Strony związane z hasłem 'usługi':

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Księgowość Kraków

  Księgowość Kraków »

  Pro Ekonomika jest firmą świadczącą usługi księgowe. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie projektów unijnych, pełna księgowość, obsługa kadrowa i płacowa oraz opracowywanie budżetów i biznes planów. Posiadamy ponad 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczaniu finansowym i prowadzeniu księgowości projektów unijnych. Obecnie dla naszych Klientów zajmujemy się nie tylko prowadzeniem ksiąg, ale także prowadzimy księgowość projektów unijnych finansowanych ze środków EFS w ramach programu PO KL. Jeśli szukasz godnego zaufania partnera obsługującego finanse i kadry - skontaktuj się z nami. Misją naszej firmy jest dostarczanie naszym Klientom wysokiej jakości usług księgowych prowadzonych w sposób rzetelny przy wsparciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz stałe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji personelu firmy dla podnoszenia jakości usług i satysfakcji naszych Klientów.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adresy Firm

  Adresy Firm »

  Unikalna baza firm i przedsiębiorców prezentuje oferty firm i instytucji z każdej branży. Wyszukaj swojego kontrahenta, sprawdź produkty i usługi poszczególnych przedsiębiorstw. Każda wizytówka prezentuje kluczowe informacje niezbędne przy pierwszym kontakcie biznesowym. Podane są dane teleadresowe firmy, przekierowania na adresy e-mail, stronę www. Ponadto na prezentacji znajdą Państwo galerie zdjęć, reklamę w formie video, opis działalności firmy, aktualną ofertę oraz mapkę dojazdu do firmy. Zapraszamy wszystkich pragnących znaleźć dostawcę, usługodawcę, bądź producenta. Sprawdź oferty jakie proponują uczelnie wyższe, czyli studia dzienne i podyplomowe w jednym miejscu. Z kolei dział biura projektowe przekazuje informacje o danych przedsiębiorstwach z branży. Natomiast w dziale firmy budowlane znajdą Państwo oferty firm remontowych, budowlanych itp.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czysty samochód

  Czysty samochód »

  Nasze własne urządzenia są cenione za pomocą użytkowników wskutek podniesieniu standardu czyszczenia samochodu, bezpieczeństwu, najwyższej jakości proponowanych posług tudzież zastosowaniu redukcji wyczerpania cieczy.Prowadzimy usługi w aspekcie wyposażenia rutynowych myjni w urządzenia parowe, układania mobilnych myjni parowych na zasadach franczyzy i oprzyrządowaniu placówek mobilnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą własną propozycją.Firma Steam Art jest nowoczesnym dystrybutorem świetnych bezwodnych myjni korzystających z pary koreańskiej instytucji SJE marki Optima.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp okresowe

  Szkolenia bhp okresowe »

  Nasza firma powstała w 1997 roku. Specjalizujemy się w usługach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz kursów na wózki jezdniowe. Sprawujemy nadzór nad firmami jako zewnętrzna służba bhp. Doradzamy oraz prowadzimy kompleksowe szkolenia w tym zakresie. Szkolenia realizowane są na miejscu u Klienta lub w zorganizowanych przez nas salach wykładowych. Dysponujemy własnym sprzętem audiowizualnym, nagłośnieniowym oraz fantomami do praktycznych ćwiczeń resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
  Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z prowadzonych przez nas szkoleń.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sygma Banque

  Sygma Banque »

  Jest to produktowa witryna internetowa oddziału Francuskiego banku Sygma Banque Societe Anonyme. Na stronie tej znajda państwo szczegółowe informacje dotyczące usług oferowanych przez ten bank. Wśród produktów proponowanych przez bank znajdują się karty kredytowe, kredyty ratalne a także pożyczki gotówkowe. Dodatkowo bank współpracuje również z firmami ubezpieczeniowymi - zaowocowało to stworzeniem specjalnych ubezpieczeń, dostępnych również dla klientów banku.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Krzeszowice

  Geodeta Krzeszowice »

  Pragniemy zaoferować Państwu usługi geodezyjne z zakresu kompleksowej obsługi inwestycji, wykonywania map do celów projektowych, inwentaryzacji powykonawczych, tyczenia przyłączy i budynków, sporządzania dokumentacji GIS dla gazowni, obsługi prawnej, regulacji stanów prawnych nieruchomości gruntowych, podziałów działek i wznowienia granic. Firma istnieje na rynku już od 1997 roku i do tej pory obiektem naszych działań był głównie rynek pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy profil działalności naszej firmy o usługi geodezyjne

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Auto holowanie Warszawa

  Auto holowanie Warszawa »

  Wynajem autolawet Warszawa - świadczymy usługi w przewozie samochodów oraz towarów. Cena za dobę 300 PLN; wciągarka elektryczna sterowana z pilota; pełne ubezpieczenie oraz assistance w cenie; kaucja zwrotna 1000 PLN; wypożyczenia długoterminowe (negocjacja cen); dopuszczalna masa całkowita 3,5 tony. Autolawety Warszawa, firma Red Car: obsługa bezpłatna 8-18; dopłata za obsługę w godzinach 18-21, 50 zł netto; niedziela oraz dni wolne od pracy oraz w godzinach od 21 do 8 dopłata 50 zł netto; oddanie brudnego auta 50 zł; kilometrów gratis 500 na dobę; przekroczenie u 0,20 zł kolejny kilometr. Nasze samochody są na bieżąco serwisowane w ASO, co gwarantuje bezawaryjną jazdę!

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi kurierskie

  Usługi kurierskie »

  Firmy kurierskie mają do zaoferowania możliwość doręczenia do adresata wszelkiego typu nadania. Okazuje się, że opłaty, jakie osoba nadająca przesyłkę ponosi za przesyłki kurierskie są zróżnicowane w zależności od rozmiarów paczki a także od jej ciężkości. Na witrynie Twojapaczuszka.pl istnieje możliwość wysłania przesyłek krajowych o wadze do siedemdziesięciu kilogramów, przesyłek międzynarodowych oraz przesyłek paletowych. Witryna daje możliwość błyskawicznego zamówienia kuriera przez internet, z uwagi na co kurier może pojawić się u osoby nadającej przesyłkę jeszcze tego samego dnia. Przesyłki są przekazywane do adresata typowo w ciągu dwudziestu czterech godzin od chwili ich przekazania.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław

  Przeprowadzki Wrocław »

  Staramy się ażeby nasze usługi były przeprowadzane na najważniejszym poziomie, tak bardzo, aby własny osobnik był w sumie usatysfakcjonowany spośród naszych usług.Pełnimy przeprowadzki zarówno na rzecz delikwentów indywidualnych jak i dla instytucji. Dysponujemy unormowane do przeprowadzek meblowozy a dodatkowo kadrę z szerokim doświadczeniem, rozmontują oni umeblowanie, uchronią sprzęt AGD oraz wyposażenie urzędowe, zaś następnie prędko wetkną na samochód, który jest adekwatnie ustawiony do niniejszego, aby ustrzec się możliwych zmarnień. Nasza własna instytucja specjalizuje się w kompleksowym pełnieniu przeprowadzek na terytorium całego kraju a w szczególności we Wrocławiu.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów Nowy Sącz

  Wynajem samochodów Nowy Sącz »

  Wypożyczalnia samochodów to lokalizacja, dzięki któremu każdy z nas może stać się choć na sekundę kierowcą czy także pasażerem wymarzonego pojazdu. W naszym kraju wypożyczalnie samochodów cieszą się coraz to większą uznaniem, chociaż pojawiły się na rynku polskim dosyć niedawno.

  Właściciele wypożyczalni samochodów prześcigają się w coraz to nowszych przedsięwzięciach i ofertach dla klientów indywidualnych, czy też firm, kusząc atrakcyjnymi promocjami, coraz to niższymi kosztami za świadczone usługi wynajmu samochodów oraz ślicznymi samochodami najwyższej klasy.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sygma Banque

  Sygma Banque »

  Jako polska filia Sygma Bank wchodzimy w skład francuskiego Sygma Banque Societe Anonyme. Zajmujemy się przede wszystkim wspieraniem klientów poprzez usługi finansowe i poza finansowe. Proces ten odbywa się między innymi poprzez karty Sygma Bank oraz kredyty ratalne czy pożyczki gotówkowe. Ponadto organizujemy akcje promocyjne i tworzymy programy kierowane specjalnie do posiadaczy kart. Jeżeli chcą Państwo wyrazić swoje opinie o Sygma Bank to zapraszamy do naszego Telefonicznego Centrum Obsługi. Z przyjemnością wysłuchamy Państwa uwag.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody projektowanie Warszawa

  Ogrody projektowanie Warszawa »

  Naprawdę nie ma nic donioślejszego na całym świecie niż prawdziwy polski ogród. Studio ZWP Architektura Krajobrazu nawiązując do polskich tradycyjnych ogrodów kreuje świeże projekty zagospodarowania ogrodów przy domach i ogrodów przy rezydencjach oraz dworkach. Naszą obsesją jest rewaloryzacja historycznych założeń ogrodowych i ogrodów historycznych. Paramy się również zakładaniem terenów zieleni oraz zakładaniem ogrodów. Zakładamy trawnik z siewu i z rolki. Po skorzystaniu z usługi pielęgnacji ogrodu, damy gwarancję na posadzone rośliny i użyte materiały. Specjalnie dla Państwa wykonamy ogród japoński albo ogród zimowy. Zatrudniamy najlepszych architektów krajobrazu, którzy z zaangażowaniem podchodzą do nowych wyzwań. Specjalnością naszego biura są ogrody wodne i oczka wodne. Na specjalne życzenie zainstalujemy w Państwa ogrodzie piękną kaskadę i fontannę. Zatrudniamy najlepszych i doświadczonych ogrodników, którzy zajmują się pielęgnacją terenów zielonych.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania deweloper

  Mieszkania deweloper »

  Polska stała się bardzo fascynującym rynkiem zarówno dla firm budowalnych, jak i deweloperskich. Liczba nieruchomości z dnia na dzień się zwiększa, a chętnych na nabycie mieszkania deweloper nie brakuje. Z powodu konkurencyjności w tej branży możemy wybierać spośród firm oferujących swe usługi w zakresie budownictwa jak oraz usługi deweloperskie. Istotną funkcję grają także banki, jakie oferują klientom coraz bardziej przystępne warunki kredytowe, zwiększając jednocześnie zdolność kredytową.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Consulting nieruchomości. Apartamenty, Inwestycje sp. z o.o. Katowice

  Consulting nieruchomości. Apartamenty, Inwestycje sp. z o.o. Katowice »

  Consulting nieruchomości. Usługi dla inwestorów, właścicieli, sprzedających i nabywców. Strategie inwestowania, doradztwo inwestycyjne. Darmowe porady ekspertów. Usługi dla uczestników rynku nieruchomości. Optymalizacja zysków ze sprzedaży nieruchomości, komercjalizacja nieruchomości. Usługi konsultingowe wspierające nabywców nieruchomości. Jak bezpiecznie kupić od dewelopera ? Weryfikacja dewelopera. Rekomendacja nieruchomości. Pomagamy spełnić marzenia o własnym domu. Z nami wybudujesz dom sprawnie i bezpiecznie. Wystarczy, że powiesz nam gdzie chcesz mieszkać i o jakim marzysz domu.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani dentysta Kraków

  Tani dentysta Kraków »

  Zdrowy Ząb to gabinet stomatologiczny z wieloletnim doświadczeniem. Gabinet stomatologiczny Zdrowy Ząb to dwie placówki w Krakowie - jedna umiejscowiona jest w centrum niedaleko D.H. Jubilat ul. Tatarska 5 30-103 Kraków (kontakt tel. 012 427 04 07). a drugi na spokojnym, strzeżonym osiedlu Kurdwanów ul. Tuchowska 6B/3 30-618 Kraków (kontakt tel. 012 659 45 00). Gabinet stomatologiczny Zdrowy-Ząb prezentuje takie usługi jak chirurgia stomatologicza, ortodoncja albo leczenie zębów. Zdrowy Ząb oferuje także piaskowanie albo wybielaniem zębów! Wszystkie usługi wykonujemy za pomocą najlepszej jakości preparatów oraz urządzeń. Dla ludzi z zagranicy uruchomoliśmy usługę "Dental Travel" która daje możliwość wyleczyć swoje zęby podczas pobytu w Krakowie. Tani dentysta w Krakowie zaprasza do swoich gabinetów!

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polityka bezpieczeństwa informacji

  Polityka bezpieczeństwa informacji »

  Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego dzięki wypróbowanym metodom działania świadczy swoim klientom usługi na nadzwyczaj wysokim poziomie. Fachowa kadra pracująca dzięki swojemu doświadczeniu rozwiąże wszystkie problemy poprawiając przy okazji funkcjonalność Państwa firmy. CBI świadczy usługi w zakresie ochrony danych oraz w branży IT. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na pełne zrozumienie jego potrzeb i dostosowanie dobrych narzędzi do współpracy.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa anteny

  Naprawa anteny »

  Od przeszło 25 lat świadczymy profesjonalne usługi w zakresie projektowania sieci radiołączności oraz instalacji, konserwacji i napraw urządzeń radiokomunikacyjnych. Jesteśmy autoryzowanym, wielokrotnie wyróżnianym, przedstawicielem handlowym i serwisowym renomowanej firmy RADMOR S.A. Obsługujemy zarówno klientów instytucjonalnych i korporacyjnych, jak również indywidualnych.

  Kilka lat temu zdecydowaliśmy się na zdywersyfikowanie działalności i częściowy powrót do źródeł ? do starej radiotechniki. Do perfekcji doprowadziliśmy technologię renowacji i rekonstrukcji historycznych odbiorników radiofonicznych oraz radiokomunikacyjnych. Zachęcamy wszystkich Klientów do przynoszenia do nas pamiątkowych, mniej lub bardziej zniszczonych odbiorników, tak by ? odnowione - mogły ponownie stanowić ozdobę Państwa domów.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki

  Przeprowadzki »

  Zapraszamy do strony www, w której istnieje możliwość zlecania różnych usług transportowych. Portal Clicktrans jest trochę nietypowym serwisem, ponieważ istnieje też możliwość, aby w nim brać udział (ktoś oferujący przeprowadzki. Portal jest dużym udogodnieniem dla wielu osób. Nic więc dziwnego, że cieszy się sporym powodzeniem pośród wielu internautów. Zapraszam was do odwiedzenia serwisu clicktrans i oferowania swoich usług. Gdy raz skorzystasz z możliwości tego portalu, to z całą pewnością będziesz z niego korzystał cały czas.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1772
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 8
 • IP:
 • BL:
 • PR: