Strony związane z hasłem 'usługi':

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Kosztorysy budowlane

  Kosztorysy budowlane »

  Kosztorysowanie i doradztwo inwestycyjne. Przygotowanie materiałów przetargowych w zakresie: przedmiarów robót; kosztorysów inwestorskich; specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych; niezbędnych inwentaryzacji (przy robotach rozbiórkowych lub remontowych; kosztorysy budowlane. Sporządzanie przedmiarów robót i kosztorysów ofertowych dla firm wykonawczych. Sporządzanie wszelkich innych kosztorysów budowlanych i innych opracowań związanych z kosztami budowy.Wykonanie inwentaryzacji wszelkich obiektów wraz ze sporządzeniem rzutów, przekrojów i wymaganych zestawień. Wymienione usługi wykonujemy kompleksowo w pełnym zakresie branżowym.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Roboty ziemne Rzeszów

  Roboty ziemne Rzeszów »

  Firma Grunter - usługi koparko-ładowarką. Szybko, tanio, skutecznie. Prace ziemne:, niwelowanie terenu, wymiana gruntów, karczowanie, skarpowanie, hałdowanie, czyszczenie rowów, odwodnienia terenów, drenaże budynków. Ponadto świadczymy wykopy pod: fundamenty budynków, baseny, oczka wodne, stawy, szamba, sieć wodocigową, kanalizacyjną, sieć elektryczną i telekomunikacyjną. Rozbiórki: budynków mieszkalnych, nawierzchni parkingów, dróg. Transport: załadunek i rozładunek materiałów, załadunek i rozładunek towaru na paletach

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bielsko

  Nieruchomości Bielsko »

  Biuro nieruchomości REAL w Bielsku-Białej oferuje swoim klientom wiedzę oraz dwudziestoletnie doświadczenie w obrocie nieruchomości na terenie całego miasta i okolic. Wszystkie pracujące w Naszym biurze osoby to licencjonowani pośrednicy którzy są w stanie sprostać każdemu powierzonemu zadaniu. Poza pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, świadczymy również usługi, doradztwa w zakresie rynku nieruchomości oraz pomagamy w formalnościach związanych z kredytami hipotecznymi. Gwarantujemy satysfakcję zarówno dla kupujących, jak i sprzedających wszelkie nieruchomości.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis aparatów fotograficznych

  Serwis aparatów fotograficznych »

  Serwis Elektro Optyka jest profesjonalnym serwisem sprzętu fotograficznego. Prowadzone przez nas serwisy napraw: serwis canon warszawa, serwis nikon warszawa, serwis olympus warszawa, serwis panasonic warszawa, serwis sony warszawa, serwis kodak, serwis fuji, serwis casio, serwis banq. Serwisujemy aparaty kompaktowe, lustrzanki, hybrydy, obiektywy jak i  lampy błyskowe. nasza firma to serwis aparatów fotograficznych oraz serwis aparatów cyfrowych z wieloletnim doświadczeniem dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć każdą usterkę przy najniższych kosztach napraw. Korzystając z usług naszej firmy nic Państwo nie tracą gdyż przed dokonaniem naprawy kontaktujemy się z klientem w celu akceptacji kosztów dzięki czemu nie są Państwo narażeni na niechciane i naciagane koszta od strony serwisu. Firma na swoje usługi udziela gwarancji na okres do 12 miesięcy.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zyski

  Zyski »

  Od 1998 roku BPH TFI skutecznie zarządza inwestycjami swoich Klientów. Strona firmowa Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych BPH S.A. na swoich łamach przedstawia bogatą ofertę produktów finansowych oraz usługi zarządzania aktywami. Wśród nich znajdują się fundusze inwestycyjne oraz różnorakie subfundusze surowcowe. Strona www udostępnia również przydatne narzędzia dla każdego inwestora znajdujące się w zakładkach: fundusze inwestycyjne ranking, STI - Serwis Transakcyjno-Informacyjny oraz IKZE. Zdecyduj się na inwestowanie z BPH TFI, a czeka Cię pewna i spokojna emerytura.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny

  Rezonans magnetyczny »

  Przychodnia MEDICOR świadczy usługi z zakresu medycyny pracy w Rzeszowie. Naszą ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych, którzy mogą skorzystać z różnych świadczeń medycznych. Dzięki naszej przychodni wykonasz bezboleśnie takie badania jak gastroskopia Rzeszów oraz kolonoskopia czy rezonans magnetyczny. Oferujemy również usługi medyczne realizowane w ramach programów profilaktycznych refundowanych przez Ministerstwo Zdrowia, których celem jest wykluczenie lub wczesne wykrycie i leczenie chorób nowotworowych.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Podgórze

  Nieruchomości Podgórze »

  GRUPA B12 jest obecnie wiodącym w Małopolsce Biurem Nieruchomości. Od 1997 roku, kiedy to firma została założona przez ojca i syna, dokładamy wszelkich starań aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Z początkowo małej firmy mieszczącej się przy ulicy Bałuckiego 12 w Krakowie staliśmy się w Małopolsce i Krakowie, jedną z największych firm zajmujących się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzator przenośny Kraków

  Klimatyzator przenośny Kraków »

  Wentylacja i Klimatyzacja to usługi świadczone przez firmę EST-Instalacje z miejscowości Węgrzce koło Krakowa.

  Usługi z branży wyżej wymienionych instalacji wykonywane są przez EST od kilkunastu lat, jesteśmy w stanie stworzyć kompletną instalację wentylacyjną lub klimatyzacyjną od zaprojektowania,montażu, aż do wykonania prawidłowych pomiarów wentylacji, które są bardzo ważne dla naszego zdrowia.

  Wspomniane pomiary wentylacji sąogromnie ważne dla naszego zdrowia, tylko dobrze ustawiona klimatyzacja zapewnia komfortowe przebywanie w pomieszczeniu.

  Możesz nas znaleźć w Google wpisując: klimatyzacja Kraków, klimatyzacja Zakopane lub Klimatyzacja Proszowice.
  Na naszej firmie jeszcze nigdy się nikt nie zawiódł dołącz i Ty do grona zadowolonych użytkowników.  Forteczna 1
  32-086 Węgrzce
  tel. 12 638 01 16
  biuro@est-instalacje.pl
  REGON 241426637
  NIP 9491913328

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Siłowniki hydrauliczne

  Siłowniki hydrauliczne »

  Firma Hydro-Com todoskonałe rozwiązanie dla osób, którym jest potrzebna maszyna której nie ma możliwości kupić w sklepie lub samemu ją stworzyć.Hydro-Com świadczy usługi z zakresu montażu maszyn od podstaw. Klient przekazuje nam informację odnośnie funkcji maszyny a my wykonujemy całą resztę od projektu, aż po transportu maszyny do klienta.Hydraulika siłowa oraz projektowanie maszyn to specjalność firmy Hydro-Com, nasze doświadczenie oraz nabyte kwalifikacje pozwalają nam zrealizować praktycznie każde zlecenie. Dodatkowo wykonujemy zasilacze hydrauliczne.Zapraszamy do kontaktu.Hydro-ComPartyzancka 82/94Pabianice 95-200507 808 530biuro@hydrocom.plRegon: 471154178NIP 7291019656

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tablice informacyjne

  Tablice informacyjne »

  Wysokiej jakości tablice oraz szyldy firmowe to jedna z pozycji znajdujących się w ofercie firmy ArtForma. Nasze bogate doświadczenie w branży oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny sprawiają, że popyt na nasze towary jest nie tylko w województwie podlaskim, ale także poza nim. W asortymencie posiadamy także tablice pamiątkowe, unijne oraz informacyjne, wszystkie charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz dopracowaniem nawet najmniejszych szczegółów. Do wykonywania tablic, używamy stali nierdzewnej i kwasoodpornej, mosiądzu oraz brązu.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz mebli Kraków

  Przewóz mebli Kraków »

  Stachurski to fachowa, szybka i tania firma, która świadczy usługi z zakresu transportu na terenie Krakowa i Polski . W swojej ofercie posiadamy takie usługi jak przeprowadzki firm i biur, transport Kraków, ale również utylizację.Z naszych pojazdów skorzystało już wiele firm i ki osób prywatnych, dołącz i ty do grona usatysfakcjonowanych klientów firmy Stachurski.Naszą domeną są przeprowadzki a dokładniej przeprowadzki domów, przewóz mebli Kraków, przeprowadzki biur. Naszą ofertę dopracowaliśmy do perfekcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać Twoją przeprowadzkę. Decydując się na firmę Stachurski możesz być pewny solidności, bezpieczeństwa transportowanego sprzętu ale także, atrakcyjnych cen.Bez problemu podejmujemy się zleceń spoza obszaru Krakowa, czekamy na kontakt z całej Polski.StachurskiTel. 509178623Rzeźnicza 3/431-540 Kraków

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław

  Przeprowadzki Wrocław »

  Fachowa firma transportowa Marmad funkcjonuje na rynku Wrocławskim gdzie oferuje wszystkim klientom kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami.

  Profesjonalizm to właśnie cecha, która nas wyróżnia i do której zawsze kroczymy nieprzerwalnie rozwijając się i poszerzając swoją ofertę. W chwili obecnej dopracowaliśmy ją tak by klient jednym telefonem zrealizował wszystkie formalności. Marmad oferuje nie tylko przewozy właściwymi samochodami alerównież na życzenie klienta przenosimy wskazany sprzęt do pojazdu a następnie odstawiamy go w wskazanym miejscu.

  Wybierając Marmad transport i przeprowadzki Wrocław zawsze możesz być pewny z naszej strony sympatycznych pracowników, którzy wykonają każde Twoje życzenie.
  Zapraszamy do współpracy.

  MarMad Marek Madalski
  Głubczycka 4b/3
  Wrocław
  52-026 Wrocław
  508 287 106
  mail: madalski@kn.pl

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • TS Logistics - transport palet, przesyłki kurierskie

  TS Logistics - transport palet, przesyłki kurierskie »

  TSLogistics jest firmą transportową z siedzibą w Rzeszowie, na Podkarpaciu. Działamy od 2007 r., skupiając się na obsłudze logistycznej Firm zwłaszcza na terenie Podkarpacia i województw przylegających. Prowadzimy na terenie Podkarpacia oddział dystrybucyjny dla uznanych międzynarodowych firm logistycznych - Hellmann Worldwide Logistics, Dachser, Damco. Każdego dnia na drogi Podkarpacia, części Małopolski i kieleckiego wyjeżdża ok. 20 naszych aut ciężarowych. W Rzeszowie rozporządzamy własnym magazynem przeładunkowym. Oferujemy usługi transportowe krajowe. Możesz zlecić nam transport palet, transport adr, przesyłki kurierskie. Zajmujemy się spedycją wysyłek drogowych drobnicowych, częściowych i cało - samochodowych. Proponujemy transport przesyłek lotniczych kurierskich i lotniczych frachtów - cargo. Obsługujemy zlecenia transportu kontenerów i drobnicy drogą morską. Przyjmujemy do transportu przesyłki niebezpieczne ADR, przesyłki dłużycowe.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Poznań

  Usługi księgowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Pareto oferuje szerokie spektrum usług konsultingowych. Firma istnieje już przeszło 10 lat, dzięki czemu zwiększyła swoje doświadczenie w branży, a także zyskała zaufanie i szacunek wielu Klientów. Personel firmy składa się z wykwalifikowanych doradców, którzy mogą zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi księgowe w Poznaniu. Z oferty biura korzystają zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa, otrzymując w zamian profesjonalną pomoc doradczą. Więcej informacji odnośnie usług firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Turbiny

  Turbiny »

  Działalność Diesel to jedna z czołowych firm, w której ofercie znajdują się kompleksowe usługi związane z handlem, regeneracją jak i serwisem Turbosprężarek.
  Nasza firma oferuje w pełni profesjonalne usługi, posługując się bardzo dobrej jakości częściami, pochodzącymi prosto od producentów.
  Firma Diesel prowadzona jest w Zbuczynie, woj. Mazowieckie, jednak zakupu można dokonać z każdego miejsca w kraju a to wszystko poprzez sklep www, który znajduje się pod linkiem turbosprężarki-nowe.pl.
  Posiadamy duże grono stałych, usatysfakcjonowanych klientów, którzy od lat korzystając z naszych usług, dołącz i ty do tego grona, na pewno szybko zyskasz pełne zaufanie do naszej firmy.

  Zapraszamy do kontaktu oraz do zadawania pytań.

  Diesel Service FTUH Paweł Protasiuk
  ul. Słoneczna 16
  08-106 Zbuczyn
  e-mail: dieselservice@interia.eu
  kom. 500 678 551, kom. 696 813 5
  nip 8212368447
  regon 141514994

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów

  Stomatolog Rzeszów »

  Stomatolog Rzeszów lek. dentysta Beata Żabicka wykonuje usługi w nowym, klimatyzowanym pomieszczeniu znajdującym się w Rzeszowie przy ulicy Widokowa 1.

  Gabinet Pani Beaty może pochwalić się bardzo szeroką ofertą usług stomatologicznych, takich jak: Radiowiziologia dzięki której dentysta może zdiagnozować długość kanału zęba, gęstość kości, poprawność wypełnienia kanału co jest bardzo przydatną wiedzą do dalszego prawidłowego leczenia. Gabinet oferuje również stomatologie zachowawczą, estetyczną, protetykę profilaktykę oraz chirurgie.

  Dokładny opis wszystkich wykonywanych usług znajdziesz na naszej stronie www orisdent.eu. Na witrynie odnajdziesz także kontakt do naszej firmy, godziny przyjęć klientów jak i bardzo szczegółowy opis wszystkich wykonywanych zabiegów.

  Pani Beata gwarantuje każdemu klientowi usługi na najwyższym poziomie wykonywane najnowszej klasy aparaturą i materiałami.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kostka granitowa

  Kostka granitowa »

  Giełda Granitu s.c. to firma z ogromnym doświadczeniem, która od wielu lat świadczy usługi z zakresu handlu kostką brukową, kostką granitową i granitem na terenie całego kraju.
  Jesteśmy bezpośrednim producentem kostki, przez co jesteśmy pewni, iż klient kupując towar w naszej firmie, dostanie go w świetnej jakości, bez wad, ani żadnych innych niepowołanych efektów. Giełda Granitu to najlepsza kostka granitowa w Polsce.
  Giełda Granitu s.c. posiada własne środki lokomocji, na życzenie klienta transportujemy kostkę na wskazany adres. W przypadku większych zamówień, zawsze można liczyć na rabaty. Staramy się również promować stałych odbiorców.
  Masz pytania, lub chcesz dostać ofertę cenową, prosimy o kontakt.  P.P.H.U. Giełda Granitu s.c.
  Serwinów 1A
  58-170 Dobromierz
  tel./fax 74 855 21 56
  gielda@gieldagranitu.com.pl
  NIP 8841125980
  regon 890407011

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Wrocław

  Klimatyzacja Wrocław »


  Firma Pramost realizuje usługi z zakresu montażu, serwisu i sprzedaży klimatyzacji na terenie Wrocławia oraz okolic. Pramost wykonuje także chłodnie, komory chłodnicze oraz instalacje na freon i amoniak. Kolejnym punktem oferty Pramostu jest tworzenie i rozkładanie lodowisk zarówno stacjonarnych jak i mobilnych.
  Działalność funkcjonuje od 18 lat i jest w swojej branży jednym z liderów na rynku Dolnośląskim. Tak długi okres działania sprawia iż nasi pracownicy jak i zarząd wyśmienicie opracowali strukturę działania, przez co nasza oferta jest bardzo obszerna, ale również ceny oferowane przez Pramost są niezwykle niskie porównując z ofertami konkurencji. Pramost może sobie pozwolić na takie cięcia cen ponieważ nawiązaliśmy dużo współprac z producentami, a do tego pracownicy są niezwykle profesjonalni i świadomi swojej pracy, co wpływa korzystnie na całą ergonomie firmy.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1772
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 8
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: