Strony związane z hasłem 'leczenie':

1 · 2 · następna strona »
 • Stomatolog Warszawa Wola

  Stomatolog Warszawa Wola »

  Liga-Dent zapewnia kompleksowe leczenie stomatologiczne. Zapraszamy do przyjaznego gabinetu stomatologicznego dla dzieci i dorosłych. Miła atmosfera podczas zabiegu, konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje. Dogodne godziny przyjęcia, szeroka oferta usług, doświadczona kadra. Zabiegi w znieczuleniu. W zakresie usług: stomatologia zachowawcza dla dzieci i dorosłych; ortodoncja - aparaty ruchome; protetyka - protezy bezklamrowe; RTG zębów; wybielanie zębów; chirurgia stomatologiczna

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apteki online

  Apteki online »

  W aptece internetowej Tanie Leczenie znajdą Państwo szeroki wybór leków na różnorakie schorzenia, dostępne na rynku bez recepty. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze można zakupić leki bez wychodzenia z domu, a czas oczekiwania na zamówiony produkt ogranicza się do dwóch dni roboczych. Takie udogodnienia są w szczególności przydatne dla kobiet, których ciąża stanowi zagrożenie dla zdrowia, mogą one zamówić potrzebny lek bądź środek do pielęgnacji swojego ciała. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy satysfakcję z zakupionych produktów.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dysleksja - ćwiczenia dla dyslektyków

  Dysleksja - ćwiczenia dla dyslektyków »

  Serwis Ortograffiti powstał z myślą o promowaniu Programu Edukacyjno-Terapeutycznego o tej samej nazwie i poświęconego młodym osobom z problemami dysleksji.Zawarte zostały na stronie liczne opisy mówiące o dysleksji i metod walczenia z nią w każdym wieku życia. Nauczyciele mogą również wyszukać ciekawe ćwiczenia dla dzieci oraz gry i zabawy. Niemożność kuracji tychże dolegliwości może niestety doprowadzić do dużych kłopotów w dorosłym życiu, ponieważ mają one negatywny skutek na wiele przejawów rozwojowych. Dysleksja rozwojowa, sprawdź skuteczne ćwiczeniaNa witrynie można wyszukać interesujące artykuły mówiące o programie, stwierdzić jak i gdzie się najlepiej rozwija oraz znaleźć gry i zabawy, które mogą być wykorzystane zarówno w domu jak i szkole. Platforma edukacyjna dla rodziców i pedagogów zachęca do zapoznania się z specjalistycznymi poradami.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fostimon

  Fostimon »

  Apteka Natura rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2008r w Lublinie. Od początku istnienia naszym celem jest zapewnienie Państwu korzystnych cen wszystkich preparatów w połączeniu z wysokim standardem. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowany personel, miła i profesjonalna obsługa. U nas na pierwszym miejscu jest zawsze zdrowie i dobro Pacjenta. Kierując się sugestiami i zaspokajając potrzeby naszych wspaniałych Pacjentów, codziennie rozszerzamy ofertę o nowe produkty, w tym o leki (m.in.: Menopur, Puregon, Fostimon, Merional) wspomagające leczenie niepłodności. Sprowadzamy je również specjalnie dla Państwa na indywidualne zamówienie. W naszej aptece zajmujemy się również przygotowywaniem leków recepturowych Dla wygody i bezpieczeństwa pacjentów posiadamy obszerny parking umożliwiający również osobom niepełnosprawnym łatwy dostęp do naszej apteki. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza apteka spełniła Państwa oczekiwania i była miejscem, do którego wraca się z przyjemnością.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu

  Leczenie alkoholizmu »

  Ośrodki terapeutyczne ciągle zapraszają do siebie chorych oraz ich rodziny. Współcześnie leczenie alkoholizmu niewiele się zmieniło od tego jak wyglądało kiedyś. Wciąż podstawą leczenie jest silna wola chorego i wiara w to, że uda mu się powrócić do normalnego życia, które wiódł wcześniej. Po to by mogli oni wyzdrowieć wszyscy razem. Bo również rodzina chorego ucierpi na tym schorzeniu. W każdym ośrodku można poddać się terapii z psychologiem. To właśnie on może wpłynąć na psychikę człowieka i na jego wiarę. Jak już wspomnieliśmy jest to naprawdę ważne. W tych ośrodkach organizuje się również spotkania ludzi, którzy trudnią się z tą chorobą, jaką jest choroba alkoholowa. Warto wiedzieć, że nie da się nigdy wyzdrowieć całkowicie z alkoholizmu. Jest to uzależnienie, które może bardzo łatwo wrócić w czasie kiedy wyzwolony człowiek spróbuje po raz kolejny wysokoprocentowych trunków.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Kraków

  Okulista Kraków »

  Serdecznie zapraszam na serwis Lexummedica ? okulista Poznań, są to kliniki okulistyczne energicznie postępujące od dłuższego czasu. Zachowują one stale najwyższe standardy w realizowaniu zabiegów jak np. laserowa korekcja wzroku oraz leczenie zaćmy. Czym jest zaćma? Zaćma jest to częściowe czy też całkowite zmętnienie oka. Objawy zaćmy to systematyczne pogarszanie się ostrości widzenia. Chory ma impresję widzenia jak przez mgłę. Nie istnieje niestety panaceum, jaki zapobiega czy leczy zaćmę. Podstawową metodą przywrócenia poprawnego wzroku jest zabieg chirurgiczny usunięcia zaćmy - laserowa korekcja wzroku. Zespół naszych lekarzy profesjonalistów wyznacza prawdopodobieństwo zrobienia zabiegu wyleczenia zaćmy. Zabieg usuwania zaćmy trwa najczęściej 240 minut. Na czas wykonywania zabiegu będziesz przy opieką wykwalifikowanego personelu medycznego. Po raz kolejny serdecznie zapraszam do wizyty na stronie.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne

  Centrum medyczne »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich do wizyty na witrynie Eskulap Centrum Medycznego. Przedstawiane centrum Eskulap powstało w 1996 roku. Centrum Eskulap jest to posiadająca wiele specjalności lekarska przychodnia, zlokalizowana w centrum miasta Żary. Centrum Eskulap znajduje się na parterze zabytkowej kamienicy na ulicy Moniuszki 2. Start centrum medycznego to parę specjalistycznych gabinetów, obecnie w centrum znajduje się 15 gabinetów lekarskich jak i trzy dodatkowe ulokowane są przy ulicy Skarbowej. W centrum medycznym diagnozuje około siedemdziesięciu doktorów różnych specjalności medycznych. Wykonujemy różnorodne operacje medyczne jak np. laserowe usuwanie żylaków. Pracująca kadra to lekarze doświadczeni zajmujący często pozycję ordynatorów i zastępców ordynatorów w wielu państwowych szpitalach. Centrum medyczne zaopatrzone jest w najwyższej jakości nowoczesny aparat diagnostyczny.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani dentysta Kraków

  Tani dentysta Kraków »

  Zdrowy Ząb to gabinet stomatologiczny z wieloletnim doświadczeniem. Gabinet stomatologiczny Zdrowy Ząb to dwie placówki w Krakowie - jedna umiejscowiona jest w centrum niedaleko D.H. Jubilat ul. Tatarska 5 30-103 Kraków (kontakt tel. 012 427 04 07). a drugi na spokojnym, strzeżonym osiedlu Kurdwanów ul. Tuchowska 6B/3 30-618 Kraków (kontakt tel. 012 659 45 00). Gabinet stomatologiczny Zdrowy-Ząb prezentuje takie usługi jak chirurgia stomatologicza, ortodoncja albo leczenie zębów. Zdrowy Ząb oferuje także piaskowanie albo wybielaniem zębów! Wszystkie usługi wykonujemy za pomocą najlepszej jakości preparatów oraz urządzeń. Dla ludzi z zagranicy uruchomoliśmy usługę "Dental Travel" która daje możliwość wyleczyć swoje zęby podczas pobytu w Krakowie. Tani dentysta w Krakowie zaprasza do swoich gabinetów!

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zioła lecznicze

  Zioła lecznicze »

  Darmowy spis dotyczący ziół i ziołolecznictwa. Odkryjesz tutaj praktyczne porady zastosowań ziół w leczeniu, profilaktyce oraz kuchni i kosmetyce. Baza jest stale powiększana i rozbudowywana o coraz to nowsze informacje jak domowymi metodami uzdrawiać różnorodne choroby i dolegliwości. Oprócz tego przeczytasz tutaj informacje jak wykorzystywać zioła w kuchni i domowych zabiegach kosmetycznych.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa

  Rehabilitacja Warszawa »

  Ból kręgosłupa towarzyszył Nam od momentu kiedy przyjęliśmy pionową postawę ciała. Prawie każdy z Nas odczuwał kiedyś bóle karku, pleców czy krzyża. Często problem zaczyna się niewinnym pobolewaniem, a kończy trudnym i długim leczeniem. Terapia manualna połączona z odpowiednim postępowaniem rehabilitacyjnym jest skuteczną alternatywą dla osób, które jedyną pomoc widziały w lekach przeciwbólowych.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Białystok

  Seksuolog Białystok »

  Zajmuję się profesjonalną psychoterapią. W gabinecie prywatnym prowadzę psychoterapię indywidualną oraz rodzinną. Zawodowo pracuję również jako psychoterapeuta grupowy w jednym z białostockich szpitali. Mam doświadczenie w terapii uzależnień uzyskane w trakcie prowadzenie grup dla osób uzależnionych. Zajmuję się także leczeniem farmakologicznym chorób i zaburzeń psychicznych. Pomagam moim pacjentom korzystając z założeń psychoterapii psychoanalitycznej oraz opartej na teoriach systemowych

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie rwy kulszowej

  Leczenie rwy kulszowej »

  Specjalistyczny gabinet Fizjoterapia Kalisz ma w swej ofercie fizjoterapię oraz fizykoterapie. Robimy specjalistyczne badania z zakresu leczenia rwy kulszowej. Rwa leczenie to schorzenie otwarcie związane ze zdeformowaniem kręgosłupa. Specjalistyczny skład działający w ośrodku zadba o twój kręgosłup. Realizujemybadania pomagające nam na słuszne scharakteryzowanie i znalezienie danego schorzenia i zestawiamy do tego pasujący zestaw ćwiczeń jak i masaży. Dysponujemy najróżniejszymi Instrumentami do ćwiczeń, masaży, fizykoterapii, fizjoterapii. Prądy, wyciągi itp. rzeczy wykorzystujemy do kuracji rożnych partii ciała a w szczególności kręgosłupa jaki jest taki ważny dla kompletnego systemu ciała człowieka. Wspieramyw walczeniu bólów kręgosłupa, dyskopatii kręgosłupa i wielu innych schorzeń.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Astma Oskrzelowa

  Astma Oskrzelowa »

  Mnóstwo osób choruje na chorobę jaką jest astma oskrzelowa. Objawy astmy oskrzelowej występują u coraz to większej ilości ludzi. Skażenie środowiska, nikotyna to zaledwie niektóre przyczyny pojawienia się tej choroby. Lekarze alarmują, że astma oskrzelowa u dzieci występuje u co dziesiątego dziecka w wieku przedszkolno-szkolnym. Na tej witrynie umieszczone jest bardzo wiele wartościowych informacji na temat tej choroby. Znajdziesz tu szczegółowo przedstawione najczęstsze objawy astmy oskrzelowej. Wnikliwie wyłożono sposoby leczenia długotrwałej choroby, jaką jest astma oskrzelowa. Przyczyny występowania astmy oskrzelowej również zostały gruntownie opisane na tej stronie. Zapraszamy wszystkich chorych na astmę do odwiedzania tej strony i zapoznania się z treściami na niej opublikowanymi.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie płaskostopia Warszawa

  Leczenie płaskostopia Warszawa »

  Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych wkładek termoplastycznych FORMTHOTICS dostosowanych indywidualnie pod Twoje stopy. Ludzka stopa zbudowana jest z 26 małych kości i wykonuje średnio 2 tysiące kroków na dystansie 1 km. Każdy kolejny krok, to obciążenie równoważne 3 do 4 razy wagi naszego ciała (człowiek o wadze 75 kg obciąża stopę schodząc po schodach ciężarem około 4 x 75 kg = 300 kg, a niestety podlegamy takim samym prawom fizyki, jak wszystko co znajduje się w polu grawitacji kuli ziemskiej. Nasze ciało przez lata ewolucji przystosowało się do osiowego obciążania i unikania wszelkich sił skośnych. Niestety nasz układ kostno - stawowy poddajemy trudnemu codziennemu testowi szybkiej adaptacji do nie osiowych obciążeń

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny

  Rezonans magnetyczny »

  Przychodnia MEDICOR świadczy usługi z zakresu medycyny pracy w Rzeszowie. Naszą ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych, którzy mogą skorzystać z różnych świadczeń medycznych. Dzięki naszej przychodni wykonasz bezboleśnie takie badania jak gastroskopia Rzeszów oraz kolonoskopia czy rezonans magnetyczny. Oferujemy również usługi medyczne realizowane w ramach programów profilaktycznych refundowanych przez Ministerstwo Zdrowia, których celem jest wykluczenie lub wczesne wykrycie i leczenie chorób nowotworowych.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fed Skoliozy, Metoda FED, Rehabilitacja skoliozy

  Fed Skoliozy, Metoda FED, Rehabilitacja skoliozy »

  Specjalistyczny ośrodek fizjoterapii w Końskich oferuje: leczenie kifoz, leczenie skolioz, leczenie lordoz. Specjalizujemy się w rehabilitacji skoliozy metodą FED. W naszej ofercie znajduje się również akupunktura, laseroterapia, ćwiczenia samowspomagające i z oporem dla stawów skokowych wyciąg na pętli glissona z orczykiem, wyciąg perschla, ćwiczenia na drabince przyściennej.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłodność

  Bezpłodność »

  Narodziny dziecka, to jeden z najradośniejszych momentów w naszym życiu. Co jednak, gdy kobieta nie może zajść w ciążę? Pomoże w tym wyspecjalizowana klinika nOvum z Warszawy. Lekarze specjaliści zrobią wszelkie niezbędne badania, zarówno zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. Wybiorą najlepsze formy leczenia, przeprowadzą zabieg zapłodnienia In vitro. Mężczyźni mogą zamrozić nasienie. A co najlepiej świadczy o jakości usług? 10 tysięcy ciąż mówi wszystko! Sprawdźcie osobiście, skorzystajcie z konsultacji, bo z nOvum Wasze marzenia mogą się spełnić.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polska klinika w Londynie

  Polska klinika w Londynie »

  Całkowita usługa medyczna u polskich medyków w Londynie. Zachęcamy do korzystania z usług leczniczych w Polskiej Klinice w Londynie. Przedstawiana klinka proponuje usługi w ogromnym zakresie medycznym. W naszej klinice przyjmują fachowi i cenieni specjaliści.
  Jeśli szukają Państwo pomocy lekarskiej i chcą czuć się bezpiecznie, zapraszamy do naszej kliniki. Opisywana witryna internetowa umożliwi Państwu zapisać się poprzez zamieszczony formularz albo też zamówić wizytę telefonicznie. Nie oczekuj na pogorszenie stanu, zgłoś się do prezentowanej kliniki i rozpocznij leczenie u polskich lekarzy.
  Nasze wykonywane usługi:
  Usługi estetyczne:
  - botox, wypełniacze zmarszczek, powiększanie i korekta ust
  Świadczenia ginekologiczne:
  - USG transwaginalne, USG Piersi
  Zabiegi dentystyczne:
  - Stomatologia estetyczna, Leczenie ozonem, Wybielanie lampą Beyond

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1779
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 11
 • IP:
 • BL:
 • PR: