Materiały dydaktyczne, pomoce szkolne Podkategoria: Materiały dydaktyczne, pomoce szkolne

 • Edubok.pl-zabawki, upominki, prezenty

  Edubok.pl-zabawki, upominki, prezenty »

  Witamy w naszym sklepie edubok. Mamy dla Państwa cały szereg asortymentu w niskich cenach dzięki któremu możemy stworzyć radosną szkołę. Jak wielu z Nas zawsze lubiło eksperymenty szkolne Wszyscy! Dlatego zapraszamy.Oryginalny prezent dla każdego dziecka

  Data dodania: 03 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne

  Prezentacje maturalne »

  Drodzy uczniowie identycznie jak waszych starszych kolegów niebawem czeka was egzamin maturalny. Jednym z męczących egzaminów jest egzamin ustny z języka rodzimego w formie przedstawienia prezentacji maturalnych. Ta część egzaminu zmusza was do stworzenia od początku własnej prezentacji na wybrany zazwyczaj trudny temat. Jak doskonale wiemy jest to bardzo długie i przez to możecie pozbawić się mnóstwo czasu, który moglibyście przeznaczyć na przygotowanie z innych działow nauki z których macie egzamin pisemny. Wychodząc wam z pomocą stworzyliśmy portal dający gotowe pewne wzory prezentacji maturalnych. System zamawiania jest obsługiwany ręcznie a nie automatycznie, dzięki czemu możecie dowiedzieć się jakie utwory zostały użyte w bibliografii. Dzięki temu Twoja prezentacja maturalna w na pewno trafi w możliwości i pozwoli zdać maturę na wybitnym poziomie punktowym.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne

  Prezentacje maturalne »

  Prezentowany wortal oferuje wypracowania maturalne w 2 wariantach. Jeden to prace bezpłatne, kolejny to komercyjne przykłady prezentacji maturalnych. Wszystkie prace zaprezentowane na stronie zostały zrealizowane z wielką skorupulatnością i dbałością o szczegóły. Dzięki nam maturzyści nie muszą gnębić się tym, czy zdadzą maturę, ponieważ z wiedzą zawartą na naszej stronie będzie to zadanie naprawdę banalne. Miło zapraszamy do analizowania i wzbogacania swej wiedzy także uczniów z młodszych klas. Naprawdę trzeba jest dokształcać się razem znami!

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne

  Prezentacje maturalne »

  Mamy stronę, której celem jest pomoc abiturientom w trudach zdania egzaminu dojrzałości. Chodzi nam przede wszystkim o język polski. Jeśli nie jesteś orłem z tego przedmiotu musisz zapoznać się z treścią jaka znajduje się u nas. Lektura naszego serwisu może wydatnie pomóc Ci zaliczyć część ustną na którą jak wiecie robicie własne prezentacje maturalne. Nie jest to łatwe, jednakże dzięki nam bedziesz wiedział co powinno się w niej naprawdę znajdować. Jako, że egzamin dojrzałości już za pasem nie marnuj dłużej czasu i rozpocznij prawdziwe przygotowania.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep.sphcredo.pl

  Sklep.sphcredo.pl »

  Firma SPH CREDO świadczy profesjonalne usługi już od 1996 roku. Tworzymy platformy edukacyjne np. ekurs.eu, dobreosk.pl oraz serwisy informacyjne dla kursantów, instruktorów nauki jazdy i egzaminatorów. Zajmujemy się także sprzedażą materiałów odnośnie transportu drogowego, oznakowania pojazdów i wiele więcej. Jednym z najistotniejszych elementów naszej firmy są liczni przedstawiciele handlowi, którzy docierają do niemalże każdego zakątka kraju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Materiały dydaktyczne, pomoce szkolne

Materiały dydaktyczne, pomoce szkolne - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1779
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 9
 • IP:
 • BL:
 • PR: