Usługi informatyczne Podkategoria: Usługi informatyczne

 • Aplikacje mobilne

  Aplikacje mobilne »

  Działająca od ponad dekady agencja internaktywna Ideo dostarcza najwyższej klasy rozwiązania mobilne, tworzone przez zespół ponad 100 specjalistów. Proponowane przez firmę nowoczesne aplikacje, narzędzia, systemy B2B umożliwiają efektywniejsze wykorzystanie pojawiających się w obszarze e-biznesu możliwości. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostarczając im w pełni profesjonalne usługi wspomagające ich stały rozwój, przewagę konkurencyjną, ułatwiające zarzadzanie i lepsze wykorzystanie zasobów.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zintegrowany system erp

  Zintegrowany system erp »

  Etob-Res jako jedna z najstarszych firm informatycznych na Podkarpaciu, ma zaszczyt zaprezentować Państwo swoją ofertę w skład której wchodzi m.in. oprogramowanie dla spółdzielni mieszkaniowych, systemy erp oraz oprogramowanie dla firm komunalnych. To jest oczywiście tylko niewielka część naszej oferty. Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym biznesowym partnerom nowoczesnych rozwiązań informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że oferowane przez firmę oprogramowanie cechuje się bezpieczeństwem na wysokim poziome oraz intuicyjnością obsługi.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Poznań

  Naprawa komputerów Poznań »

  Nasza firma Biuro Service dysponuje kilkuletnim doświadczeniem kilkuletnie doświadczenie na rynku polskim. Specjalizujemy się w profesjonalnej naprawie komputerów oraz ich serwisowaniu. Oferujemy nasze usługi w obszarze Poznania i okolic. Nasza spółka tworzą rzetelni specjaliści, dla których miarą sukcesu jest zaspokojenie potrzeb Klientów. Sporządzamy umowy na opłacalnych warunkach dla obu stron. Zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług!

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna firm Poznań

  Obsługa informatyczna firm Poznań »

  Firma HK/ZA zajmuje się usługami IT od wielu lat. W naszym zespole pracują zaświadczani i fachowcy. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Pomagamy technicznie oraz zapewniamy obsługę informatyczną na najlepszym poziomie. Nasza praca przynosi pożądane wyniki, opiera się na pionierskich technikach. Do każdego Klienta podchodzimy szczególnie oraz zapewniamy przystępne odpłatności udzielanych przez nas usług.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Linki sponsorowane

  Linki sponsorowane »

  Interesujesz się marketingiem w wyszukiwarkach? Chcesz zwiększyć sprzedaż na swojej stronie internetowej? Wejdź koniecznie na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej o kampaniach linków sponsorowanych, które są obecnie jedną z najpopularniejszych metod promocji strony internetowej. Jeśli szukasz więc sposobu na reklamowanie swojej strony to wejdź koniecznie i przeczytaj artykuły, które tutaj opublikowałem. Naprawdę warto!

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola dostępu

  Kontrola dostępu »

  Firma K278 zajmująca się usługami w zakresie sektora IT oferuje obsługę firm i instytucji związaną z tworzeniem, oraz wdrażaniem oprogramowania, a także doborem odpowiedniego sprzętu komputerowego czy też elektroniki. Wieloletnia praktyka zdobyta dzięki współpracy z dużą liczbą firm, zapewnia profesjonalną współpracę, jak i profesjonalną realizacje naszych usług. Całkowita oferta, kontakt, plus drobiazgowe informacje tyczące się naszego przedsiębiorstwa znajdują się na naszej stronie firmowej. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biegły informatyk

  Biegły informatyk »

  Katowicka firma Mediarecovery to lider usług z zakresu informatyki śledczej. W jej siedzibie mieści się największe w Centralnej Europie specjalistyczne laboratorium informatyki śledczej. Z usług firmy korzysta biznes (analiza korporacyjnych sieci, kradzież własności intelektualnej), adwokaci potrzebujący ekspertyz stanowiących analizy autentyczności dowodu elektronicznego. Mediarecovery to znacznie więcej, bo i kursy z zakresu reakcji na incydenty i monitoringu, czy też analizy urządzeń mobilnych. To ponadto szereg usług od wyszukiwania danych, po audyt legalności oprogramowania. Mediarecovery jest jedynym, autoryzowanym reprezentantem producentów sprzętu informatyki śledczej.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Komputerowe Gdynia - Trójmiasto

  Pogotowie Komputerowe Gdynia - Trójmiasto »

  Zajmujemy się naprawą komputerów stacjonarnych, laptopów, peryferiów oraz elektroniki. Odzyskujemy dane z wszelkiego rodzaju nośników. Tworzymy i konfigurujemy sieci przewodowe oraz bezprzewodowe. Nasze doświadczenie pozwala nam na kompleksowy serwis z dziedziny IT.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa legnica

  Agencja reklamowa legnica »

  Nasza firma to agencja reklamowa która zrzesza specjalistów w wąskich dziedzinach związanych z reklamą, nasi pracownicy posiadają bardzo duże doświadczenie w branży reklamy i z chęcią doradzą przy projekcie reklamy. Dzięki takiemu zespołowi możemy bez ograniczeń realizować wspólnie z klientami projekty i dostaczać towar zgodny z oczekiwaniami. Projektowanie graficzne na wysokim poziomie. Sieć solidnych i sprawdzonych dostawców w całej Polsce.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sitepromotor.com.pl

  Sitepromotor.com.pl »

  Twoja strona mobilna będzie spałniała wiele funkcji, między innymi; będzie podawać informacje o firmie, dane kontaktowe umożliwiające bezpośrednie wykonanie telefonu, wysłanie maila, zlokalizowanie za pomocą GPSa oraz Google maps Twojej lokalizacji, ecommerce (połączenie z Twoim sklepem internetowym), integracja z Facebookiem, Twitterem, Youtubem - prezentacja informacji z portali społecznościowych, zaciąganie zdjęć z Picasa, Tumblr, Flickr, Facebook i wiele wiele innych.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://finemedia.pl/

  Http://finemedia.pl/ »

  FineMEDIA to firma świadcząca usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu, cyfrowej telefonii oraz cyfrowej telewizji na bazie własnych zasobów informatycznych i telekomunikacyjnych na terenie Dolnego Śląska. Szereg naszych usług kierujemy głównie do: klientów indywidualnych, małych i średnich firm, przedsiębiorstw i korporacji oraz administracji

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi informatyczne

Usługi informatyczne - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1771
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 13
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: