Języki obce Podkategoria: Języki obce

 • Księgarnia Internetowa, księgarnia językowa - metero.pl

  Księgarnia Internetowa, księgarnia językowa - metero.pl »

  Księgarnia internetowa, księgarnia językowa metero.pl oferująca szeroki asortyment słowników i książek do nauki języków obcych. Metero.pl specjalizuje się w książkach do nauki języków obcych, kursach na CD, książkach dla Tłumaczy, słownikach językowych, a także książkach przydatnych i ułatwiających prowadzenie każdej firmy oraz literaturze fachowej.W ofercie mamy ponad 49 języków.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego

  Nauka angielskiego »

  Poznawanie języków obcych ubogaca. Wie to każdy, kto uczył się przynajmniej jednego języka. Wraz z nauką poznaje się także kulturę i całe bogactwo danego regionu. Językiem umożliwiającym bezproblemowe poruszanie się po świecie jest oczywiście angielski, który jest używany w każdym kraju. Angielski jest niezbędny dla osób chcących rozpocząć pracę w firmie międzynarodowej. W biznesie dobrze jest znać także inne języki, gdyż może to ułatwić relacje z partnerem z kraju, którego język się pozna. Naukę angielskiego można zacząć w każdym wieku. Na stronie prezentowane są podstawowy z zakresu wiedzy o nauce tego języka, takie jak czasy, zwroty, odmiany zaimków, czasowniki i inne.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez skype

  Angielski przez skype »

  Musisz poznać podstawy języka niemieckiego lecz nie posiadasz czasu aby jechać na zajęcia? Nasza firma zajmuje się edukacją w obszernym pojmowaniu tego słowa. Wykorzystujemy zaawansowany sprzęt przez co nauka jest niezwykle prosta i przyjemna. Należy także zobaczyć, że można się szkolić zdalnie za pomocą Internetu. Angażujemy tylko wyrobionych speców, którzy ochoczo pomagają wszystkim uczniom. W wypadku jakichkolwiek problemów z językiem zgłoś się do nas ? dostaniesz błyskawiczną i efektywną pomoc! Pomożemy w przygotowaniach do egzaminu ? z nami bez wątpienia zdasz! Więcej informacji można znaleźć na naszej witrynie internetowej. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty ? w przypadku niejasności prosimy pytać.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego

  Nauka angielskiego »

  Najwyższy poziom kształcenia w połączeniu z zaawansowanymi metodami kształcenia to gwarancja jakości i sukcesu. I taki właśnie przyświeca cel szkołom języka angielskiego Bell, które już od kilkunastu lat organizują w całej Polsce przeróżnego rodzaju kursy językowe i szkolenia. Ich placówki znajdują się w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie i w Warszawie. Szkoły jezyka angielskiego Bell zlokalizowane są zazwyczaj w centrum miasta. Dzięki temu nie ma problemu z dostępem do nich środkami komunikacji miejskiej czy też samochodem. Każda ze szkół jest wyposażona w sale dydaktyczne oraz bibliotekę językową, wyposażoną w czasopisma, filmy, książki i różnego rodzaju materiały gramatyczne oraz testy. Kursy jezykowe prowadzone są na wszystkich poziomach językowych. Do każdego z nich układany jest specjalny program nauczania. Dzięki temu zajęcia mogą być organizowane w zależności od poziomu zaawansowania językowego, potrzeb oraz dyspozycji czasowych uczestników.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Yokatta - Szkoła językowa

  Yokatta - Szkoła językowa »

  Yokatta to szkoła języków obcych w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajskiego, angielskiego, duńskiego, holenderskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, norweskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, arabskiego, tureckiego, łaciny i esperanto. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki

  Język niemiecki »

  Od początku działalności, wszystkie szkoły językowe Adler wypracowały sobie europejski certyfikat jakości międzynarodowego stowarzyszenia EAQUALS. Trzeba pamiętać, że zdobywają go tylko te placówki oświatowe, które spełniają wszystkie żądane kryteria oraz takie, które za cel stawiają sobie bardzop wysoką jakość edukowania. Dokonana ocena programu edukowania i jego jakości, wykształcenia i umiejętności lektorów, warunków zatrudniania oraz warunków lokalowych, a także sposobu prowadzenia finansów oraz zarządzania, potwierdziły, że szkoły Adler spełniają surowe normy jakości kształcenia. Kurs języka niemieckiego w jednej z tych szkół to wysoki poziom kształcenia w idealnie przygotowanych do tego warunkach, w zestawieniu z profesjonalnymi lektorami oraz stałym nadzorem akademickim i ciekawie organizowanymi zajęciami.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Gorzów

  Niemiecki Gorzów »

  Pośród wielu aktywności pozalekcyjnych, jakie są obecne na krajowym rynku, naprawdę bardzo wielu uczniów i studentów decyduje się na dokładne poznanie jakiegoś nowego języka obcego. Bardzo podoba się nam ten fakt, bowiem prowadząc szkołę językową umożliwiamy rozwój językowego zaplecza naprawdę wielu osobom. Języki niemiecki Gorzów i norweski Gorzów to tylko mała cząstka naszej ogromnej, bogatej oferty. Bogate zróżnicowanie języków i stopni zaawansowania zajęć czyni, że każdy człowiek zainteresowany obcym językiem człowiek, będzie mógł u nas odnaleźć możliwie najbardziej doskonale przygotowaną ofertę. Namawiamy do rozpoczęcia nauki w tej szkole.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obozy językowe

  Obozy językowe »

  Firma LEKTOR to szeroka gama kursów języków dla osób w każdym wieku. Prowadzimy lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego oraz polskiego (dla obcokrajowców). Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na stałe dostosowywanie się do najnowszych metod nauki, podnosząc tym samym efektywność nauki oraz zadowolenie stale rosnącej liczby uczniów. Prowadzimy zajęcia przed południem, po południu, wieczorem oraz podczas weekendów, dostosowując się do oczekiwań kursantów. W okresie lata prowadzimy kursy wakacyjne z 30% zniżką. Dzieciom i młodzieży proponujemy kolonie i obozy językowe, w kraju i zagranicą, łączące przyjemne z pożytecznym ? wypoczynek z nauką języka.

  Nasza główna siedziba mieści się w samym rynku Wrocławia. Ponadto zajęcia prowadzone są w nowym centrum językowym, mieszczącym się przy ul. Kazimierza Wielkiego 27.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Warszawa

  Angielski dla firm Warszawa »

  Dziś mając biznes powinno się być zdecydowanym na kontakty z całym globem ziemskim. W odmiennym przypadku rozwój posiadanego przedsiębiorstwa nie będzie parł aż tak błyskawicznie do przodu. Warto podszkolić w tej sytuacji znajomość języków zagranicznych, bo angielski dla firm okazuje się być nad wyraz istotny. Importując bądź wysyłając produkt, względnie trudno będzie dogadać się z przedsiębiorcą pochodzącym z drugiej strony świata w naszym ojczystym języku. Akademie językowe takie jak Lingua House dobrze wiedzą, jak olbrzymie znaczenie aktualnie w kontaktach międzynarodowych ma angielski dla firm. Warszawa od paru lat jest miejscem, w którym da się spotkać dość sporą grupę biznesmenów wywodzących się z każdego zaułka kuli ziemskiej. W tej grupie przeważają głównie obywatele Rosji i Chin.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław

  Angielski Wrocław »

  Efektywne kursy języka angielskiego na obszarze Wrocławia proponuje ELC ? English Language Courses. Ekipę doświadczonych lektorów odznacza stuprocentowy profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne traktowanie każdego słuchacza. ELC oferuje miłą atmosferę, rozsądny dobór materiałów oraz sprawdzone metody przyswajania wiedzy. Wdrażane są też innowacyjne rozwiązania z wykorzystaniem multimedialnego panelu edukacyjnego. Przebieg szkolenia może być dopasowany indywidualnie do wymogów klienta lub grupy ? także firmy (np. branżowy zasób leksykalny, wybrana tematyka). Oferta e-learnigu ? 24h na dobę z jakiegokolwiek miejsca na świecie.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Wrocław

  Szkoła języków obcych Wrocław »

  Język angielski, niemiecki, polski dla obcokrajowców czeski to języki wykładane w Simply Speaking ? to szkoła językowa, której stronę WWW Państwu opisujemy . Prowadzone zajęcia są wypełnieniem indywidualnych możliwości słuchaczy, przeprowadzane są w siedzibie szkoły, która została designersko wystylizowana oraz za każdym razem mają miły nastrój . Zajęcia kursowe przygotowują do egzaminów DELE i gimnazjalnego, a także do innych sprawdzianów takich jak matura z niemieckiego, a nauka języka przebiega bezproblemowo.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski

  Tłumaczenia angielski »

  Native speakerzy, którzy współpracują z biurem tłumaczeń angielskiego gwarantują między innymi fachowo brzmiące tłumaczenia w języku angielskim. Kolejny atut, który sprawia, że tłumaczenia na angielski tworzone przez Futurę stoją na wyższym poziomie niż inne, to kierunkowe doświadczenie każdego pracownika. Dodatkowo Futura gwarantuje poprawność językową i merytoryczną oraz terminowość każdego zlecenia.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz Poznań

  Aranżacja wnętrz Poznań »

  Oferta dekoracji wnętrz. Polecamy fachową aranżację wnętrz: dekorację domów, apartamentów, salonów firmowych, lokali komercyjnych, a także różnych przestrzeni publicznych i nie tylko. Gwarantujemy wysoką klasę świadczonych usług. W projektach wnętrz uwzględniamy najnowsze trendy,a także indywidualne preferencje klienta. Nasi architekci wnętrz posiadają bogate doświadczenie i wszechstronne wykształcenie.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Bielsko-Biała

  Szkoły językowe Bielsko-Biała »

  Niebawem matura Twojego dziecka z języka angielskiego? Mas jeszcze dużo do nadrobienia, przyswojenia i nauczenia. Pomóż mu zapisując go na intensywny kurs dla maturzystów dzięki czemu uczeń zna doskonale wszystkie rodzaje zadań egzaminacyjnych na długo przed prawdziwą maturą, co znacznie obniża stres egzaminacyjny. Zestaw ucznia zawiera podręcznik i zeszyt ćwiczeń z CD - ROMem, co pozwala na samodzielną pracę w domu. Każda lekcja uczy konkretnych umiejętności, które uczniowie wykonują na koniec lekcji - uczeń zawsze wie, czego się danego dnia nauczył i może łatwiej monitorować swoje postępy. Każdy rozdział zawiera wskazówki maturalne - uczeń uczy się języka i technik egzaminacyjnych. Zapraszamy do Naszej szkoły językowej w Bielsku.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

Języki obce - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1771
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 11
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: