Lekarze Podkategoria: Lekarze

 • Okulista Kraków

  Okulista Kraków »

  Serdecznie zapraszam na serwis Lexummedica ? okulista Poznań, są to kliniki okulistyczne energicznie postępujące od dłuższego czasu. Zachowują one stale najwyższe standardy w realizowaniu zabiegów jak np. laserowa korekcja wzroku oraz leczenie zaćmy. Czym jest zaćma? Zaćma jest to częściowe czy też całkowite zmętnienie oka. Objawy zaćmy to systematyczne pogarszanie się ostrości widzenia. Chory ma impresję widzenia jak przez mgłę. Nie istnieje niestety panaceum, jaki zapobiega czy leczy zaćmę. Podstawową metodą przywrócenia poprawnego wzroku jest zabieg chirurgiczny usunięcia zaćmy - laserowa korekcja wzroku. Zespół naszych lekarzy profesjonalistów wyznacza prawdopodobieństwo zrobienia zabiegu wyleczenia zaćmy. Zabieg usuwania zaćmy trwa najczęściej 240 minut. Na czas wykonywania zabiegu będziesz przy opieką wykwalifikowanego personelu medycznego. Po raz kolejny serdecznie zapraszam do wizyty na stronie.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne

  Centrum medyczne »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich do wizyty na witrynie Eskulap Centrum Medycznego. Przedstawiane centrum Eskulap powstało w 1996 roku. Centrum Eskulap jest to posiadająca wiele specjalności lekarska przychodnia, zlokalizowana w centrum miasta Żary. Centrum Eskulap znajduje się na parterze zabytkowej kamienicy na ulicy Moniuszki 2. Start centrum medycznego to parę specjalistycznych gabinetów, obecnie w centrum znajduje się 15 gabinetów lekarskich jak i trzy dodatkowe ulokowane są przy ulicy Skarbowej. W centrum medycznym diagnozuje około siedemdziesięciu doktorów różnych specjalności medycznych. Wykonujemy różnorodne operacje medyczne jak np. laserowe usuwanie żylaków. Pracująca kadra to lekarze doświadczeni zajmujący często pozycję ordynatorów i zastępców ordynatorów w wielu państwowych szpitalach. Centrum medyczne zaopatrzone jest w najwyższej jakości nowoczesny aparat diagnostyczny.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Białystok

  Seksuolog Białystok »

  Zajmuję się profesjonalną psychoterapią. W gabinecie prywatnym prowadzę psychoterapię indywidualną oraz rodzinną. Zawodowo pracuję również jako psychoterapeuta grupowy w jednym z białostockich szpitali. Mam doświadczenie w terapii uzależnień uzyskane w trakcie prowadzenie grup dla osób uzależnionych. Zajmuję się także leczeniem farmakologicznym chorób i zaburzeń psychicznych. Pomagam moim pacjentom korzystając z założeń psychoterapii psychoanalitycznej oraz opartej na teoriach systemowych

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Poznań

  Ortopeda Poznań »

  Dr Grzegorz Szperzyński jest specjalistą ortopedą ? traumatologiem z bogatą praktyką lekarskim zdobytym w centrach medycznych w Śremie, Puszczkowie oraz Poznaniu. Ugruntowując swoją wiedzę i doskonaląc fach ukończył kursy i szkolenia w ośrodkach medycznych i szpitalach w USA (Miami), Norwegii (Oslo), we Francji (Tours) oraz we Włoszech (Florencja). Jeśli towarzyszą Ci dolegliwości ze stawami kolanowym, skokowym i biodrowym, trafisz w odpowiednie ręce. Opieka zdrowotna od operacji po pełną rehabilitację.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny

  Rezonans magnetyczny »

  Przychodnia MEDICOR świadczy usługi z zakresu medycyny pracy w Rzeszowie. Naszą ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych, którzy mogą skorzystać z różnych świadczeń medycznych. Dzięki naszej przychodni wykonasz bezboleśnie takie badania jak gastroskopia Rzeszów oraz kolonoskopia czy rezonans magnetyczny. Oferujemy również usługi medyczne realizowane w ramach programów profilaktycznych refundowanych przez Ministerstwo Zdrowia, których celem jest wykluczenie lub wczesne wykrycie i leczenie chorób nowotworowych.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polska klinika w Londynie

  Polska klinika w Londynie »

  Całkowita usługa medyczna u polskich medyków w Londynie. Zachęcamy do korzystania z usług leczniczych w Polskiej Klinice w Londynie. Przedstawiana klinka proponuje usługi w ogromnym zakresie medycznym. W naszej klinice przyjmują fachowi i cenieni specjaliści.
  Jeśli szukają Państwo pomocy lekarskiej i chcą czuć się bezpiecznie, zapraszamy do naszej kliniki. Opisywana witryna internetowa umożliwi Państwu zapisać się poprzez zamieszczony formularz albo też zamówić wizytę telefonicznie. Nie oczekuj na pogorszenie stanu, zgłoś się do prezentowanej kliniki i rozpocznij leczenie u polskich lekarzy.
  Nasze wykonywane usługi:
  Usługi estetyczne:
  - botox, wypełniacze zmarszczek, powiększanie i korekta ust
  Świadczenia ginekologiczne:
  - USG transwaginalne, USG Piersi
  Zabiegi dentystyczne:
  - Stomatologia estetyczna, Leczenie ozonem, Wybielanie lampą Beyond

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Warszawa

  Weterynarz Warszawa »

  Każde zwierze podobnie jak ludzie ma inny charakter, przyzwyczajenia, ulubione miejsca, zabawki i zapachy. Kiedy Wasz zwierzak się rozchoruje chcielibyście oddać go w najlepsze, odpowiednie ręce. Indywidualne podejście do każdego przypadku, wrażliwość i najwyższa jakość usług to atuty przychodni weterynaryjnej Tomvet dzięki, którym stale powiększa się grupa naszych zadowolonych pacjentów i ich właścicieli.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Efektywna Psychoterapia Katowice

  Efektywna Psychoterapia Katowice »

  Psychoterapia indywidualna długoterminowa którą oferujemy Jest to forma głębokiej pracy nad sobą. Zajmuje się różnymi aspektami życia. Pozwala na przepracowanie swoich trudności w relacjach, konfliktów wewnętrznych, daje inne spojrzenie na swoje życie. Spotkanie trwa 50min a odbywa się raz w tygodniu.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzinna Toruń: www.torun.lustro.org/

  Terapia rodzinna Toruń: www.torun.lustro.org/ »

  Terapie małżeńskie! Masz problem w związku i nie bardzo wiesz jak go rozwiązać? Mam dla ciebie świetną rade, zapisz siebie oraz swojego małżonka na psychoterapie u Stanisława Sądowskiego.Wspólnie postaramy się dotrzeć do waszego problemu i rozwiązać go z satysfakcją dla obojga. Prowadzone są również terapie indywidualne, jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy na stronę internetową na której znajdują się szczegóły oferty

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kardiolog kraków: www.remed.pl

  Kardiolog kraków: www.remed.pl »

  REMED, to Ośrodek Diagnostyki i Rehabilitacji Kardiologicznej oferujący zajęcia profilaktyczne, jak i rehabilitacje. Jesteśmy jednym z niewielu zakładów opieki zdrowotnej w Krakowie, który od wielu lat rehabilituje pacjentów po zawałach serca, w chorobie wieńcowej i nadciśnieniowej oraz po zabiegach kardiochirurgicznych. W powrocie do pełnej formy zdrowotnej pomoże państwu praca w małych grupach, doświadczona kadra, jak i stała opieka lekarza podczas ćwiczeń. Jeśli są państwo zainteresowani, to serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy opieki

  Domy opieki »

  Dom opieki nad osobami starczymi Arkadia serdecznie zapraszam do swoich pensjonatów lub na swoją stronę gdzie znajdują się wszystkie potrzebne informacje aby podjąć decyzje że właśnie tutaj chce przyjechać. Jeden z naszych pensjonatów mieści się w Ścianawce Górnej która położona jest w okolicy Parku Narodowego Gór Stołowych, dom położony jest z dala od głównej drogi przez co podopieczni mają całkowity spokój.
  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat lub o pensjonaty w innych
  miejscowościach to zapraszamy na stronę gdzie znajdziecie Państwo wszelkie informacje.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pr

  Pr »

  REMED w trosce o bezpieczenstwo naszych pacjentow i wysoka renome, nasza poradnia ma do Panstwa dyspozycji najlepszych,
  wykwalifikowanych rehabilitantow oraz lekarzy, a personel przychodni przyjmie Panstwa milo i serdecznie .
  Jestesmy pewni, ze zostana Panstwo obsluzeni na najwyzszym poziomie .Jako poradnia dzialajaca od 1999 zalezy
  nam na podnoszeniu jakosci uslug i calkowitym zadowoleniu pacjenta. Caly nasz personel przedstawiony jest na naszej
  stronie internetowej.

  Data dodania: 23 06 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze

Lekarze - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1771
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 4
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: