Stomatologia Podkategoria: Stomatologia

 • Stomatolog Warszawa Wola

  Stomatolog Warszawa Wola »

  Liga-Dent zapewnia kompleksowe leczenie stomatologiczne. Zapraszamy do przyjaznego gabinetu stomatologicznego dla dzieci i dorosłych. Miła atmosfera podczas zabiegu, konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje. Dogodne godziny przyjęcia, szeroka oferta usług, doświadczona kadra. Zabiegi w znieczuleniu. W zakresie usług: stomatologia zachowawcza dla dzieci i dorosłych; ortodoncja - aparaty ruchome; protetyka - protezy bezklamrowe; RTG zębów; wybielanie zębów; chirurgia stomatologiczna

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Poznań

  Stomatologia Poznań »

  Gdy zależy Ci na doskonałej jakości protetyki i leczenia Twoich zębów zapraszamy do naszego gabinetu. Przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu nasi pacjenci otrzymują wysokiej jakości usługę, z której są w pełni usatysfakcjonowani. Pierwsza wizyta - przegląd stanu zębów oraz jamy ustnej - jest darmowa. Pozwala ona stwierdzić co ewentualnie należy wykonać, aby zapewnić zdrowie zębom i jamie ustnej. Zapraszamy do naszego gabinetu.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Gdańsk

  Implanty Gdańsk »

  Prodent - Gdańsk to klinika stomatologiczna z wieloletnią tradycją. Specjalizacje Prodent to stomatologia estetyczna, implantologia, stomatologia zachowawcza i profilaktyka, endodoncja. Jednym zpriorytetów Prodent jest zmiana często negatywnego nastawienia pacjentów do stomatologa. Prodent odbywa się to poprzez stosowanie bezbolesnych metod leczenia i zapewnienie przyjaznej atmosfery. Jeżeli potrzebujesz dentysty w Trójmieście koniecznie sprawdź ofertę zespołu praktyk stomatologicznych Prodent. Dowiedz się więcej na stronie www Prodent - Gdańsk.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani dentysta Kraków

  Tani dentysta Kraków »

  Zdrowy Ząb to gabinet stomatologiczny z wieloletnim doświadczeniem. Gabinet stomatologiczny Zdrowy Ząb to dwie placówki w Krakowie - jedna umiejscowiona jest w centrum niedaleko D.H. Jubilat ul. Tatarska 5 30-103 Kraków (kontakt tel. 012 427 04 07). a drugi na spokojnym, strzeżonym osiedlu Kurdwanów ul. Tuchowska 6B/3 30-618 Kraków (kontakt tel. 012 659 45 00). Gabinet stomatologiczny Zdrowy-Ząb prezentuje takie usługi jak chirurgia stomatologicza, ortodoncja albo leczenie zębów. Zdrowy Ząb oferuje także piaskowanie albo wybielaniem zębów! Wszystkie usługi wykonujemy za pomocą najlepszej jakości preparatów oraz urządzeń. Dla ludzi z zagranicy uruchomoliśmy usługę "Dental Travel" która daje możliwość wyleczyć swoje zęby podczas pobytu w Krakowie. Tani dentysta w Krakowie zaprasza do swoich gabinetów!

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentist Dublin

  Dentist Dublin »

  Website internetowa stomalogoga z Polski. Za granicą krocie osób usług Dentist, w tym sporo z nich w Dublinie. Nasz salon stomatologiczny realizuje implants, oraz multum innych usług stomatologicznych i ortodontycznych. Pomagamy wam w wszelkich problemach z uzębieniem i jamą ustną. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie Kraków

  Wybielanie Kraków »

  Chcemy, by spotkanie z nami w przychodni było pełne dobrych wspomnień. Dzięki użyciu nowoczesnych technologii wyciszamy lęk. Chorzy którzy korzystają z proponowanych usług są szczęśliwi. Na przedstawianej witrynie www ukazaliśmy dokładny opis naszych usług. Jeśli poznasz tą witrynę zdobędziesz wiedzę na temat tego jak troszczyć się o własne zęby. Zapewniamy prosty kontakt i wspaniałą atmosferę podczas leczenia. Jesteśmy także ekspertami od leczenia najmłodszych. Już dzisiaj zerknij do nas jeżeli szukasz takich słów jak: endodonta Kraków czy implanty Kraków.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ssaki medyczne

  Ssaki medyczne »

  E-Dental - sklep ze sprzętem medycznym z Poznania przygotowany przez Constans Med Sp. z o.o. W ofercie sklepu internetowego znajdują się przybory medyczne do pełnego wyposażenia gabinetu stomatologicznego ? od higieny i dezynfekcji, poprzez odzież medyczną, produkty do wybielania zębów, aż po urządzenia do protetyki. Szczególnie warte uwagi są myjki ultradźwiękowe, ssaki medyczne, skaler i sekusept pulver. Na klientów E-Dental czeka dużo interesujących upustów. W sklepie kupisz taniej nie tylko podstawowe akcesoria (strzykawki i turbinki etc.) ale i warte kilkanaście tysięcy automatyczne wtryskarki do protez.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog dziecięcy Warszawa

  Stomatolog dziecięcy Warszawa »

  Zapraszamy do ?Od ucha do ucha? Gabinetu Stomatologii Dziecięcej w Warszawie. Nasze zabiegi skierowane są do dzieci i młodzieży nie tylko gwarantując im doskonałe zaplecze stomatologiczne. W naszym centrum przygotowaliśmy pokój zabaw oraz wyświetlanie filmów dla dzieci podczas odbywających się zabiegów. ?od ucha do ucha? to m.in. np. ), higienizacja (m.in. piaskowanie), stomatologia estetyczna (m.in. estetyczne licówki kompozytowe) oraz ortodoncja (np. aparaty ruchome).

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Łódź

  Dentysta Łódź »

  RP DENT to profesjonalny i nowoczesny gabinet stomatologiczny w Łodzi. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób błony śluzowej jamy ustnej i chorób przyzębia. Wykonujemy wysokospecjalistyczne zabiegi chirurgii periodontologicznej i implantologicznej, głównie implanty zębów, protezy zębowe. Gabinet stomatologiczny RP DENT oferuje również stomatologię i medycynę estetyczną tj. wbielanie zębów oraz wypełnianie ust botoksem. Dzięki temu, że siedziba nasza zlokalizowany jest w centrum Łodzi, ułatwiony jest do nas swobodny dojazd z każdej strony miasta. Mamy osiągnięcia naukowe i medyczne. W gabinecie używamy najnowsze technologie i sprzęt diagnostyczno-medyczny na najwyższym europejskim poziomie. Nasi dentyści ciągle podnoszą własne kwalifikacje, co gwarantuje naszym pacjentom profesjonalizm świadczonych usług. Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do gabinetu stomatologicznego RP DENT.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia estetyczna Rzeszów

  Stomatologia estetyczna Rzeszów »

  Innowacyjny gabinet stomatologiczny w Rzeszowie Euro Dental Clinik świadczy różnorodne usługi stomatologiczne. Wśród nich znajdują się zabiegi z zakresu takich dziedzin jak ortodoncja Rzeszów, chirurgia, stomatologia dziecięca oraz wybielanie zębów w Rzeszowie. Wysoka jakość wykonywanych usług sprawia, że gabinet stomatologiczny cieszy się dużym uznaniem wśród osób decydujących się m.in. na zabiegi wszczepiające implanty w Rzeszowie, gdzie nie ma wielu doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie. Tutejszy personel sprawia, że Euro Dental Clinik to najlepszy gabinet stomatologiczny w Rzeszowie.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów

  Stomatolog Rzeszów »

  Stomatologia.serwinscy.pl to strona, w obrębie której przybliżona została oferta uznanego stomatologa z Rzeszowa. Opisany gabinet prowadzony jest przez małżeństwo rzeszowskich dentystów, którzy posiadają spory bagaż doświadczeń w dziedzinie stomatologii dziecięcej, medycyny estetycznej oraz leczenia profilaktycznego. Jeśli interesują Państwa zabiegi chirurgiczne jamy ustnej, protetyka bądź implanty w Rzeszowie, zapraszamy na ulicę Chodkiewicza 12 w Rzeszowie, gdzie usytuowana jest prezentowana placówka stomatologiczna.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów

  Stomatolog Rzeszów »

  Stomatolog Rzeszów lek. dentysta Beata Żabicka wykonuje usługi w nowym, klimatyzowanym pomieszczeniu znajdującym się w Rzeszowie przy ulicy Widokowa 1.

  Gabinet Pani Beaty może pochwalić się bardzo szeroką ofertą usług stomatologicznych, takich jak: Radiowiziologia dzięki której dentysta może zdiagnozować długość kanału zęba, gęstość kości, poprawność wypełnienia kanału co jest bardzo przydatną wiedzą do dalszego prawidłowego leczenia. Gabinet oferuje również stomatologie zachowawczą, estetyczną, protetykę profilaktykę oraz chirurgie.

  Dokładny opis wszystkich wykonywanych usług znajdziesz na naszej stronie www orisdent.eu. Na witrynie odnajdziesz także kontakt do naszej firmy, godziny przyjęć klientów jak i bardzo szczegółowy opis wszystkich wykonywanych zabiegów.

  Pani Beata gwarantuje każdemu klientowi usługi na najwyższym poziomie wykonywane najnowszej klasy aparaturą i materiałami.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elugel

  Elugel »

  Każdy z nas powinien dbać o higienę naszych zębów. Zapuszczenia w tym zakresie prędzej czy później ujemnie odbiją się na naszym zdrowiu i ... finansach. Należyte środki jednakże spowodują, że nie będziemy być zobligowanym notorycznie odwiedzać dentysty. Artykuły naszej firmy charakteryzują się dobrą jakością plus również skutecznością. Wejdź na naszą witrynę i przekonaj się, z jakiego powodu tak dużo stomatologów nas poleca. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materiały protetyczne i urządznia dla pracowni

  Materiały protetyczne i urządznia dla pracowni »

  Firma Rudimex oferuje automatyczne wtryskarki do wykonywania protez z tworzyw termoplastycznych, które gwarantują wysoką jakość wykonywanych protez. Wtryskarki posiadają mikrokomputer, który precyzyjnie steruje procesem technologicznym. Wtryskarki wśród techników cieszą się są bezawaryjnością i łatwością w obsłudze. Rudimex ma w swej ofercie również szereg materiałów termoplastycznych oraz materiały do fortografii w stomatologii.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Bielsko

  Dentysta Bielsko »

  Potrzebujesz szybkiej wizyty u dentysty. Nie trać czasu na szukanie, zgłoś się do nas. W naszym centrum medycznym znajdują się dwa nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne. Dysponujemy specjalistycznym mikroskopem Leica ułatwiającym wykonanie skomplikowanych czynności zabiegowych w trudno dostępnych i mało widocznych miejscach w jamie ustnej. U nas możesz od ręki wykonać RTG punktowe, panoramiczne bądź cefalometryczne w technologii cyfrowej- zdjęcie otrzymasz od razu na nośniku CD. Szukasz dentysty w Bielsku? Zapraszamy!

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Lubin

  Stomatolog Lubin »

  Leczenie kanałowe (endodontyczne) jest dynamicznie rozwijającą się gałęzią stomatologii zachowawczej. W naszym gabinecie stomatologicznym jesteśmy w stanie przeprowadzić skuteczne i nowoczesne leczenie zębów, nawet w przypadkach wyjątkowo ciężkich. Piękny uśmiech jest naszą wizytówką.

  Data dodania: 19 11 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

Stomatologia - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1779
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 14
 • IP:
 • BL:
 • PR: