Automatyka Podkategoria: Automatyka

 • Windy dla niepełnosprawnych

  Windy dla niepełnosprawnych »

  Witamy, jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem i montażystą platform dla niepełnosprawnych - windy dla niepełnosprawnych. Przez wiele lat zainstalowaliśmy kilka sztuk różnych platform. Pomagamy osobom mniej sprawnym pokonywać bariery architektoniczne jakie napotykają na swojej drodze. Platformy dla niepełnosprawnych wraz z konstrukcją szybu i obudową są przeznaczone do transportu na małą i średnią wysokość osób niepełnosprawnych (osoby na wózkach) lub osób o zmniejszonej sprawności (osoby starsze, schorowane). Prosta konstrukcja tych platform powoduje, że są łatwe w obsłudze. Prosta konstrukcja wpływa również na niską awaryjność i łatwość konserwacji - platformy dla niepełnosprawnych.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia parkingowe

  Urządzenia parkingowe »

  Nasza firma Dejw to znany producent najlepszych urządzeń parkingowych. Dzięki nam zarządzanie Państwa parkingiem stanie się niezwykle łatwe oraz przyjemne. Oferujemy szeroką gamę produktów: szlabany, obojnice, bileterki oraz wiele innych. Ofertę kierujemy do małych i dużych firm.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Suwnica podwieszana - Nasz naczelny wyrób

  Suwnica podwieszana - Nasz naczelny wyrób »

  Suwnice podwieszane to popularne maszyny budowlane, które służą to odstawiania wyrobów na małe dystanse.Nasza spółka od lat wytwarza suwnice, które są wykorzystywane w przemyśle stoczniowym oraz transportowym. Artykuły te charakteryzują się ogromną nośnością oraz stabilną konstrukcją - to pozwala na ciągłą pracę w trudnych okolicznościach. Suwnice w wielu przypadkach wykorzystuje się podczas produkcji w pomieszczeniach produkcyjnych oraz w magazynach. Drugim Naszym kluczowym wyrobem są żurawie specjalne, które obok przenośników oraz suwnic należą do urządzeń transportu bliskiego. Ich użytkowanie jest bardziej generalne dlatego są wykorzystywane w budownictwie drogowym. Przedstawiamy Państwu najlepsze maszyny budowlane - dobre, masywne oraz w dobrych cenach. Do tego konserwacja oraz specjalistyczna obsługa techniczna.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia transportu bliskiego. Przenośniki w budownictwie

  Narzędzia transportu bliskiego. Przenośniki w budownictwie »

  Budownictwo to jedna z najważniejszych dziedzin nowoczesnej gospodarki każdego państwa. Wyznacza kierunki wzrostu dla innych dziedzin gospodarki i decyduje o zwiększeniu produktu narodowego brutto.Istotnym elementem są maszyny oraz narzędzia budowlane, których zadaniem jest ułatwianie trudnych i skomplikowanych przedsięwzięć.Urządzenia transportu bliskiego to głównie suwnice, które posiadają stabilną konstrukcję. Głównym jej elementem jest wysięgnik służący do podnoszenia towarów na niewielkie odległości.Najczęściej spotykanym typem suwnic jest suwnica jednodżwigarowa, a to ze względu na prostą budowę. Zapewnia ona użyteczny stosunek wagi do możliwości nośnych.Oferta Nasza obeujmuje również konserwacje suwnic jednodźwigarowych oraz pełny serwis urządzeń budowlanych.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurtyny

  Kurtyny »

  Portal dedykowany rozlegle pojętym nowinkom technicznym używanym w przemyśle. Codziennie publikujemy świeże artykuły tyczące się przeróżnych zagadnień. Jest to blog specjalistyczny, zadedykowanym inżynierom oraz ludziom pracującym w przeróżnych branżach produkcyjnych oraz handlu przedmiotami użytkowanymi codziennie w przemyśle. Do ciekawszych tematów naszych artykułów można wymienić np. chłodnictwo, klimatyzację, wentylację, instalacje elektryczne także urządzenia elektryczne. Treści piszą dla nas fachowcy, którzy na co dzień mają kontakt z nowinkami technologicznymi.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żurawie. Najlepsze w budownictwie.

  Żurawie. Najlepsze w budownictwie. »

  Strona Nasza promuje jedne z najważniejszych maszyn wchodzących w zakres urządzeń transportu bliskiego, których przeznaczeniem jest transportowanie artykułów na stosunkowo małe dystanse.Żurawie przyścienne to powszechnie stosowana technologia w przemyśle budowlanym, ale głównie w halach produkcyjnych. Wszystko przez nieograniczone możliwości żurawi, które mogą pracować na małych terenach.Bardzo często montowanym rodzajem żurawi są żurawie przyścienne, które rewelacyjnie sprawdzają się w procesie produkcyjnym przy taśmie montażowej. Sprawność jak również dokładność to elementy wyróżniające żurawie.Dlatego żurawie to jedne z najczęściej stosowanych urządzeń budowlanych obok suwnic jednodźwigarowych oraz przenośników łańcuchowych.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty prądotwórcze

  Agregaty prądotwórcze »

  Działalność NaVstar wykonuje kompleksowe usługi z zakresu zaopatrzenia firm jak i osób prywatnych w agregaty prądotwórcze o różnej pojemności, przeznaczone do różnych celów.Agregaty prądotwórcze sprzedawane przez Navstar są doskonałym urządzeniem, które spełni w stu procentach swoje przeznaczenie, podczas gdy zabraknie elektryczności z powodu usterki linii energetycznych, lub w sytuacji, gdy w miejscu w którym chcemy skorzystać z prądu, nie ma możliwości takiego podłączenia do linii energetycznej.Dokładną specyfikację jak i przeznaczenie oferowanych agregatów znajdziesz na witrynie www navstar.plOferta NaVstar to sprzedaż jak i wynajem agregatów prądotwórczych. Posiadamy agregaty zarówno stacjonarne jak i przenośne, prowadzimy również serwis agregatów. W ofercie Navstar odnajdziesz również Motopompy.Agregaty Prądotwórcze Navstar Tadeusz KrawczykBroniewskiego 562-025 Kostrzyn Wlkp.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka

  Pneumatyka »

  Ciepło zapraszamy do odwiedzenia strony/witryny internetowej http://airbest.pl/. Odnajdą tam państwo wiadomości oraz zakres usług jakimi zajmuje się firma Air Best Sp. Z. O. O, przewodzący dostawca elementów pneumatyki oraz automatyki przemysłowej. Firma zajmująca się dostarczaniem, a także sprzedażą między innymi siłowników pneumatycznych, zaworów i elektrozaworów, zbiorników ciśnieniowych i wielu innych elementów, gwarantuje państwu wysoką jakość swoich produktów, a także pełne zaangażowanie we współpracy i co najważniejsze profesjonalną obsługę. Firma Air Best, jako czołowy dostawca na rynek Polski, współpracuje z indywidualnymi klientami, także z różnego rodzaju firmami handlowymi, zakładami przemysłowymi, i innymi. Dba o swoich klientów. Prosimy do szerszego zapoznania się z ich ofertą.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompresory powietrza

  Kompresory powietrza »

  Oferta naszej firmy obejmuje kompresory powietrza różnych rodzajów. Klientom proponujemy kompresory tłokowe, śrubowe, a także kompresory przewoźne. Kompresory to urządzenia niezbędne w przemyśle, ale nie tylko i właśnie dlatego nasza firma proponuje najwyższą jakość kompresorów tak, by mogły jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom. By dowiedzieć się więcej o kompresorach lub innych urządzeniach pneumatycznych, zapraszamy, by odwiedzić blog o pneumatyce lub blog pneumatyczny. Wszyscy zainteresowani zagadnieniami dotyczącymi pneumatyki, więcej informacji znajdą tutaj: blog o podstawach pneumatyki.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łańcuch rolkowy

  Łańcuch rolkowy »

  Nie wiesz, czym jest intertrade.sklep.pl? INTER TRADE Sp. z o.o. to firma, której misją jest pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów z segmentu przedsiębiorstw przemysłowych w dziedzinie doradztwa technicznego, usług oraz dostaw materiałów technicznych niezbędnych do bieżącego utrzymania ruchu tych zakładów. INTER TRADE Sp. z o.o. w swojej ofercie posiada taśmy transportujące, hydraulikę, pneumatykę, automatykę, łańcuchy, uszczelnienia, węże, koła pasowe, łożyska i inne artykuły. To właśnie INTER TRADE Sp. z o.o. zbudowało sklep internetowy intertrade.sklep.pl, który umożliwia współpracę z klientami. Intertrade.sklep.pl poleca również dobór przekładni pasowych jak również możliwość nabycia przyrządów do pomiaru osiowości kół oraz dogodnego naciągu pasów.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa hydrauliki

  Naprawa hydrauliki »

  W pracy kierujemy się zasadą rzetelnego podejścia do klienta oraz do wykonywanych zadań. Na rynku działamy od kilku lat i przez ten czas zgromadziliśmy doświadczenie niezbędne w branży. Wiemy czego oczekują nasi kontrahenci i staramy się dostarczać części najwyższej jakości. Działanie układu hydraulicznego opiera się na wymuszonym i sterowanym przepływie cieczy hydraulicznej, która wykonuje pracę. Ruch cieczy jest tu wymuszany przez pompę, natomiast energia jest odbierana przez siłowniki hydrauliczne albo cylindry hydrauliczne - zmieniające energię strumienia cieczy w ruch prostoliniowy albo silniki hydrauliczne, zmieniające energię strumienia cieczy na ruch obrotowy.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem cnc

  Obróbka skrawaniem cnc »

  Nasza firma powstała ponad 10 lat temu i obecnie jest jedną z największych firm prywatnych, znajdujących się na terenie województwa dolnośląskiego, która ma w ofercie między innymi takie usługi jak: obróbka metali, wykrawanie, srebrzenie, obróbka galwaniczna. Kompleksowo wykonujemy prace według zleceń klientów, mając do dyspozycji maszyny i urządzenia w wydziałach galwanizerni, ślusarstwa, transportu, lakierni proszkowej, a także obróbki skrawaniem. Posiadamy również własną bazę transportową i w ramach współpracy dostarczamy zamawiane elementy i usługi. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nextpol

  Nextpol »

  Nasza firma posiada wykwalifikowanych pracowników kształcących swoją wiedze przez wiele lat. Nasza firma gwarantuje satysfakcje z zamówionego produktu. Korzystamy z najnowocześnejszej technologii podczas tworzenia urządzeń. Przez wiele lat tworzyliśmy swoją pozycje na rynku i wizerunek w oczach klienta.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nextpol

  Nextpol »

  Firma Next-Pol posiada zespół bardzo doświadczonych inżynierów, którzy są w stanie wykonać nawet najbardziej wymagający projekt. Nasze produkty cechuje najwyższa jakośc produkcji, poparte jest to wieloma certyfikatami jakości i bezpieczeństwa. Nasza kadra mimo swojego doświadczenia ciągle uczęszcza na zagraniczne kursy podnoszące ich wiedzę i kwalifikacje zawodowe, co prowadzi do rozwoju naszej firmy o nowe pomysły.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia palisadowe ceny

  Ogrodzenia palisadowe ceny »

  Nasza kadra składa się z bardzo wykształconych i doświadczonych pracowników, którzy każdego dnia dbają o jak najwyższą jakośc usług, po to aby klient cieszył się z sprzętu króry zamówi. Inżynierowie pracujący w Next-Pol są w stanie wykonać każdą usługę. Posiadamy wiele certyfikatów jakości które są odzwierciedleniem wykonywanych przez nas usług. Długoletnie działanie na rynku pozwoliło naszej firmie osiągnięcie odpowiedniej renomy wśród klientów.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nextpol

  Nextpol »

  Nasza kadra składa się z bardzo wykształconych i doświadczonych inżynierów, którzy każdego dnia dbają o jak najwyższą jakośc naszych usług. Nasze produkty są pod ciągłym nadzorem podczas procesu produkcyjnego, stanowi to główny czynnik sukcesu firmy Inżynierowie pracujący w Next-Pol są w stanie wykonać każdą usługę. Posiadamy wiele certyfikatów jakości które odzwierciedlają nasze usługi. Długoletnie działanie na rynku pozwoliło naszej firmie osiągnięcie odpowiedniej renomy.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1776
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 8
 • IP:
 • BL:
 • PR: