, opis oraz galerię zdjęć z ciekawymi i wartymi odwiedzenia miejscami.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • GPS

  GPS »

  Oferujemy bogaty wybór sprzętu, profesjonalne doradztwo i najniższe ceny w Polsce! Wysyłka w 24 godziny ubezpieczoną paczką kurierską! Sprzęt firm: Garmin, Navigon, Tomtom, Nokia, Sony, Navroad, Mio, Automapa, Gpmapa, President, Midland, Alan, Sirio, Nokia, Sony Ericsson, Samsung. Zapraszamy - nawigacja samochodowa, motocyklowa, turystyczna, rolna, treningowa, wodna, palmtopy, smarfony, mapy, odbiorniki, anteny.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kodeki i programy do ściągania

  Kodeki i programy do ściągania »

  W naszym serwisie internetowym możesz udzielać się na forum internetowym albo zagrać w najlepsze gry przez przeglądarkę internetową. Komputer nie jest już tylko maszyną do pracy, jednak bez najlepszych programów nie poradzi sobie choćby z wyświetlaniem filmów, czy nagrywaniem płyt. Kategorie w portalu internetowym zwracające na siebie uwagę to m.in. multimedia, i najnowsza - Telefony Komórkowe gdzie można znaleźć nawigacje gps, komunikatory jak gg na telefon i programy do połączenia telefonu z komputerem. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizacja GPS

  Lokalizacja GPS »

  Nowoczesne technologie teleinformatyczne pozwalają na skuteczne obniżenie kosztów logistyki i transportu, podniesienie jakości usług przewozowych i zwiększenie bezpieczeństwa floty transportowej oraz przewożonych towarów i osób. W bardzo prosty sposób możecie Państwo włączyć się do światowej sieci TRACK GPS monitorującej pozycję pojazdów za pośrednictwem satelitów GPS. Jakie są bezpośrednie korzyści? System TRACK GPS umożliwia śledzenie pozycji zarejestrowanego w nim pojazdu w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem podłączonego do internetu komputera lub smartfonu; Właściciel monitorowanego pojazdu nie musi niczego zapamiętywać, ani zapisywać; wszystkie informacje otrzymane z satelity są archiwizowane na serwerze TRACK GPS i dostępne w postaci raportów on-line

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem długoterminowy samochodów

  Wynajem długoterminowy samochodów »

  Firma ProMobil Fleet Sp. z o.o. to tania firma z Poznania zajmująca się wynajmem samochodów. Najem nie narusza zdolności kredytowej zainteresowanego, nie wymaga inwestowania w samochody, stanowi uproszczenie finansowo-księgowe, redukuje koszty administracyjne, między innymi te związane z wymianą ogumienia, likwidacją szkód i obsługą serwisową. Przeglądy są niezbędne, kiedy jest się właścicielem pojazdu, nieustannie również zdarzają się naprawy i wymiana części. Te wszystkie obowiązki i formalności potrzebują zainwestowania czasu, a jeśli powierzymy je zakładowi ProMobil Fleet Sp. z o.o. będzie to czysta oszczędność czasu. Nie zmieniamy stawek w trakcie trwania kontraktu, a na prośbę klienta robimy różnorodne sprawozdania na temat stanu floty i gwarantujemy usługę GPS pojazdu. Długoterminowy wynajem samochodów to nasza domena.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sitepromotor.com.pl

  Sitepromotor.com.pl »

  Twoja strona mobilna będzie spałniała wiele funkcji, między innymi; będzie podawać informacje o firmie, dane kontaktowe umożliwiające bezpośrednie wykonanie telefonu, wysłanie maila, zlokalizowanie za pomocą GPSa oraz Google maps Twojej lokalizacji, ecommerce (połączenie z Twoim sklepem internetowym), integracja z Facebookiem, Twitterem, Youtubem - prezentacja informacji z portali społecznościowych, zaciąganie zdjęć z Picasa, Tumblr, Flickr, Facebook i wiele wiele innych.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1771
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 13
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: