Biznes Podkategoria: Biznes

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Kredyt hipoteczny

  Kredyt hipoteczny »

  Profesjonalny przewodnik o kredytach hipotecznych na zakup wymarzonego budynku - w serwisie odnajdziesz opis i przewodnik na temat wyboru dobrego kredytu hipotecznego na kupno bądź budowę nowego domu. Prezentujemy znaczące aspekty kredytów hipotecznych takie jak oprocentowanie, typy rat, progam rządowy "rodzina na swoim" i mnóstwo innych. Myślisz o tym, który kredyt na budowę domu wybrać i jakimi cechami kierować się przed jego zaciągnięciem? Po zainteresowaniu się napisanymi przez nas artykułami, bez wątpienia wybierzesz wspaniały kredyt. Gorąco zapraszamy do sięgnięcia do przewodnika i zapoznania się z przygotowanymi w tym miejscu artykułami.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferta piece do wyrobów piekarniczych

  Oferta piece do wyrobów piekarniczych »

  Oferta spółki Giko to są maszyny do produkcji produktów odżywczych tj. pieczywa oraz każdego asortymentu wypieków piekarniczych. Najważniejszymi wyrobami sprzedawanymi przez nas są piece piekarnicze dobrej jakości które znajdują zastosowanie przy wytwarzaniu pieczywa zaczynając na ogólnie używanym chlebie i bagietkach, a kończąc na wszelkiego rodzaju tortach, galaretkach, drożdżówkach, kremówkach czy też ciastach francuskich i półfrancuskich. Oferta produktów naszej firmy kierowana jest przede wszystkim dla przedsiębiorstw zajmujących się wytwarzaniem, dystrybucją, wzbogacaniem oraz przechowywaniem wszystkich ogólnie znajdujących się w zasięgu ręki dla wszystkich wypieków spożywczych. Sprzedawane u naszej firmy urządzenia prócz pieców piekarniczych to schładzacze dające zamrażanie szokowe, piece cukiernicze, wymienniki ciepła, komory garownicze, pomadziarki, żelownice oraz bardzo dużo pozostałych maszyn.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokata strukturyzowana - portal

  Lokata strukturyzowana - portal »

  Pierwszy w Polsce fachowy serwis poświęcony lokatom strukturyzowanym. Lokata strukturyzowana jest nowym rodzajem instrumentu inwestycyjnego, którego twórcy starali się zmniejszyć ryzyko inwestorów. Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, poszukujących informacji na temat tych instrumentów, stworzyliśmy wortal, informujący na bieżąco o newsach na rynku tych instrumentów, przedstawiający analizy najważniejszych i najciekawszych produktów. Dodatkowo w naszej bazie zebraliśmy informacje o wszystkich lokatach strukturyzowanych dostępnych w przeszłości i teraz na polskim rynku. Zapraszamy do Structus.pl!

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy lojalnościowe

  Programy lojalnościowe »

  Oferowane przez Motivation Direct usługi obejmują dostarczanie profesjonalnych aplikacji internetowych w ramach których mogą być realizowane efektywne programy lojalnościowe. Poprzez budowę odpowiednich relacji z klientami zapewniają one rzeczywiste wsparcie sprzedaży i stworzenie pożądanego wizerunku firmy. Z kolei oferta Travel Incentives ? zapewniająca organizację wyjazdów tematycznych i eventów umożliwia skuteczne motywowanie pracowników, a przez to podniesienie jakości ich pracy i osiągnięcie bardziej zadowalających wyników.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Warszawa

  Tłumaczenia Warszawa »

  W tłumaczeniach pisemnych dla przedsiębiorstw specjalizuje się biuro tłumaczeń TideTranslator. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów takich jak listy, pisma, umowy oraz porozumienia. Realizacja tłumaczeń specjalistycznych to znakomite zespolenie znajomości języka z wykwalifikowaną wiedzą. Szeroki wachlarz tłumaczeń specjalistycznych znajduje się w ofercie biura. Wysoki poziom tłumaczy, szybka realizacja zleceń to te cechy, które sprawiają, że cieszą się zaufaniem grupy zadowolonych usługobiorców.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do zarządzania

  Program do zarządzania »

  System SAP to program do zarządzania o najwyższej jakości. To oprogramowanie dla firm, które łączy sprawność i dostępność informacji w celu lepszego zarządzania. Supremis jako Złoty Partner SAP zajmuje się wdrażaniem tego systemu ERP. Znajduje on doskonałe zastosowanie jako program magazynowy, program do księgowości oraz CRM. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania to wymierne efekty dla użytkującej go firmy.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Powiadomienia SMS

  Powiadomienia SMS »

  TideMobile to usługi marketingu mobilnego, realizacji kampanii SMS-owych oraz masowej wysyłki SMS. Narzędzia takie jak SMS Sender oraz SMS api to umożliwiają zastosowanie wysyłki SMS w środowisku biznesowym. Wysyłanie sms-ów może odbywać się zupełnie automatycznie jako mechanizm wbudowany w procesy biznesowe firmy. Masowe SMS-y mogą, zatem być wysyłane w celu powiadomienia SMS-em dowolnej wielkości grupy zainteresowanych osób.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki prywatne przez internet

  Pożyczki prywatne przez internet »

  Jeśli tradycyjny bank odmówił ci zobowiązania lub po prostu nie chcesz korzystać z ofert banków czy też innych podmiotów finansowych, ale są ci potrzebne pieniądze zawsze jesteś wstanie skorzystać z propozycji pożyczek prywatnych. Na tej witrynie każdy zainteresowany może znaleźć odpowiednie informacje dotyczące tego rodzaju kredytów. Pożyczki społecznościowe to zobowiązania, które są udostępniane przez prywatne osoby innym osobom prywatnym za pośrednictwem specjalnie do tego stworzonych portali internetowych. Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany poznaniem szczegółów tego rodzaju propozycji oraz korzyści płynących z takowego rodzaju kredytów winien natychmiast wejść na tą stronę i zapoznać się z jej przydatną treścią. Niemal każdy odnajdzie tutaj potrzebne wiadomości odnoszące się do kredytów społecznościowych.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Kraków

  Kancelaria notarialna Kraków »

  Zapraszamy Wszystkich do kancelarii notarialnej notariuszy Edwarda Drozda oraz Zygmunta i Jana Truszkiewicza. W naszej kancelarii notarialnej możecie załatwić nurtującą Was sprawę notarialną. Dokonujemy dla przykładu sporządzaniem poświadczeń, sporządzaniem wpisów wyciągów dokumentów. Nasza kancelaria notarialna posiada bardzo wszechstronny wachlarz czynności notarilanych. Przed umówieniem terminu dokonania czynności notarialnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia koniecznych do załatwienia konkretnej czynności dokumentów albo osobiste spotkanie w Kancelarii na ulicy Rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5 30-112 Kraków. Kontakt pod numerem tel. (12) 427-06-07 Zapraszamy!

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tutaj

  Tutaj »

  Sam projekt na firmę to jeszcze bardzo niewiele. Lecz odpowiedni pomysł na interes to już mocna fundament do aby otworzyć własną biznes.
  Jak się do tego zebrać? Ruszyć należy w samej rzeczy od zebrania kapitału zalążkowego. Jeśli nie jest możliwe skuteczne ubieganie się o pożyczkę w banku komercyjnym, zawsze pozostaje możliwość aby złożyć podanie o dotacje na rozpoczęcie biznesu. Otrzymanie ich jest jednak w wielu przypadkach po prostu niemożliwe. Wówczas konieczne staje się odkrycie innych rozwiązań. Do tego typu możliwości można zaliczyć ubieganie się o wsparcie od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie OC

  Odszkodowanie OC »

  Odzyskaj.org ? Odszkodowania w przypadku wypadku. O ile masz problem aby uzyskać odszkodowanie po nieszczęśliwym dla Ciebie zdarzeniu, zajrzyj do nas. Twój problem idealnie zostanie rozwiązany, tym własnie się zajmujemy! Serwis zbiera wszelkie możliwe informacje na temat ubezpieczeń a także odszkodowań, przy pomocy których bez dwóch zdań otrzymasz odszkodowanie pokrywające twoją krzywdę. Dzięki tym informacjom walka o odszkodowanie może być znacznie prostsza i nie sprawia nam tak wielu nerwów, ile starania bez informacji. Nie daj się stłamsić i przekonać iż twoja krzywda nie jest nic warta!

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarze książkowe

  Kalendarze książkowe »

  Każdy szanujący się człowiek biznesu chce mieć swoją wizytówkę. Wizytówki nie tylko są sposobem na przedstawianie się, ale przede wszystkim tworzą swego typu auto promocję. Dodatkiem do wizytówek, atrakcyjną formą promocji są kalendarze jednostronne. Na kalendarzykach można wypisać więcej tekstu, czyli pokazać pełną ofertę która może ekstra zaprosić potencjalnych klientów. Drukowanie wizytówek i kalendarzyków warto zlecić doświadczonej drukarni która zrobi wszystko profesjonalnie i solidnie. Drukarnią taką jest "MARKER" - zapraszamy na stronę firmową firmy.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez

  Organizacja imprez »

  Fachowa organizacja imprez wymaga biegłości oraz wiedzy jak dobrze je przeprowadzić. Wymagana również jest wykwalifikowana w swoich zadaniach grupa ludzi. Prezenterzy, którzy poprowadzą w znakomity sposób imprezę, tak aby nikt nawet na mgnienie oka się nie znudził oraz hostessy zapewniające właściwą obsługę gości. To i jeszcze więcej znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Zapraszamy do zaznajomienia się z nią na naszej stronie www.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiercenie w betonie Poznań

  Wiercenie w betonie Poznań »

  Zapraszamy do korzystania z naszych specjalistycznych usług z obszaru techniki diamentowej. Z powodu skorzystania z diamentów mamy możność wykonania wszelakich usług cięcia i drążenia w zaporach i betonie. W naszej ofercie znajduje się cięcie ścian, betonu i podłóg. Zajmujemy się też wszelkimi robotami wyburzeniowymi oraz drążeniem w betonie. Zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się z całą ofertą.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia gastronomiczne

  Urządzenia gastronomiczne »

  Od kilkunastu lat dajemy Państwu najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny. Na naszą ofertą uwagę powinni zwrócić zwłaszcza właściciele posiadający motele, bary i inne lokale. Dla nich możemy dostarczyć najszerszy asortyment. Zaczynając od noży kuchennych na skomplikowanych sprzętach typu lodówki przemysłowe kończąc. Wypada wiedzieć, że wyposażenie gastronomii które oferujemy posiadają zawsze gwarancję wysokiego poziomu wykonania. Ponadto stałym klientom zapewniamy spore obniżki cenowe. To nie wszystko, w ostatnim okresie rozbudowaliśmy naszą ofertę o odzież firmową roboczą. Zapewniamy ubrania dla pielęgniarek, kelnerów, i wielu innych branż. Świadczymy w pełni profesjonalne usługi. Wejdź na naszą witrynę a przekonasz się ile możesz z nami uzyskac.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transmisje internetowe

  Transmisje internetowe »

  Konferencje online stają się standardem w dzisiejszych czasach. To narzędzie umożliwiające szkolenie pracowników bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z ich wyjazdem, nie wymaga nakładów czasowych na dotarcie do miejsca konferencji. Zarówno możliwości prezentowania produktów firmy, jak i dotarcie do rozmaitych grup odbiorców stają się nieograniczone poprzez webcasting. Livingmedia dopasuje indywidualnie do potrzeb danej firmy odpowiedni plan abonamentowy, który w każdej chwili można renegocjować. Wiele firm wdrożyło już tę nowatorską technologię komunikacji. Livingmedia organizuje webinary online z powodzeniem, co przekłada się na bezpośrednie korzyści dla właścicieli firm.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków

  Księgowość Kraków »

  Pro Ekonomika jest firmą świadczącą usługi księgowe. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie projektów unijnych, pełna księgowość, obsługa kadrowa i płacowa oraz opracowywanie budżetów i biznes planów. Posiadamy ponad 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczaniu finansowym i prowadzeniu księgowości projektów unijnych. Obecnie dla naszych Klientów zajmujemy się nie tylko prowadzeniem ksiąg, ale także prowadzimy księgowość projektów unijnych finansowanych ze środków EFS w ramach programu PO KL. Jeśli szukasz godnego zaufania partnera obsługującego finanse i kadry - skontaktuj się z nami. Misją naszej firmy jest dostarczanie naszym Klientom wysokiej jakości usług księgowych prowadzonych w sposób rzetelny przy wsparciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz stałe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji personelu firmy dla podnoszenia jakości usług i satysfakcji naszych Klientów.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adresy Firm

  Adresy Firm »

  Unikalna baza firm i przedsiębiorców prezentuje oferty firm i instytucji z każdej branży. Wyszukaj swojego kontrahenta, sprawdź produkty i usługi poszczególnych przedsiębiorstw. Każda wizytówka prezentuje kluczowe informacje niezbędne przy pierwszym kontakcie biznesowym. Podane są dane teleadresowe firmy, przekierowania na adresy e-mail, stronę www. Ponadto na prezentacji znajdą Państwo galerie zdjęć, reklamę w formie video, opis działalności firmy, aktualną ofertę oraz mapkę dojazdu do firmy. Zapraszamy wszystkich pragnących znaleźć dostawcę, usługodawcę, bądź producenta. Sprawdź oferty jakie proponują uczelnie wyższe, czyli studia dzienne i podyplomowe w jednym miejscu. Z kolei dział biura projektowe przekazuje informacje o danych przedsiębiorstwach z branży. Natomiast w dziale firmy budowlane znajdą Państwo oferty firm remontowych, budowlanych itp.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1776
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 13
 • IP:
 • BL:
 • PR: