Masaż Podkategoria: Masaż

 • Rehabilitacja pnf Wrocław

  Rehabilitacja pnf Wrocław »

  Masaż klasyczny jest to ściśle określone działanie bodźcami mechanicznymi na tkanki organizmu. Masaż wykonywany jest za pomocą rąk masażysty bądź też za pomocą specjalnych aparatów. Zabiegowi masażu podlegają tkanki miękkie (skóra, tkanka podskórna, mięśnie), oraz stawy. Na drodze wewnątrzwydzielniczej i neuroodruchowej zachodzi korzystny wpływ masażu na narządy wewnętrzne i układy organizmu. Masaż przyspiesza przemianę materii, przez co zachodzi szybsze usuwanie produktów przemiany materii z mięśni, zwiększa dopływ substancji odżywczych do mięśni, powoduje wzrost przepływu krwi w obwodowych częściach ciała

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie rwy kulszowej

  Leczenie rwy kulszowej »

  Specjalistyczny gabinet Fizjoterapia Kalisz ma w swej ofercie fizjoterapię oraz fizykoterapie. Robimy specjalistyczne badania z zakresu leczenia rwy kulszowej. Rwa leczenie to schorzenie otwarcie związane ze zdeformowaniem kręgosłupa. Specjalistyczny skład działający w ośrodku zadba o twój kręgosłup. Realizujemybadania pomagające nam na słuszne scharakteryzowanie i znalezienie danego schorzenia i zestawiamy do tego pasujący zestaw ćwiczeń jak i masaży. Dysponujemy najróżniejszymi Instrumentami do ćwiczeń, masaży, fizykoterapii, fizjoterapii. Prądy, wyciągi itp. rzeczy wykorzystujemy do kuracji rożnych partii ciała a w szczególności kręgosłupa jaki jest taki ważny dla kompletnego systemu ciała człowieka. Wspieramyw walczeniu bólów kręgosłupa, dyskopatii kręgosłupa i wielu innych schorzeń.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Sieradz

  Masaż Sieradz »

  Dajemy Ci szansę, bo ?Fit-Med? to witalność i fitness. Prawidłowy i systematyczny trening pozwala uniknąć wielu problemów zdrowotnych, jest gwarancja dobrej kondycji i lepszego samopoczucia, jak również samooceny. Zapraszamy na masaże! Masażem nazywamy oddziaływanie bodźcami mechanicznymi na tkanki organizmu, przy biernym zachowaniu masowanego pacjentami. Masażem leczniczym, nazwiemy taki sposób wykonywania masażu, który przyczyni się do znacznej poprawy psychofizycznej sprawności pacjenta. Znajduje on zastosowanie w profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji chorób z zakresu ortopedii, neurologii, ginekologii, pediatrii i chorób wewnętrznych. Masaż jest jedną z metod fizjoterapii.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Salon kosmetyczny Kraków

  Salon kosmetyczny Kraków »

  Strona internetowa Beauty Tower, na której znajdziesz informacje, dotyczące salonu, najnowszych usług, jak również cennik i dostępne promocje. Studio medycyny estetycznej oferuje masaż, kosmetykę twarzy i ciała, liftmassage, endermologię oraz menicure i pedicure paznokci. W salonie również skorzystać można z usług utalentowanych stylitów fryzjerów, kosmetyczek oraz z solarium. Studio wyposażone jest w wysokiej klasy sprzęt i produkty, dzięki czemu cieszy się dobrą opinią na terenie Krakowa.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacje w Łodzi

  Rehabilitacje w Łodzi »

  Chcesz otrzymać drobiazgowe dane odnoszące się do tematów związanych ze specjalistyczną rehabilitacją? Szukasz kompleksowej oferty rehabilitacji z dojazdem do pacjenta? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Na naszej witrynie znajdziesz wszystkie wiadomości, które ułatwią Ci wybór adekwatnej rehabilitacji. Oferujemy również rehabilitację neurologiczną jaki powypadkową. Nadto w naszej ofercie znajdziesz także elektroterapie i kurację ultradźwiękami. By dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami telefonicznie, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dom seniora Zapiecek

  Dom seniora Zapiecek »

  Dom starców w Rogoźniku zaprasza! Nasz dom starców oraz dom seniora znajduje się w nie dalekiej odległości od centrum Katowić bo tylko 14 km. Cały teren jest ogrodzony i dobrze pilnowany. Watro też dodać że w odległośći 1,5km znajduje się leśny kompleks wypoczynkowy.Liczne malownicze zakątki oraz ciekawe umiejscowienie domu dla osób starszych pozwalają w spokoju podziwiać piękno przyrody.Jeśli chcesz dowiedzieć sie więcej zapraszamy na strone domową.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Masaż

Masaż - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1772
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 8
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: