Strony związane z hasłem 'lekarz':

1 · 2 · następna strona »
 • Katalog medyczny

  Katalog medyczny »

  Nasz spis medyczny to profesjonalne źródło kontaktów do gabinetów lekarskich, klinik, szpitali czy aptek. Zawsze gdy Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje skorzystać z firm medycznych możesz łatwo i za darmo wyszukać odpowiednią placówkę w Twojej miejscowości. Zachęcamy także lekarzy, szpitale, apteki i inne firmy farmaceutyczne do tworzenia darmowych prezentacji swojej działalności. Nasz katalog to skuteczna reklama wśród przyszłych klientów.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odchudzanie

  Odchudzanie »

  W przypadku dużej nadwagi, odchudzanie musi być procesem długotrwałym i wymagającym cierpliwości, gdyż muszą być spełnione warunki gwarantujące zachowanie zdrowia podczas pozbywania się kilogramów. Diety mające pomóc schudnąć w szybkim czasie, często mogą zachwiać zdrowiem organizmu. Dieta musi być bogata w witaminy i minerały, a także w potrzebną energię, a to dostarczyć może jadłospis pełen warzyw. Bardzo pomocna może być konsultacja i stały kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu, pod którego okiem odchudzanie będzie zdrowe.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie piersi Warszawa

  Powiększanie piersi Warszawa »

  Kobiety z Warszawy i okolic, które nie są usatysfakcjonowane z swojego ciała i chciałyby coś z tym zrobić zachęcamy na odwiedziny lekarskie z znakomitym lekarzem plastycznym Lubomirem Lembasem. Reputacja oraz duże doświadczenie pana Doktora ręczy za pełną satysfakcję z zabiegu. Podczas konsultacji pacjentkom doradzane są optymalne dla nich rozwiązania. Decydujące jest bezpieczeństwo całego zabiegu.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie brodawek Warszawa

  Usuwanie brodawek Warszawa »

  Jak wszyscy wiemy piękno wewnętrzne jest bardziej cenione niż zewnętrzne. Nie da się jednak redukować tylko do wnętrza ale w podobny sposób otoczyć troską naszym obliczem. Pomoże nam w tym klinika medycyny estetycznej w stolicy - Melitus świadczący bardzo dużą różnorodność zabiegów poprawiających i udoskonalających mniejsze i większe skazy naszej sylwetki. Nie czekaj już dłużej i zadbaj o siebie, umów się na wizytę do nas a pomożemy Ci usunąć blizny i wielu innych problemów. Zapraszamy również do lekarza ginekologa.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Kraków

  Okulista Kraków »

  Serdecznie zapraszam na serwis Lexummedica ? okulista Poznań, są to kliniki okulistyczne energicznie postępujące od dłuższego czasu. Zachowują one stale najwyższe standardy w realizowaniu zabiegów jak np. laserowa korekcja wzroku oraz leczenie zaćmy. Czym jest zaćma? Zaćma jest to częściowe czy też całkowite zmętnienie oka. Objawy zaćmy to systematyczne pogarszanie się ostrości widzenia. Chory ma impresję widzenia jak przez mgłę. Nie istnieje niestety panaceum, jaki zapobiega czy leczy zaćmę. Podstawową metodą przywrócenia poprawnego wzroku jest zabieg chirurgiczny usunięcia zaćmy - laserowa korekcja wzroku. Zespół naszych lekarzy profesjonalistów wyznacza prawdopodobieństwo zrobienia zabiegu wyleczenia zaćmy. Zabieg usuwania zaćmy trwa najczęściej 240 minut. Na czas wykonywania zabiegu będziesz przy opieką wykwalifikowanego personelu medycznego. Po raz kolejny serdecznie zapraszam do wizyty na stronie.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne

  Centrum medyczne »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich do wizyty na witrynie Eskulap Centrum Medycznego. Przedstawiane centrum Eskulap powstało w 1996 roku. Centrum Eskulap jest to posiadająca wiele specjalności lekarska przychodnia, zlokalizowana w centrum miasta Żary. Centrum Eskulap znajduje się na parterze zabytkowej kamienicy na ulicy Moniuszki 2. Start centrum medycznego to parę specjalistycznych gabinetów, obecnie w centrum znajduje się 15 gabinetów lekarskich jak i trzy dodatkowe ulokowane są przy ulicy Skarbowej. W centrum medycznym diagnozuje około siedemdziesięciu doktorów różnych specjalności medycznych. Wykonujemy różnorodne operacje medyczne jak np. laserowe usuwanie żylaków. Pracująca kadra to lekarze doświadczeni zajmujący często pozycję ordynatorów i zastępców ordynatorów w wielu państwowych szpitalach. Centrum medyczne zaopatrzone jest w najwyższej jakości nowoczesny aparat diagnostyczny.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Astma Oskrzelowa

  Astma Oskrzelowa »

  Mnóstwo osób choruje na chorobę jaką jest astma oskrzelowa. Objawy astmy oskrzelowej występują u coraz to większej ilości ludzi. Skażenie środowiska, nikotyna to zaledwie niektóre przyczyny pojawienia się tej choroby. Lekarze alarmują, że astma oskrzelowa u dzieci występuje u co dziesiątego dziecka w wieku przedszkolno-szkolnym. Na tej witrynie umieszczone jest bardzo wiele wartościowych informacji na temat tej choroby. Znajdziesz tu szczegółowo przedstawione najczęstsze objawy astmy oskrzelowej. Wnikliwie wyłożono sposoby leczenia długotrwałej choroby, jaką jest astma oskrzelowa. Przyczyny występowania astmy oskrzelowej również zostały gruntownie opisane na tej stronie. Zapraszamy wszystkich chorych na astmę do odwiedzania tej strony i zapoznania się z treściami na niej opublikowanymi.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakola

  Zakola »

  Dziś rano znalazłeś na poduszce kolejny włos? To przypuszczalnie być rozpoczęcie łysienia. Ale nie martw się ? bieżąca medycyna nie skazuje Cię niemodną łysinę. Już dziś dowiedz się więcej o technikach leczenia tej przykrej dolegliwości. Lecznicze specyfiki czy być może przeszczep włosów? Opcja należy do Ciebie i Twojego lekarza! Odwiedź naszą stronę www i poszerz swoją wiedzę. Łysienie przestaje stanowić problemem. Informacje są na wyciągnięcie dłoni! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy! na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły rodzenia Poznań

  Szkoły rodzenia Poznań »

  Jednostka Mama, tata i ja zaistniała dla par które cenią sobie zaplanowanie familii i nadchodzące prawidłowe rodzicielstwo. W naszej szkole rodzenia zaprzątamy się przygotowywaniem przyszłych rodziców do pielęgnacji i wychowania noworodka. Przygotowujemy panie do porodu, doradzamy, wspomagamy i podtrzymujemy. Zajęcia prowadzone są pod okiem wyspecjalizowanej położnej i lekarza którzy odpowiadają na różne pytania przyszłych rodziców. Szkoła rodzenia to nie tylko nauka o bobasie dla nadchodzących mam ale i dla ojczulków jacy pragną aktywnie wspierać przy porodzie jak i dalszym rozwoju ich dziecka. Zajęcia w szkole odbywają się w trybie stacjonarnym dotyczą spotykań i wizytacyj na oddziale porodowym gdzie nadchodzące mamy dowiedzą się z których sprzętów w danym szpitalu mogą wykorzystywać w czasie porodu. Zapraszamy na stronicę internetową www.szkola-mamatataija.pl w zamiarze uzyskania większej ilości wiadomości.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Koszalin

  Ginekolog Koszalin »

  Naprawdę często jesteśmy zmuszeni do korzystania z usług placówek lekarskich. A wiadome jest to, że zdrowie to wartość najbardziej istotna w całym naszym życiu. Niestety, jakość usług medycznych świadczona w kraju pozostawia wiele do życzenia. Ale na pewno każdy pacjent będzie zadowolony z wizyty w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Medicus w Koszalinie. To ośrodek, gdzie usługi świadczone są na najwyższym poziomie. W trakcie leczenia lekarze pracujący w Medicus stosują nowoczesne techniki oraz materiały. Dzięki temu jakość usług jest bardzo wysoka, a pacjenci zadowoleni. Fachowość w przyjemnej atmosferze. Zobacz na pewno już dzisiaj.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny

  Rezonans magnetyczny »

  Przychodnia MEDICOR świadczy usługi z zakresu medycyny pracy w Rzeszowie. Naszą ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych, którzy mogą skorzystać z różnych świadczeń medycznych. Dzięki naszej przychodni wykonasz bezboleśnie takie badania jak gastroskopia Rzeszów oraz kolonoskopia czy rezonans magnetyczny. Oferujemy również usługi medyczne realizowane w ramach programów profilaktycznych refundowanych przez Ministerstwo Zdrowia, których celem jest wykluczenie lub wczesne wykrycie i leczenie chorób nowotworowych.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Wrocław

  Żłobek Wrocław »

  Czy nie życzyłbyś, żeby twoje malutkie dziecko miało przestrzeń w której czułoby się jak we własnym domu podczas, kiedy jesteście w pracy. Zwykłym rozwiązanie jest [url=http://klubmalegoludka.pl/]żłobek Wrocław[/url], gdzie dzieci znajdą się pod zupełną, profesjonalną troską kilku godzinnego pobytu bez rodziców. Personel żłobka stanowią osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Są nimi doktorzy i wykształcone opiekunki. W żłobku pieczę nad maluchami wykonywają:psycholog dziecięcy, lekarz pediatra, pielęgniarka, fizjoterapeuta, logopeda jak i dietetyk.W abonamencie pieczy nad dziećmi opiewa na 10 godzin. Są w nim różne gry i zajęcia, które zapewniają dziecku płyny rozwój.
  Nasz żłobek to miejsce w jakim rodzice mogą z czystym sumieniem pozostawić swoją pociechę i pójść spokojnie do prcay.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kraków

  Rehabilitacja Kraków »

  Kuracja to istotny składnik po nabawieniu się problemów ze zdrowiem. Słusznie kierowana rehabilitacja pozwala liczyć na to, że nastąpi szybki powrót do zdrowia. Oferujemy przeróżne typy zabiegów: dorosłych, które pomagają walczyć z problemami karku. W klinice można znaleźć lekarzy z dużym doświadczeniem. Poza tym na stronie internetowej przedstawiamy aktualne porady z zakresu rehabilitacji. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja laserowa

  Depilacja laserowa »

  Lasery to nasza specjalność. Dostarczamy lasery najwyższej jakości. Są to urządzenia światowej klasy, niezawodne, z których będą Państwo z pewnością zadowoleni. Nasze lasery pochodzą od sprawdzonych zagranicznych producentów. Już wielu klientów zaufało naszej wiedzy i doświadczeniu.Nasza oferta obejmuje takie typy urządzeń, jak smartlux, laser eCO2, mosaic hp, ipl solari, med2 centour.Oferujemy ipl solari. Czas trwania zabiegu jest ważny dla lekarzy, ponieważ szybszy zabieg to większa satysfakcja zarówno dla pacjenta, jak i dla lekarza, który może przyjąć większą liczbę pacjentów. Med2 contour to kolejny produkt z naszej oferty. Wskazania: miejscowa otyłość i cellulit na całej powierzchni ciała, poza szyją i twarzą. Aparat wykorzystuje interferencję i wzmacnianie nakładających się fal ultradźwiękowych na głębokości 1- 4 cm pod skórą.Laser Milesman Premium z laserami.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłodność

  Bezpłodność »

  Narodziny dziecka, to jeden z najradośniejszych momentów w naszym życiu. Co jednak, gdy kobieta nie może zajść w ciążę? Pomoże w tym wyspecjalizowana klinika nOvum z Warszawy. Lekarze specjaliści zrobią wszelkie niezbędne badania, zarówno zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. Wybiorą najlepsze formy leczenia, przeprowadzą zabieg zapłodnienia In vitro. Mężczyźni mogą zamrozić nasienie. A co najlepiej świadczy o jakości usług? 10 tysięcy ciąż mówi wszystko! Sprawdźcie osobiście, skorzystajcie z konsultacji, bo z nOvum Wasze marzenia mogą się spełnić.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polska klinika w Londynie

  Polska klinika w Londynie »

  Całkowita usługa medyczna u polskich medyków w Londynie. Zachęcamy do korzystania z usług leczniczych w Polskiej Klinice w Londynie. Przedstawiana klinka proponuje usługi w ogromnym zakresie medycznym. W naszej klinice przyjmują fachowi i cenieni specjaliści.
  Jeśli szukają Państwo pomocy lekarskiej i chcą czuć się bezpiecznie, zapraszamy do naszej kliniki. Opisywana witryna internetowa umożliwi Państwu zapisać się poprzez zamieszczony formularz albo też zamówić wizytę telefonicznie. Nie oczekuj na pogorszenie stanu, zgłoś się do prezentowanej kliniki i rozpocznij leczenie u polskich lekarzy.
  Nasze wykonywane usługi:
  Usługi estetyczne:
  - botox, wypełniacze zmarszczek, powiększanie i korekta ust
  Świadczenia ginekologiczne:
  - USG transwaginalne, USG Piersi
  Zabiegi dentystyczne:
  - Stomatologia estetyczna, Leczenie ozonem, Wybielanie lampą Beyond

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzinna Toruń: www.torun.lustro.org/

  Terapia rodzinna Toruń: www.torun.lustro.org/ »

  Terapie małżeńskie! Masz problem w związku i nie bardzo wiesz jak go rozwiązać? Mam dla ciebie świetną rade, zapisz siebie oraz swojego małżonka na psychoterapie u Stanisława Sądowskiego.Wspólnie postaramy się dotrzeć do waszego problemu i rozwiązać go z satysfakcją dla obojga. Prowadzone są również terapie indywidualne, jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy na stronę internetową na której znajdują się szczegóły oferty

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.instytut-estea.pl/Zabiegi.30/Botox-Wroc%C5%82aw.1.aspx

  Http://www.instytut-estea.pl/Zabiegi.30/Botox-Wroc%C5%82aw.1.aspx »

  Instytut estea oferuje dla Państwa profesjonalne zabiegi z dziedziny medycyny naturalnej, a świadczone one są przy pomocy najlepszego technologicznie sprzętu. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi niezwykle skuteczny, odwracalny i bezpieczny zabieg botoxu, którego zadaniem jest usunięcie zmarszczek mimicznych z miejsc na których ich powstawanie zależy od wzmożonej aktywności mięśni. Miejsca które poddawane są zabiegowi Botoxu to : poziom czoła, powieki dolnej, wokół oczu, grzbiet nosa, dookoła ust, broda. Efekty zabiegu trwają od 4 do nawet 6 miesięcy, a zależy to od ludzkiego organizmu. Toksyna botulinowa jest bezpieczna, a świadczy o tym fakt, że wykorzystuje się ją także podczas leczenia miażdzycy oraz innych chorób. Cały zabieg jest krótki i polega na podaniu w miejsce określone przez lekarza toksyny botulinowej.

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1771
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 13
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: