Strony związane z hasłem 'szkoły':

1 · 2 · następna strona »
 • Szkolnictwo w Polsce

  Szkolnictwo w Polsce »

  Masz zamiar odszukać najlepsze szkoły średnie w twoim mieście? W takim razie już w tym momencie przeglądnij nasz serwis internetowy. Wyłącznie w naszym serwisie możesz wytypować dla twojego dziecka najlepszą szkołę. Jedynie z nami posiadasz sposobność na najlepsze wykształcenie własnej pociechy. Od wykształcenia zależy otrzymanie intratnej posady. Nie ważne czy szukamy szkół państwowych. Wszyściutkie one możemy szybko odszukać.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Equilibrium - tango argentyńskie

  Equilibrium - tango argentyńskie »

  Equilibrium - warszawska środowa milonga. Klubowa, niestresująca atmosfera, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, wspaniała muzyka, grana przez renomowanych, znanych i wziętych DJ-ów - to najsilniejsze wartości milongi. Przed milongą proponujemy okazję ulepszenia swoich tangowych zdolności w czasie półtoragodzinnej praktiki z nauczycielami. Wstęp na praktikę i milongę - bezpłatny. Na portalu znajdują się dodatkowo informacje o tangowym światku w Warszawie, a w szczególności: nauka tanga (zaczynające się kursy tanga argentyńskiego dla początkujących, warsztaty tanga, szkoły i nauczyciele tanga argentyńskiego w Warszawie), milongi w Warszawie (skrupulatnie uaktualniany serwis z informacjami), teksty o tangu, zdjęcia, filmy z pokazów i warsztatów, relacje i ciekawostki. Za sprawą informacji znajdujących się na portalu milongi EQ czeka najlepsza dla Ciebie szkoła tanga oraz dowiesz się gdzie najlepiej bawić przy rytmach tanga argentyńskiego.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs malarstwa

  Kurs malarstwa »

  Zapraszam wszystkich szukających wiedzy do naszego Salwatorskiego Studio Artystycznego, w którymto każdy - młodszy czy starszy - może zgłębić sekrety rysunku oraz malarstwa. Kurs rysunku który odbywa się w naszym studio, pozwoli osobom wybierającej się na ASP przygotować się do egzaminu wstępnego na tą właśnie uczelnie. Oprócz szkoły rysunku oferujemy również kurs malarstwa za sprawą którego będą Pańśtwo ruszać pędzlem w mistrzowstkim stylu. Po zakończonym kursie w naszym studio, będziecie mogli bez obiekcji rysowali akty, martwą naturę i malowali na przykład portrety. Kursy przeprowadzamy dla dowolnego stopnia trudności. Siedziba naszego studio to ul. Ukryta 29 30-203 Kraków. Kontakt telefoniczny z nami pod numerem 505 526 839. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Nowy Sącz

  Nauka jazdy Nowy Sącz »

  Bezstresowe kursy prawa jazdy kategorii B zapewnia szkoła jazdy Olimpic. To firma z bogatym doświadczeniem i sprawdzoną kadrą. Nauka jazdy obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne na najwyższym poziomie. Ośrodek działa na terenie miasta Nowy Sącz. Jego oferta uwzględnia ponadto jazdy doszkalające, materiały dla kursantów, pomoce dydaktyczne. Olimpic gwarantuje wysoki poziom usług. Dla poszukujących szkoły, w której w przyjaznej atmosferze nauczą się Pańswo prowadzić samochód szkoła jazdy Olimpic prezentuje ciekawą ofertę.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kraków Kursy rysunku

  Kraków Kursy rysunku »

  Kursy szkoły MDK-Kurs rysunku Kraków to lekcje rysowania profilowane pod egzamin na architekturze, kursy rysunkowe dla kandydatów na studia architektoniczne na wydziały: Architektury i urbanistyki oraz architektury krajobrazu.Kursy rysunku w Krakowie w szkole MDK to oferta profesjonalnej nauki rysunku od podstaw na kursach rysunkowych w roku szkolny oraz na wakacyjnym kursie rysunku prowadzona przez architektów z wieloletnim doświadczeniem rysunkowym oraz z przygotowaniu do egzaminów przez co zajęcia rysunkowe kursu architektonicznego to kompleksowe przygotowanie praktyczne i rysunek architektoniczny na poziomie akademickim.Program szkoły rysunkowej MDK-kurs z Krakowa skupia uwagę na praktycznej stronie rysowania, nauka oparta jest o zagadnienia występujące na egzaminach wstępnych na architekturze a tematy rysunkowe przerabiane w pracowni niejednokrotnie w sposób dosłowny stanowią póżniej zagadnienia egzaminu z rysunku odręcznego na wybranych kierunkach studiów architektonicznych.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły rodzenia Poznań

  Szkoły rodzenia Poznań »

  Szkoła rodzenia Happy End w Poznaniu. Poród jest wydarzeniem, które zapamiętuje się na całe życie. Dzięki przygotowaniu w naszej szkole rodzenia początki macierzyństwa i ojcostwa będą spokojniejsze. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne, będące czynne zawodowo, posiadające aktualną wiedzę z zakresu położnictwa i neonatologii. Zależy nam na miłej, intymnej atmosferze - dlatego pracujemy w kameralnych grupach. Dzięki temu uczestnicy zajęć mają możliwość wzajemnego poznania, otwarcia się, nawiązania znajomości z osobą prowadzącą i innymi rodzicami. To miejsce gdzie spotykamy się, by odkrywać tajniki rodzicielstwa, przygotowywać się do porodu i nowych życiowych ról. Jest czas na rozmowę, pytania, wyjaśnienie indywidualnych wątpliwości. Rezygnujemy z nudnych wykładów na rzecz aktywnych zajęć

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego

  Nauka angielskiego »

  Najwyższy poziom kształcenia w połączeniu z zaawansowanymi metodami kształcenia to gwarancja jakości i sukcesu. I taki właśnie przyświeca cel szkołom języka angielskiego Bell, które już od kilkunastu lat organizują w całej Polsce przeróżnego rodzaju kursy językowe i szkolenia. Ich placówki znajdują się w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie i w Warszawie. Szkoły jezyka angielskiego Bell zlokalizowane są zazwyczaj w centrum miasta. Dzięki temu nie ma problemu z dostępem do nich środkami komunikacji miejskiej czy też samochodem. Każda ze szkół jest wyposażona w sale dydaktyczne oraz bibliotekę językową, wyposażoną w czasopisma, filmy, książki i różnego rodzaju materiały gramatyczne oraz testy. Kursy jezykowe prowadzone są na wszystkich poziomach językowych. Do każdego z nich układany jest specjalny program nauczania. Dzięki temu zajęcia mogą być organizowane w zależności od poziomu zaawansowania językowego, potrzeb oraz dyspozycji czasowych uczestników.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków

  Prawo jazdy Kraków »

  Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP w której to prawo jazdy zdobywana jest w przyjemnej i przyjaznej atmosferze. Instruktorzy szkolący w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to doświadczeni instruktorzy jazdy którzy posiadają za sobą bardzo duży staż pracy w Policji Drogowej. Nauka jazdy w Biel MotoGP da Ci możliwość opanowanie jazdy na motorze lub samochodem. prawdź sam! Dołącz do rzeszy naszych zadowolonych kursantów którzy posiadają już prawo jazdy! Zapraszamy na kursy jazdy do naszej siedziby na al. Pokoju 5 pokój 111. Pokój ten znajdziesz na 5 piętrze budynku Zapraszamy!

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narty

  Narty »

  Stok-narciarski.pl to unikalna strona dzięki której będziesz wiedział gdzie na narty się wybrać. Poza tym, odnajdziesz w pobliżu interesującego Cię stoku narciarskiego - noclegi. W taki sposób zminimalizujesz czas na szukanie firmnoclegów niedaleko stoku narciarskiego! W naszej bazie znajduje się na tą chwilę ponad 200 stoków z wyciągami oraz bez wyciągów. Gorąco zachęcamy do odwiedzania naszego portalu oraz na nasz Facebookowy Fanpage. Z nami uda Ci się zaplanować najlepszy wypoczynek w Polskich górach! Przy każdym stoku znajdziesz takie informacje jak: warunki na stoku, kamerki ze stoku oraz firmy z branż noclegi, gastronomia, szkoły narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, sklepy sportowe w pobliżu danego stoku.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki

  Język niemiecki »

  Od początku działalności, wszystkie szkoły językowe Adler wypracowały sobie europejski certyfikat jakości międzynarodowego stowarzyszenia EAQUALS. Trzeba pamiętać, że zdobywają go tylko te placówki oświatowe, które spełniają wszystkie żądane kryteria oraz takie, które za cel stawiają sobie bardzop wysoką jakość edukowania. Dokonana ocena programu edukowania i jego jakości, wykształcenia i umiejętności lektorów, warunków zatrudniania oraz warunków lokalowych, a także sposobu prowadzenia finansów oraz zarządzania, potwierdziły, że szkoły Adler spełniają surowe normy jakości kształcenia. Kurs języka niemieckiego w jednej z tych szkół to wysoki poziom kształcenia w idealnie przygotowanych do tego warunkach, w zestawieniu z profesjonalnymi lektorami oraz stałym nadzorem akademickim i ciekawie organizowanymi zajęciami.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Gorzów

  Niemiecki Gorzów »

  Pośród wielu aktywności pozalekcyjnych, jakie są obecne na krajowym rynku, naprawdę bardzo wielu uczniów i studentów decyduje się na dokładne poznanie jakiegoś nowego języka obcego. Bardzo podoba się nam ten fakt, bowiem prowadząc szkołę językową umożliwiamy rozwój językowego zaplecza naprawdę wielu osobom. Języki niemiecki Gorzów i norweski Gorzów to tylko mała cząstka naszej ogromnej, bogatej oferty. Bogate zróżnicowanie języków i stopni zaawansowania zajęć czyni, że każdy człowiek zainteresowany obcym językiem człowiek, będzie mógł u nas odnaleźć możliwie najbardziej doskonale przygotowaną ofertę. Namawiamy do rozpoczęcia nauki w tej szkole.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technik hodowca koni

  Technik hodowca koni »

  Na chwilę obecną chcielibyśmy nakreślić pobieżnie propozycję opcji edukacyjnych w ramach działań naszej szkoły. Pośród będących konkurencją trójmiejskich policealnych szkół, możemy pochwalić się szalenie pozytywnymi opiniami osób, jakie podjęły tutaj kontynuację kształcenia. Nasza szkoła policealna Gdańsk to doskonały wybór dla tych kandydatów, którzy bardzo chcą kontynuować swoją edukację w systemie zaocznym. Jedną z oferowanych u nas specjalizacji jest technik hodowca koni. Zajęcia zawsze z wykwalifikowaną kadrą, a także nowoczesny system prowadzenia kursów to gwarant tego, że zainteresowane osoby będą po prostu najlepiej przygotowane do pracy w obrębie tego zawodu. Namawiamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły rodzenia Poznań

  Szkoły rodzenia Poznań »

  Jednostka Mama, tata i ja zaistniała dla par które cenią sobie zaplanowanie familii i nadchodzące prawidłowe rodzicielstwo. W naszej szkole rodzenia zaprzątamy się przygotowywaniem przyszłych rodziców do pielęgnacji i wychowania noworodka. Przygotowujemy panie do porodu, doradzamy, wspomagamy i podtrzymujemy. Zajęcia prowadzone są pod okiem wyspecjalizowanej położnej i lekarza którzy odpowiadają na różne pytania przyszłych rodziców. Szkoła rodzenia to nie tylko nauka o bobasie dla nadchodzących mam ale i dla ojczulków jacy pragną aktywnie wspierać przy porodzie jak i dalszym rozwoju ich dziecka. Zajęcia w szkole odbywają się w trybie stacjonarnym dotyczą spotykań i wizytacyj na oddziale porodowym gdzie nadchodzące mamy dowiedzą się z których sprzętów w danym szpitalu mogą wykorzystywać w czasie porodu. Zapraszamy na stronicę internetową www.szkola-mamatataija.pl w zamiarze uzyskania większej ilości wiadomości.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia po 5 zł

  Hurtownia po 5 zł »

  HOBBYHOUSE to wielobranżowa hurtownia i sklep internetowy. Prowadzimy wyłącznie sprzedaż wysyłkową, bez utrzymywania tradycyjnych placówek, dzięki czemu możemy zapewnić przystępne ceny. Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych. Nasze główne kierunki działalności to artykuły gospodarstwa domowego oraz akcesoria związane z szeroko pojętym hobby i rekreacją. Z naszą ofertą wychodzimy na przeciw potrzebom każdego członka rodziny, włącznie ze zwierzętami. Zaopatrujemy sklepy sportowe, wędkarskie, ogólnoprzemysłowe, kioski uliczne oraz sprzedawców z portali aukcyjnych. Do naszych stałych klientów należą również agencje reklamowe, szkoły i instytucje państwowe. Dzięki współpracy z renomowaną firmą kurierską, dostarczamy towar w 24h do każdego miejsca w Polsce

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy Grom. Nowy Sącz

  Alarmy Grom. Nowy Sącz »

  Agencja Ochrony Biznesu Grom to nie wyłącznie fachowe alarmy , układy monitoringu jak również eskortowanie ludzi i wartości materialnych, ale również i kształcenie oraz ćwiczenia w obszarze obrony ludzi. W Nowym Sączu i Katowicach od kilkunastu lat prowadzimy fachowe szkoły pracowników ochrony, które szykują Naszych słuchaczy do pracy w branży ochroniarskiej i detektywistycznej. Mamy fachową kadrę szkoleniową która ma spore atesty z zakresu bezpieczeństwa osób i sztuk potyczki i sposobów samoobrony. Akuratnie wyposażone aule, ćwiczenia praktyczne oraz abstrakcyjne, możliwość odbycia stażów lub praktyk to perspektywy jakie daje okazja ukończenia kurs pracownika ochrony urządzane przez Elitarne Biuro Ochrony Biznesu Grom.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak rozmawiać z płcią przeciwną?

  Jak rozmawiać z płcią przeciwną? »

  Jesteś człowiekiem przygnębionym? Nie masz ochoty lub nie możesz znaleźć tej drugiej, wspaniałej osoby na całe życie? Marzysz o fajnej przygodzie? Oto niezapomniana propozycja krakowskiej szkoły stosunków i relacji społecznych secreto. Na naszych kursach dowiesz się, jak umiejętnie uwodzić. Co więcej, poznasz jak ciekawie oraz interesująco prowadzić konwersacje z osobnikami damskimi i męskimi. Wybierz tryb kursu odpowiadajacy twoim standardom. Mamy do dyspozcyji szkolenia grupowe albo też indywidualne. Nie zwlekaj ani chwili dłużej. Czekamy na ciebie.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble metalowe

  Meble metalowe »

  Uznany producent różnego typu mebli metalowych proponuje wysokiej jakości stoły i meble warsztatowe. W asortymencie także znajdują się praktyczne szafki szkolne i szafy bhp. Produkowane szafy charakteryzują się ponadczasowym designem oraz wysoką trwałością użytkowania. Szafki dostępne są w bogatej palecie kolorów. Generalnie wszystkie meble metalowe również są produkowane w podstawowej palecie kolorów. Meble metalowe PROMAG S.A. to nowoczesne technologicznie wyroby, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dowodem jakości jest przyznany certyfikat ISO 9001:2000. Firma od lat zaopatruje w szafki ubraniowe i skrytkowe szkoły, baseny i inne obiekty użyteczności publicznej. Użycie szafek skrytkowych w szkole na ubrania to bezpieczeństwo, funkcjonalność i wygoda.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Wrocław

  Prawo jazdy Wrocław »

  Priorytetem dla szkoły jazdy wrocław Tornado, oprócz bezpieczeństwa i satysfakcji z nauki jazdy jest poprowadzenie Cię najskuteczniejszą ścieżką do odbioru Twojego wymarzonego plastikowego dokumentu. Część praktyczną kursu dostosujemy do Twoich potrzeb. Jazdy przeprowadzamy przede wszystkim w strefie, w której odbywają się testy państwowe. Przedstawimy wszystkie skrzyżowania a także przypadki jakie stwarzają nadchodzącym kierowcom najwięcej problemu.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1771
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 12
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: