Narzędzia Podkategoria: Narzędzia

 • Rusztowania, wynajm rusztowań

  Rusztowania, wynajm rusztowań »

  Sprzedaż elementów szalunku stropowego i szalunku ściennego Sprzedaż ogrodzeń budowlanych, zsypów do gruzu, kozłów murarskich. Atrakcyjna i elastyczna oferta produktów, doświadczona kadra pracowników zapewnia pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań dla potrzeb budownictwa. Zapraszamy do szerokiego już grona usatysfakcjonowanych klientów.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Omer

  Omer »

  Dynamicznie rozwijająca się firma z branży sprzętów pneumatycznych oraz półproduktów eksploatacyjnych. Sprzedawane przez naszą firmę narzędzia charakteryzują się wysoką jakości. Są to produkty popularnych na rynku marek, co sprawia, że mamy gwarancję, że nabyty w naszej firmie będzie zadowalający. Poza sprzedażą doradzamy także klientom, radzimy, które przybory będą najbardziej optymalne do przeznaczonych dla nich zadań.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty malarskie

  Agregaty malarskie »

  Śląskie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PROFI-TECH S.C. z Kobióra oferuje sprzęt malarski oraz tynkarski uznanych firm zachodnich. PROFI-TECH jest dystrybutorem amerykańskich produktów TITAN (urządzenia malarskie), Speeflo (narzędzia szpachlarsko-malarskie) oraz z rynku włoskiego MAC-EDIL i MAKK (agregaty tynkarskie|sprzęt tynkarski|urządzenia tynkarskie}. PROFI-TECH świadczy nie tylko usługi dystrybucji, ale też serwisowe i pomocy technicznej. Klienci śląskiej firmy mogą również skorzystać z usług wypożyczenia urządzeń oraz prezentacji konkretnych wyrobów.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia Rems

  Narzędzia Rems »

  Każda osoba która pracuje w branży budowlanej lub też w przemyśle świetnie zna firmę Proma i kupuje narzędzia Rothenberger. Firma ta produkuje różnorodne narzędzia oraz maszyny dla różnych gałęzi przemysłu. W jej ofercie jesteśmy w stanie odnaleźć między innymi zamrażarki do rur oraz wiele pozostałych. Doświadczone osoby niezwykle często korzystają z maszyn jak i również urządzeń produkowanych przez nią oraz kwalifikują je do jednych z najlepszych i najbardziej wytrzymałych na rynku. Dodatkowo sporo z nich uważa, że zaginarki tejże firmy są niezrównane. Osoby zajmujące się wykonywaniem pokryć dachowych świetnie wiedzą, że zgrzewarka do blachy to urządzenie, jakie jest im bezwzględnie niezbędne każdego dnia. Bez niego nie są w stanie nic zdziałać. Każdy fachowiec musi doskonale wiedzieć, co jest mu obecnie niezbędne do pracy. maszyny firmy Rothenberger należą do niezastąpionych. Wystarczy przejrzeć oferty sklepów z elektronarzędziami.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ataszek - spawarki plastików

  Ataszek - spawarki plastików »

  Serwis firmy ATASZEK poświęcony spawarkom tworzyw sztucznych. Opisane tu spawarki ręczne jak i automatyczne mogą służyć do zgrzewania tworzyw sztucznych (napraw samochodowych, uzupełnień, łączenia i innych), do zgrzewania folii z tworzyw sztucznych metodą łączenia na zakładkę, naprawiania dachów krytych powłokami z tworzyw sztucznych i innych. Dodatkowo opisano tu również akcesoria do spawarek, takie jak elektrody, czy dysze. Nasza oferta jest przeznaczona dla każdego niezależnie czy jest to firma, warsztat, punkt usługowy czy indywidualna osoba ceniąca czas, wygodę i profesjonalizm.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ataszek - zgrzewarki do podłóg

  Ataszek - zgrzewarki do podłóg »

  Ten serwis firmy ATASZEK poświęcony jest zgrzewarkom do zgrzewania podłóg. Dodatkowo opisano tu akcesoria, noże, wałki, dysze i druty do wykładzin. Mamy przyjemność zaprezentować ofertę zgrzewarek do wydajnego i efektywnego zgrzewania tworzyw sztucznych. Dobre ręczne i optymalne automatyczne zgrzewarki do układania wykładzin podłogowych. Zgrzewarki te umożliwiają zgrzewanie wykładzin podłogowych z PVC, jak i zgrzewanie z przetopem oraz zabezpieczanie powierzchni wykładzin z linoleum. Ta oferta jest przeznaczona dla każdego niezależnie czy jest to firma, warsztat, punkt usługowy czy indywidualna osoba ceniąca czas, wygodę i profesjonalizm.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ataszek - narzędzia do metali

  Ataszek - narzędzia do metali »

  Firma Ataszek z Poznania. Na polskim rynku działamy od 1990r. Prowadzimy sprzedaż narzędzi potrzebnych do napraw w metalach, tworzywach sztucznych i innych materiałach. Główne działy naszej działalności to spawarki do tworzyw sztucznych (termozgrzewalnych), elektrody (spoiwa,druty) do spawania tworzyw, ekstrudery, zgrzewarki automatyczne do plandek samochodowych i namiotowych, banerów, folii oraz podłóg.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ataszek - wytłaczarki ręczne

  Ataszek - wytłaczarki ręczne »

  Ten serwis firmy ATASZEK poświęcony jest ekstruderom. W ofercie naszej firmy znajduje się bogaty wybór wytłaczarek termicznych firmy Leister oraz butów spawalniczych, gdyż jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem tych produktów. Dodatkowo sprzedajemy cały osprzęt, druty i spoiwa oraz elektrody polskie i zachodnie o różnych długościach, kształtach, kolorach i składzie chemicznym. Wszystkie produkty możesz zamówić telefonicznie, przez Internet oraz osobiście w Poznaniu. Firma Ataszek zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń oraz doradztwo i pomoc techniczną.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ataszek - elektronarzędzia PROXXON

  Ataszek - elektronarzędzia PROXXON »

  Poprzez ten serwis firma ATASZEK oferuje w swojej sprzedaży pełen asortyment produktów firmy Proxxon. W sprzedaży mamy dostępne wszystkie urządzenia oraz osprzęt firmy Proxxon taki jak wiertarki, frezarki, wyrzynarki, szlifierki, z narzędziami i kluczami włącznie. Zapraszamy do wyboru, kontaktu i zakupu. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań by Państwa zakup był udany. Serdecznie zapraszamy do zakupu z gwarancją satysfakcji!

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Narzędzia

Narzędzia - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1772
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 6
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: