Giełda Podkategoria: Giełda

 • Skup aut

  Skup aut »

  Założony przez nas auto skup może się pochwalić naprawdę długą już obecnością w branży. Mamy za sobą szereg udanych transakcji,, które zawsze przynosiły pełne zadowolenie i satysfakcję klientom, którzy postanowili nas obdarzyć zaufaniem. Jeśli chcesz sprzedać swoje auto, trafiłeś idealnie! Dla nas w najmniejszym stopniu nie liczy się czy auto jest prywatne, czy służbowe, świadczymy skup aut bardzo różnych, poza pojazdami pochodzącymi z Anglii. Jeżeli masz ochotę, po sfinalizowaniu transakcji otrzymasz gotówkę do ręki. Można również wybrać opcję przelewu na swoje osobiste konto. Sprawdź dokładnie naszą ofertę i nawiąż z nami kontakt. Działamy na terenie całej Polski i możemy dokonać wyceny w Twoim mieście. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portfel inwestycyjny

  Portfel inwestycyjny »

  Strona zawiera informacje stanowiące przegląd najważniejszych wydarzeń tygodnia na Giełdzie Papierów Wartościowych. Artykuły zamieszczane są w formie bieżących aktualności oraz jednego tekstu zbiorczego reasumującego sytuację na giełdzie z ostatnich dni. Dodatkowym elementem serwisu jest kalendarium ekonomiczne i kalendarium giełdowe. Dzięki zawartym w nich danym giełdowcy mają możliwość na bieżąco zmieniać swój portfel inwestycyjny, a sama analiza portfela akcji może przebiegać z uwzględnieniem przyszłych wydarzeń na rynku gospodarczym.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sukces na giełdzie

  Sukces na giełdzie »

  Guru Inwestycji to portal przedstawiający biografie ludzi sukcesu ze świata giełdy i inwestycji. Mądre decyzje inwestycyjne zagwarantowały im międzynarodową renomę, a eksperci w branży uważają ich za swoich mistrzów. Każdy z nich zaznacza, że podstawowym czynnikiem powodzenia na giełdzie jest między innymi trafnie dobrany portfel inwestycyjny. Na stronie zamieszczane są charakterystyki inwestorów giełdowych z Polski i zagranicy. Urozmaiceniem serwisu Guru Inwestycji są inspirujące cytaty, krótkie recenzje polecanych pozycji książkowych oraz filmiki prezentujące wywiady z poszczególnymi osobowościami.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości finansowe

  Wiadomości finansowe »

  Marketview.pl to serwis informacyjny o tematyce giełdowej, inwestycyjnej i finansowej. Zamieszczane tu informacje stanowią odwołanie do najświeższych wydarzeń zarówno na rynku funduszy i inwestycji, jaki i na rynku giełdy i finansów. Zamierzeniem autorów portalu jest zgromadzenie w jednym miejscu zestawu informacji ułatwiających podjęcie decyzji inwestycyjnych. Omawiane zagadnienia stanowią jedynie punkt wyjścia do prywatnych analiz. Oprócz tego na łamach serwisu przedstawiane są codzienne notowania walutowe i giełdowe.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Giełda

Giełda - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1779
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 14
 • IP:
 • BL:
 • PR: