Sprzęt medyczny Podkategoria: Sprzęt medyczny

 • Aparaty do elektrostymulacji

  Aparaty do elektrostymulacji »

  Dystrybutor oraz wytwórca sprzętu do kardiologii oraz sprzętu kosmetycznego. Usługi adresujemy zarówno do prywatnych gabinetów lekarskich, jak i dużych szpitali. W ofercie dodatkowo świadczymy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń medycznych. Obecnie firma jest autoryzowanym przedstawicielem kilkunastu krajowych firm wytwarzających sprzęt medyczny. Zapraszamy Klientów do naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pieluchomajtki dla dorosłych

  Pieluchomajtki dla dorosłych »

  Sklep internetowy działający od parunastu miesięcy w sieci skierowany do ludzi w podeszłym wieku. Możesz w nim dostrzec artykuły codziennego użytku jak też akcesoria konieczne przy rehabilitacji albo pielęgnacji seniorów. Znajdziesz u nas też szczególne rzeczy idealnie dające się na prezent na różne okolicnzości. W asortymencie między innymi: termofory, prześcieradła oraz pieluchomajtki dla dorosłych. Nasze produkty produkowane są przez producentów polskich i zagranicznych z wysokiej jakości materiałów w niskich cenach. Stawiamy na fachowość oraz błyskawiczne i profesjonalne załatwienie każdego zlecenia.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Platformy schodowe

  Platformy schodowe »

  Miło zapraszamy państwa do odwiedzenia strony internetowej arcodzwigi.pl, gdzie odnajdą państwo wiadomości dotyczące różnego rodzaju platform, przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Firma Arcon Polska, której dotyczy dana strona, proponuje w swojej propozycji platformy, windy, platformy schodowe raz schodołazy mające za zadanie pokonywać codzienne życie osobom niepełnosprawnym. Firma ta zajmuje sięzarówno sprzedażą, jak również montażem określonych urządzeń przyrządów dźwigowych. Jest to bardzo istotne, by właśnie z takimi urządzeniami dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, a co za tym idzie do jak największej ilości instytucji i miejsc, w których dotychczas osoby nie w pełni sprawne nie miały możliwości spędzać czas Zapraszamy do odwiedzania strony arcodzwigi.pl.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windy osobowe wewnętrzne

  Windy osobowe wewnętrzne »

  Fabryka Urządzeń Dźwigowych Spółka z o.o. w Bolęcinie to polska firma dźwigowa z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży. Zakład specjalizuje się w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju urządzeń dźwigowych począwszy od dźwigów towarowych małych przez dźwigi osobowe, w tym urządzenia dla osób niepełnosprawnych do dźwigów towarowych dużych. oferujemy usługi: cięcie laserem, wycinanie laserem, cięcie blach na nożycach gilotynowych, zaginanie blach, malowanie proszkowe.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt medyczny

Sprzęt medyczny - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1779
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 7
 • IP:
 • BL:
 • PR: