Medycyna naturalna Podkategoria: Medycyna naturalna

 • Kosmetyki naturalne

  Kosmetyki naturalne »

  Olejki eteryczne znajdują różnorodne zastosowanie nie tylko w aromaterapii, ale też w farmacji, kosmetyce, perfumiarstwie czy przemyśle spożywczym. We wszystkich tych branżach olejki eteryczne należą do najbardziej pożądanych i najcenniejszych składników pochodzenia roślinnego. Aby mieć pewność, że produkt, który nabywamy jest najwyższej jakości należy przydoborze olejku kierować się jego ceną. Prosta zasada mówi, że im lepszy olejek, tym wyższa jego cena. Na rynku istnieje sporo syntetycznych podróbek zarówno olejków eterycznych jak i olejów bazowych. Wytwarzane w laboratoriach olejki nie posiadają jednak właściwości olejków pozyskiwanych naturalnie, dlatego też trzeba unikać półdarmowych olejków. Najlepiej jest zaopatrywać się w olejki u zaufanego sprzedawcy.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka nefrytowe Syogra

  Łóżka nefrytowe Syogra »

  Syogra to dynamicznie rozwijająca się firma mająca swe korzenie w Niemczech. Spaja ona prekursorskie technologie i tradycyjne metody w walce z m.in. z wrażeniem spięcia i bólami kręgosłupa. Towary tej firmy pozwalają na przeprowadzanie masażu domowego oraz korzystanie z łóżek masujących. Liczba zwolenników tych strategij stale wzrasta. Nasze towary odznacza perfekcyjna jakość oraz ich zaświadczone działanie.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • GreenBarleyGrass ? preparat z jęczmienia

  GreenBarleyGrass ? preparat z jęczmienia »

  Green Barley Grass+ - całkowicie natury bez chemii i konserwantów. Green Barley Grass+ to liofilizowany proszek uzyskany z zielonych pędów jęczmienia razem z ziarnem poddanym kiełkowaniu.Jęczmień ten rośnie na terenach ekologicznie czystych, a podczas uprawy nie stosuje się żadnej chemii. Substancje odżywcze osiągają maksymalne wartości w miarę zbliżania się krótkiego okresu krzewienia się rośliny, który kończy się w ciągu 7-8 dni od kiełkowania.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • K Liquid Chlorofil - cynk, selen

  K Liquid Chlorofil - cynk, selen »

  K-LIQUID CHLOROFIL Pobudza regenerację komórek i stymuluje układ odpornościowy. Oczyszcza organizm z pestycydów i toksyn pozostałych po lekach. Rozwiązuje problemy związane ze skórą, upiększa cerę. Poprawia metabolizm, wzmacnia funkcjonowanie organizmu. Przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Wspomaga zwiększenie ilości erytrocytów we krwi Pomaga zachować młodość.
  Chlorofil zawarty w Lucernie zawiera przeciwutleniacze, które ograniczają ilość wolnych rodników w naszym organizmie. Wolne rodniki osłabiają nasze ciało sprawiając, że jesteśmy bardziej podatni na choroby. Wolne rodniki to wysoce reaktywne związki zawierające tlen. Wytwarzane są w naszym organizmie w czasie metabolizmu, czyli procesu rozkładu pokarmu orazchlorofil - warzywa tlenu. Mają zdolność niszczenia białek, tłuszczy i DNA komórki. Procesy te mają wpływ na komórki naszego ciała zmieniając je oraz powodując rozwój różnorakich chorób.www.k-liquid-chlorofil.brat.pl

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paraprotex Calivita

  Paraprotex Calivita »

  Obecnie już nie jest żadną tajemnicą, iż w ludzkim organizmie może zadomowić się masa różnych pasożytów, od mikroskopijnych rozmiarów aż po te widoczne gołym okiem. Aczkolwiek bez względu na to, z jakim pasożytem mamy do czynienia, jego obecność w naszym organizmie jest zawsze niebezpieczna. Przez całe swoje życie pasożyty żerują na nosicielu, zabierając mu jedzenie, witaminy oraz minerały i zmniejszając jego możliwości rozmnażania się. Mogą nawet wywołać u człowieka chorobę, a czasem doprowadzają do śmierci. Są nadzwyczaj trudne do zidentyfikowania, bo ich istnienie często przypomina przejawy innych chorób. Najlepszym rodzajem defensywy jest ofensywa. Nie czekaj, aż pojawi się choroba. Zastosuj roślinny suplement Paraprotex, który zniszczy szkodliwych intruzów. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ateraz.pl - Wspieramy Życie

  Ateraz.pl - Wspieramy Życie »

  Nasz sklep działa od 2008 roku jesteśmy dystrybutorem hurtowym i detalicznym polskich preparatów służących poprawie zdrowia i urody. Oferta wysokiej jakości, naturalne. Nasze topowe produkty to Złoto Monoatomowe Au-100 (Aurum), wyjątkowe biochelaty Miedzi,kolagen. Nasza Misja: Rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej poprawy zdrowia i rozwoju świadomości.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotoodmładzanie Wrocław cennik : http://www.instytut-estea.pl/

  Fotoodmładzanie Wrocław cennik : http://www.instytut-estea.pl/ »

  Odmieniamy Państwa życie od wielu lat. Specjalizujemy się w zakresie medycyny estetycznej. Nasza kategoria dotycząca fotoodmładzania i fotodepilacji bogata jest w zabiegi, dzięki którym nie tylko pozbędą się Państwo trądziku, niechcianych przebarwień czy owłosienia, usuną Państwo także popękane naczynka, rumienie oraz teleangiektazje. Podczas zabiegów wykorzystujemy najnowszą technologie, która cechuje się największą moblinością i może być wykorzystywana do wielu celów terapeutycznych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowy opis wszystkich oferowanych przez nas zabiegów.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.instytut-estea.pl/Zabiegi.30/Botox-Wroc%C5%82aw.1.aspx

  Http://www.instytut-estea.pl/Zabiegi.30/Botox-Wroc%C5%82aw.1.aspx »

  Instytut estea oferuje dla Państwa profesjonalne zabiegi z dziedziny medycyny naturalnej, a świadczone one są przy pomocy najlepszego technologicznie sprzętu. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi niezwykle skuteczny, odwracalny i bezpieczny zabieg botoxu, którego zadaniem jest usunięcie zmarszczek mimicznych z miejsc na których ich powstawanie zależy od wzmożonej aktywności mięśni. Miejsca które poddawane są zabiegowi Botoxu to : poziom czoła, powieki dolnej, wokół oczu, grzbiet nosa, dookoła ust, broda. Efekty zabiegu trwają od 4 do nawet 6 miesięcy, a zależy to od ludzkiego organizmu. Toksyna botulinowa jest bezpieczna, a świadczy o tym fakt, że wykorzystuje się ją także podczas leczenia miażdzycy oraz innych chorób. Cały zabieg jest krótki i polega na podaniu w miejsce określone przez lekarza toksyny botulinowej.

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna naturalna

Medycyna naturalna - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1772
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 7
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: