Prawo Podkategoria: Prawo

 • Obsługa prawna firm Kraków

  Obsługa prawna firm Kraków »

  Kancelaria prawna Krzysztofa Kohuta, to miejsce w którym załatwisz większość spraw prawnych. Kancelaria radcy prawnego Kohut, zajmuje się przede wszystkim w prowadzeniu spraw podmiotów gospodarczych dla przykładu fuzje firm, przekształcenia spółek lub audyty prawne. Prawnik Krzysztof Kohut zajmuje się również windykacją należności bądź reprezentowaniem klienta przed sądem. Obsługa prawna firm to jeden z obszarów w którym działa ta kancelaria prawna. Prawnik Kraków oferuje również ogólno rozumiane doradztwo prawne za sprawą którego będą Państwo w stanie upewnić się co do postępowania prawnego. Zapraszamy do naszej kancelarii prawnej na ul. Friedleina 4-6, pok. 110, 30-009 Kraków bądź do kontaktu telefonicznego pod numerem 665-052-019.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja

  Windykacja »

  W przypadku, gdy nasz dłużnik nie płaci, warto zastanowić się, jakie działania podjąć, by windykacja stała się skuteczna. Jeśli my sami nie poradzimy sobie z wyegzekwowaniem długów, to najlepiej zatrudnić agencję, dla której windykacja to codzienna praca i która cieszy się odpowiednią renomą na rynku tego typu usług, czyli po prostu jest skuteczna. Doświadczeni negocjatorzy pracujący w takiej firmie na pewno doprowadzą sprawę do odpowiedniego finału, czyli odzyskamy należne nam pieniądze od naszego zatwardziałego dłużnika, który może także zostać zapisany na stosowną listę -Rejestr Dłużników. Dobrze jest powierzyć windykację fachowcom i samemu mieć spokojną głowę.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie

  Odszkodowanie »

  W kancelarii odszkodowawczej mamy szansę na uregulowanie naszych spraw po naszej myśli i otrzymanie odszkodowania wtedy, gdy ulegliśmy wypadkowi lub doznaliśmy jakiejś szkody. Nawet jeśli odszkodowanie już zostało wypłacone, to fachowcy od działań odszkodowawczych pomogą nam ubiegać się o wyższe sumy. Fachowcy od ubezpieczeń podejmą się w naszym imieniu negocjacji z ubezpieczycielami lub osobami, które są winne naszego nieszczęścia, i unikniemy w ten sposób stresu i długotrwałych rozmów szczególnie, gdy nie jesteśmy w najlepszej kondycji psychicznej i fizycznej. Tak więc opłaca się skorzystać z usług kancelarii odszkodowawczej, gdyż pomoże nam dostać najwyższe możliwe odszkodowanie.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań

  Adwokat Poznań »

  Raz na jakiś czas w naszym życiu zdarzają się tego typu niekomfortowe sytuacje, że jesteśmy zmuszeni do tego by poszukać pomocy u adwokata. W takiej sytuacji przemierzamy ogłoszenia w Internecie i lokalne czasopisma w celu znalezienia właściwej osoby lub pomocnych nam porad prawnych. Jeśli szukacie Państwo usług adwokackich na terenie Poznania i jego okolic to zapraszam na nasza witrynę internetową. Oferujemy Państwu pomoc prawną z obszaru nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo udzielamy również porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W szczególności trudnimy się prawem karnym. Oferta naszej kancelarii kierowana jest zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw i instytucji. Jeśli interesuje Cię radca prawny, który pomoże Ci ostatecznie rozwiązać złożone problemy, uświadczy porad prawnych, a także stanie w Twojej obronie podczas procesu to perfekcyjnie trafiłeś. Inną usługą jaką oferujemy to pisanie różnego rodzaju pism.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice

  Adwokat Katowice »


  Kancelaria Prawna Katowice-jeżeli potrzebują Państwo pomocy prawnej z takich gałęzi prawa jak: prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo pracy czy prawo skarbowe i wielu innych dziedzin to bardzo prosimy o kontakt a my z pewnością zajmiemy się Twoim problemem.

  Jeśli gnębi Cie jakieś pytanie, lub masz coś do załatwienia co wykracza poza Twoje kompetencje, bardzo prosimy o kontakt, z pewnością udzielimy Ci profesjonalnej odpowiedzi, a w razie potrzeby poprowadzimy Twoją sprawę w sądzie, jednak zawsze dążymy i staramy się polubownie załatwić sprawę z pominięciem sądu, posiłkując się wieloletnim doświadczeniem.

  Wiele razy posiadamy różnego rodzaju trudności z którymi nie potrafimy się uporać długimi latami, często jednak nieświadomi jesteśmy z tego, iż odpowiednie organy prawne są wstanie rozwiązać nawet najtrudniejsze sprawy korzystając z kodeksu prawa, który dotyczy każdego z nas.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków

  Adwokat Kraków »

  Reklamowana dziś przez nas kancelaria to korporacja, której najważniejsze punkty - siedziby firmy, położone są w najbardziej popularnych miastach zlokalizowanych w południowej części Polski. W opisywanych biurach adwokackich w Katowicach i w Krakowie obsługujemy całe zespoły klientów poszukujących pomocy jaką są porady prawne. Nasza specjalność to pomoc w ramach większości z ogólnie przyjętych dziedzin prawa. Zgłoś się do nas, a z chęcią udzielimy Ci doradztwa prawnego lub pomożemy Ci odzyskać odszkodowanie.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Piaseczno

  Prawnik Piaseczno »

  Należąca do Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, adwokat Wioletta Szewczak oferuje swoje wykształcenie i doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych (m.in. prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, znęćanie, kradzież, podrabianie dokumentów) oraz spraw z kodeksu wykroczeń (np. spożywanie alkoholu w miejscu publicznym). Ponadto kancelaria prowadzi sprawy obejmujące prawo gospodarcze, cywilne i rodzinne (np. odzyskanie wierzytelności, rozwód). Wioletta Szewczak pracuje na terenie Warszawy oraz sąsiadujących Piasecznie i Lesznowoli.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-lofty.pl

  Kancelaria-lofty.pl »

  Kancelaria oferuje szeroki wachlarz usług, między innymi doradztwo prawne, w tym podatkowe, sporządzanie i opiniowanie umów, zastępstwa procesowe, pomoc w zakładaniu spółek oraz windykację należności. Do każdej sprawy podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem co sprawia że większośc spraw kończy się wygraną. Na każdą sprawę patrzymy świeżym spojrzeniem gdyż na każdą sprawę ma pogląd młoda karda pracownicza będąca pod okiem prawników znajdujących się w branży wiele lat.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Cezary Kraś : Dzierżoniów, Bielawa

  Biuro Rachunkowe Cezary Kraś : Dzierżoniów, Bielawa »

  Zapraszam do Biura Rachunkowego Cezary Kraś. Bióro powstało juz w 1991r. Specjalizuje się w obsłudze firm w zakreśie księgowości podatków oraz kadr i płac. Oferte kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw z powiatu Dzierżoniowkiego.Nasi klienci bez obaw już od prawie 20 lat powierzają nam swoje dokumenty księgowe oraz swoje tajemnice biznesowe ? co świadczy o dużym zaufaniu do naszego biura

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.kancelariaadwokacka-legnica.com.pl/

  Http://www.kancelariaadwokacka-legnica.com.pl/ »

  Świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Każdy klient jest informowany o postępach podczas rozpatrywania jego sprawy. Nasza kancelaria ma na uwadze : Prawo cywilne, Prawo rodzinne i opiekuńcze, Prawo karne, Prawo pracy, Prawo gospodarcze, Sprawy administracyjne. Adwokat Maciej Michalski reprezentuje swoich klientów głównie na terenie miast : Świdnica, Legnica, Jelenia Góra, Głogów i Lubin. Zapewniamy równe podejście do każdego klienta, nie ważne czy jest to klient indywidualny czy podmiot gospodarczy.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://kancelariaadwokacka-legnica.com.pl/o-kancelarii

  Http://kancelariaadwokacka-legnica.com.pl/o-kancelarii »

  Nasza kancelaria świadczy pomoc w zakresie prawa klientów firm oraz osób fizycznych. Nasi adwokaci posiadają wysokie doświadczenie zdobywane długoletnimi studiami. Jesteśmy w dobrym kontakcie z innymi Kancelariami Adwokackimi, Notarialnymi, oraz Komorniczymi. Bardzo ważnym dla nas czynnikiem jest więź z klientem, która z znacznym stopniu przyczynia się do pozytywnego obrotu rozpatrywanej sprawy. Nasza siedziba znajduje się w Legnicy, a Filie położone są w Jaworze oraz w Polkowicach. Oferujemy pełną dyspozycyjność.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.gravis.com.pl

  Www.gravis.com.pl »

  Masz problem z rachunkowością lub problemy z urzędem skarbowym? My zwolnimy Ci z obowiązku martwienia się tymi problemami tak abyś mógł zając się rzeczami istotnymi dla Ciebie. Firma Gravis oferuje kompleksową obsługę księgowo-podatkową. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej informacji na temat naszej firmy to serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://e-adwokat.com.pl/

  Http://e-adwokat.com.pl/ »

  Nasza kancelaria kładzie duży nacisk na ciągłe podnoszenie kwalifikacji zespołu prawników których zatrudnia. W krótkim okresie czasu udało nam się zyskać renomę, która wraz z upływem czasu staje się coraz większa, a nasze grono stałych klientów stale się poszerza. Zapewniamy indywidualne i rzetelne podejście do sprawy każdego klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom m.in. klientów indywidualnych świadczymy także porady prawne z zakresu prawa rodzinnego oraz spadkowego. Zapewniamy obsługę przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Posiadamy szeroką sieć znajomości, która pozwala nam na doradztwo zarówno polskim jak i zagranicznym przedsiębiorstwom. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1772
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 6
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: