Strony związane z hasłem 'przeprowadzki':

1 · 2 · następna strona »
 • Transport Wrocław

  Transport Wrocław »

  Firma Sidor Transport świadczy usługi w zakresie : transport krajowy, transport międzynarodowy, przeprowadzki. Każdy zlecony transport dotrze szybko i bezpiecznie. Posiadamy ogromne doświadczenie.Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i osoby prywatne. Posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie na rynku transportowym przez co każde zlecenie jest traktowane profesjonalnie a każda przesyłka dotrze bezpiecznie,szybko i w konkurencyjnie niskiej cenie. Zapraszamy !!!

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław

  Przeprowadzki Wrocław »

  Sidor Transport Przeprowadzki to przeprowadzki w najlepszym wydaniu. Ponad dwie dekady trudnimy się przeprowadzkami we Wrocławiu jak również na terenie Dolnego Śląska i Kraju. Zapewniamy specjalistyczny transport mebli wykonany przez kadrę rzetelnych pracowników, którzy szybko i dyskretnie realizują powierzone im zadania. Flota naszych samochodów dysponuje elementami niezbędnymi do solidnego umocowania i zabezpieczenia przewożonych przedmiotów, takimi jak: liny, pasy, koce i podkładki tekturowe. Nasze kwalifikacje pozwalają nam zaoferować Państwu wysoką jakość usługi transportowej, rzetelność oraz terminowość działań.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław

  Przeprowadzki Wrocław »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą przeprowadzek. Dopilnujemy każdego szczegółu, począwszy od pakowania i zabezpieczania mienia, na transporcie i wniesieniu kończąc. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych pracowników świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Posiadamy nowoczesny tabor i szeroką gamę materiałów zabezpieczających. Nasz obszar działania obejmuje cały kraj. Obdarzając firmę Mirotrans swoim zaufaniem masz gwarancję bezstresowo wykonanej przeprowadzki.

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław

  Przeprowadzki Wrocław »

  Staramy się ażeby nasze usługi były przeprowadzane na najważniejszym poziomie, tak bardzo, aby własny osobnik był w sumie usatysfakcjonowany spośród naszych usług.Pełnimy przeprowadzki zarówno na rzecz delikwentów indywidualnych jak i dla instytucji. Dysponujemy unormowane do przeprowadzek meblowozy a dodatkowo kadrę z szerokim doświadczeniem, rozmontują oni umeblowanie, uchronią sprzęt AGD oraz wyposażenie urzędowe, zaś następnie prędko wetkną na samochód, który jest adekwatnie ustawiony do niniejszego, aby ustrzec się możliwych zmarnień. Nasza własna instytucja specjalizuje się w kompleksowym pełnieniu przeprowadzek na terytorium całego kraju a w szczególności we Wrocławiu.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki

  Przeprowadzki »

  Zapraszamy do strony www, w której istnieje możliwość zlecania różnych usług transportowych. Portal Clicktrans jest trochę nietypowym serwisem, ponieważ istnieje też możliwość, aby w nim brać udział (ktoś oferujący przeprowadzki. Portal jest dużym udogodnieniem dla wielu osób. Nic więc dziwnego, że cieszy się sporym powodzeniem pośród wielu internautów. Zapraszam was do odwiedzenia serwisu clicktrans i oferowania swoich usług. Gdy raz skorzystasz z możliwości tego portalu, to z całą pewnością będziesz z niego korzystał cały czas.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz mebli Kraków

  Przewóz mebli Kraków »

  Stachurski to fachowa, szybka i tania firma, która świadczy usługi z zakresu transportu na terenie Krakowa i Polski . W swojej ofercie posiadamy takie usługi jak przeprowadzki firm i biur, transport Kraków, ale również utylizację.Z naszych pojazdów skorzystało już wiele firm i ki osób prywatnych, dołącz i ty do grona usatysfakcjonowanych klientów firmy Stachurski.Naszą domeną są przeprowadzki a dokładniej przeprowadzki domów, przewóz mebli Kraków, przeprowadzki biur. Naszą ofertę dopracowaliśmy do perfekcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać Twoją przeprowadzkę. Decydując się na firmę Stachurski możesz być pewny solidności, bezpieczeństwa transportowanego sprzętu ale także, atrakcyjnych cen.Bez problemu podejmujemy się zleceń spoza obszaru Krakowa, czekamy na kontakt z całej Polski.StachurskiTel. 509178623Rzeźnicza 3/431-540 Kraków

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław

  Przeprowadzki Wrocław »

  Fachowa firma transportowa Marmad funkcjonuje na rynku Wrocławskim gdzie oferuje wszystkim klientom kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami.

  Profesjonalizm to właśnie cecha, która nas wyróżnia i do której zawsze kroczymy nieprzerwalnie rozwijając się i poszerzając swoją ofertę. W chwili obecnej dopracowaliśmy ją tak by klient jednym telefonem zrealizował wszystkie formalności. Marmad oferuje nie tylko przewozy właściwymi samochodami alerównież na życzenie klienta przenosimy wskazany sprzęt do pojazdu a następnie odstawiamy go w wskazanym miejscu.

  Wybierając Marmad transport i przeprowadzki Wrocław zawsze możesz być pewny z naszej strony sympatycznych pracowników, którzy wykonają każde Twoje życzenie.
  Zapraszamy do współpracy.

  MarMad Marek Madalski
  Głubczycka 4b/3
  Wrocław
  52-026 Wrocław
  508 287 106
  mail: madalski@kn.pl

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław

  Transport Wrocław »

  Transport krajowy i zagraniczny to usługa świadczona przez firmę Szyler od wielu lat. W naszej ofercie dokładniej znajdziesz następujące rodzaje usług: Przeprowadzki Wrocław, transport paczek czy przewóz osób. Głównie jest to transport i przeprowadzki Wrocław.

  Cechą rozpoznawczą, która nas opisuje jest dyspozycyjność oraz bezpieczeństwo podczas transportu. Towar, który zostaje nam powierzony przez klienta jest wysoko ubezpieczony.

  Wszystkie przejazdy świadczone są odpowiednimi pojazdami, dobieranymi wedle gabarytów przewożonych paczek tak by przejazd był maksymalnie tani dla kieszeni klienta. Posiadamy samochody o ładowności do 3,5 tony.


  P.H.U. SZYLER
  ul. Mazepy 5
  51-347 Wrocław
  Tel: 791 473 526
  NIP 8951894604
  Regon 021199672
  E-mail: wroclaw.przeprowadzki@o2.pl

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki mieszkań Warszawa

  Przeprowadzki mieszkań Warszawa »

  Najpozytywniejsze posługi są zrobione jeżeli spółka z o.o. posiada wszelkie wymagane do przeprowadzki, to nie ma sensu zajmować robotników, jednakże przewóz mebli Warszawa zwykle tak nie jest. Co powinienem wyrządzić?Replika jest rażąca przewóz : ewidentnie, zatrudnienie kompanii, która specjalizuje się w czynu (zawodowe przekazanie biura). Wszakże tylko profesjonaliści potrafią nie tylko ulokować czas przewóz i trend do organizowania przeprowadzki umiejscowienia miejscach zamieszkania i personelu w oryginalne biuro (zgodnie z jakim wszystko będzie skonfigurowane na swoich obszarach), żeby przekazać rezydencję z firmy transportowe Warszawa jednego obszaru do pozostałego, jednakże właściwie nie wrogie dla robotników kompanie gdyż wszelkie serwery i stacje dyrekcja telefoniczna.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki w Krakowie

  Przeprowadzki w Krakowie »

  Wszechstronna firma przeprowadzkowa, uwzględniająca osobiste oczekiwania klientów. Zapewnia pomoc klientom prywatnym i firmom z obszaru Poznania i całego kraju. Decydującą zaletą tranSpec jest dbałość o właściwe zabezpieczenie powierzonego mienia, jednakowo pod względem pakowania i transportu jak z racji proponowanego ubezpieczenia. Właściciele niestandardowych mebli np. o dużej wadze mogą być spokojni o ich przewóz na miejsce przeznaczenia. Ponadto wśród usług przewidziana jest utylizacja niepotrzebnych rzeczy i przechowywanie mienia. Po pomoc mogą się tu również pojawić klienci, którzy oczekują nagłej interwencji. Wszystkie usługi są realizowane w korzystnych cenach i realizowane w terminie dogodnym dla klienta.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki w Krakowie

  Przeprowadzki w Krakowie »

  Wymiana danych w niejednej sferze, to fundament dobrego i sprawnego funkcjonowania każdej firmy. Często, sporo firm zamierza powierzyć zadanie transportu towarów innym jednostkom, jakie trudnią się tym. Euro-Trans ZŻ to akurat jedna z wielu takich. Kiedy zbawienna Ci firma transportowa, Kraków położeniem zadania, skontaktuj się z naszą firmą. Polecamy się jako godny zaufania transport surowców różnego typu. Tymczasem, gdy przeprowadzasz się, proponujemy przeprowadzki w Krakowie. Dołożymy wszelkich starań, żeby Twój majątek w nietkniętym stanie dobrnął na drugi koniec Krakowa, nawet na drugi brzeg Polski. Zmieniając mieszkanie, nie ma sensu troskać się o ochranianie każdych przewożonych przedmiotów. Złóż tą misję w nasze ręce. Zlecenie zdziałamy niedrogo, szybko i wydajnie. Zainteresowanych zapraszamy na kontakt telefoniczny.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki firm Warszawa

  Przeprowadzki firm Warszawa »

  Wszystkie nasz nośniki użyte do przewozu, montażu i inwestowane są w towary tłumiącego. Nawet jeśli trasa jest deszczyk lub śnieg nieruchomości będzie w ładu i totalnie chude, jak gazela i byki są inwestowane zarówno pojazdów, namiotów wodoszczelny. Jeżeli to nieodzowne,dyspozytor będzie wybierać naszą firmę do przewozu do prostolinijnego inwestowane organizmu albo windę załadunkową. dokerów manipulujących w naszej przedsiębiorstwie przewozu są duże kwalifikacje i doświadczenia w demontażu i schowania mebelków. Kiedy przewożone zabytkowych albo ekskluzywne, bardzo drogie meble, sztuki, subtelność i doświadczenie ładowarki i kierujacych jest bardzo zasadnicze.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Pabianice

  Przeprowadzki Pabianice »

  Są chwile, kiedy konsument musi zamówić przeprowadzki wśród lor w sąsiedztwie przedmieść, a następnie poruszyć państwa czynu z rozległej odległości, w tym wypadku można napisać ponownie, jak nie muszą opłacać za poboczną godzinę rozczłonkowania zważa się za wspólną odległość. Przy zamawianiu ciężarówki z ładowarki, stawki za pomoce wytworzone w sztauerami właściwie ich firmie i nie zależą od startowego schowania pojazdu. Jak napomknięto w różnorakich katedrach stronicy, kinetyczne biura, mieszkanka w czynu i podmiejskich tym profilu inicjatywy naszej kompanii.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław

  Przeprowadzki Wrocław »

  Tania Firma Wrocman z Wrocławia trudni się transportem w obrębie kraju jak i zagranicą osób orazpaczek. Specjalnością działalności są przeprowadzki, przede wszystkim naobszarze Wrocławia, jednak zlecenia z reszty Europy także nie są nam obce.


  Precyzyjną specyfikację naszych pojazdów jak i możliwych ładunków do transportowania odnajdziesz na stronie wrocman.eu, tam też znajduje się cennik jak i wiele innych cennych danych, które powinny Ci być pomoce w wyborze działalności transportowej. Wrocman gwarantuje,szybką,niezawodną, ubezpieczoną i bardzo miłą atmosferę co sprawia, iż jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie przeprowadzek i transportu w Wrocławiu.

  Przeprowadzki Wrocław wykonywane przez firmę Wrocman, to oddzielne podejście do każdego klienta, by przedstawić dokładny koszt usługi musimy wiedzieć o ile kilometrów oddalone są miejsca przejazdu jak i czas który będzie potrzebny na wykonanie usługi.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Łódź

  Usługi transportowe Łódź »

  Nasz przewóz mebelków to posługa wytworzona zawsze na czas. Zamawiając przejazd przez telefon potrafisz być wierny, że artykuły albo artykuły, które pragniesz przewieść wyszukają wytworni i świetnie przeszkoleni pracownicy. Dokładnie zapakowane mebelki pozostaną wręczone w ustalane rejon w dogodnym czasie. Przedkładamy pośpieszne przeloty, które można zamówić przez telefon lub internet. Nasz robotnik indywidualnie wyceni Państwa usługę i zaproponuje pomyślny dla każdych termin przeprowadzki. Zapraszamy do korzystania z posług spółki transportowej.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Kielce

  Przeprowadzki Kielce »

  Zachodniopomorskie, Kraków a może inne miasto? Przeprowadzimy cię gdzie chcesz. Przenosiny urządzamy w mgnieniu oka, ekonomicznie i zręcznie. Oferujemy dostosowanie terminu do Państwa możliwości. Przenosiny to rzecz, którą zajmujemy się od dawna. Kontrastuje nas znajomość rzeczy, konkurencyjna zapłata i solidność. Jeden ze sposobów przeprowadzki ogranicza się do przewozu i wniesienia rzeczy. O ile decydujesz się na tą wersję sam musisz spakować, a od tego czasu rozpakować rzeczy. Od czasu do czasu firma przeprowadzkowa zapewnia kartony, a konsultant firmy precyzyjnie wycenia taką usługę.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz rzeczy Wrocław

  Przewóz rzeczy Wrocław »

  Proponujemy najwięcej przeszukiwany serwis, tak jak zawód-porter obejmuje bieg prac w załadunku i rozładunku mebelków, dzieł złożenia, demontażu, montażu mebelków, pakowanie ciężarówki do noszenia długich dystansach w Polsce. Każdy członek naszego personelu jest wieloletnie doświadczenie i może swobodnie doradzić sobie ze każdymi zadaniami. Transport mebli Samochodu ciągniki usługi - cały zasięg posług dla transportu i wszystko, co konieczne dla ruchu cechy.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie Przeprowadzki Wrocław

  Tanie Przeprowadzki Wrocław »

  Złożone tłumaczenie biura obejmuje posady nad pudełkiem, załadunek, rozładunek, demontaż mebli, transport i rozlokowanie ekwipunku na oryginalny adres. Zadzwoń do nas, a my znajdziemy Ci najważniejszą alternatywę w gestu - w świetle swojego personelu i biura przewidywania. Pokoje przejezdnych, domki. Naszymi odbiorcami są zarówno posiadacze młodych zamieszkiwać w mieszkalnych dzielnicach metropolii, a posiadacze pojemnych apartamentach w samym sercu, która pragnęła pozbyć się zbędnych problemów, oddając się do profesjonalistów. Ofiarujemy nie tylko przewóz mienia nabywcę i sprawować operacji scalonych: zawijanie, instalacja / demontaż ustrojstw mebelków i gospodarstwa wewnętrznego, załadunku i rozładunku.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1779
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 11
 • IP:
 • BL:
 • PR: