Nauka Podkategoria: Nauka

 • Stosunki międzynarodowe

  Stosunki międzynarodowe »

  Portal powstał z myślą o wszystkich, którzy udali się na studia typu stosunki międzynarodowe, historia, politologia, ekonomia czy socjologia. Nasza strona zawiera artykuły naukowe z tych dziedzin, pisane często przez ludzi z tytułem magistra, doktora bądź profesora. Oprócz artykułów, stworzono na stronie wykaz państw świata, w którym można sprawdzić podstawowe dane dotyczące wszystkich krajów. Osoby chcące podyskutować bądź poszukujące pomocy powinny zajrzeć na forum, gdzie nigdy nie braknie tematów do dyskusji.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia policyjne

  Studia policyjne »

  Zwiększające się zainteresowanie ludzi młodych znalezieniem etatu w zawodzie policjanta jest przyczyną tego, iż studia policyjne uważane są za nie tylko poszukiwaną, ale nawet konieczną opcją edukacji. Realizowanie zajęć w tego rodzaju uczelniach nie odbywa się automatycznie, lecz jest pochodną konkretnych wytycznych realizowanych przez organa policji, odpowiedzialne za kadry. Studia policyjne w Polsce da się podjąć w szeregu uczelni obecnych w rożnych regionach kraju. Profil edukacyjny, który mają do zaproponowania owe placówki jest przekrojowy. Studia policyjne nie są łatwe oraz wymagają od chętnych konkretnych predyspozycji zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Edukacja obejmuje bardzo bogate spectrum różnych zagadnień z wiedzy ogólnej, jak i zawodowych. Dzisiejsze zadania, przed jakimi stoi policja, wymagają zatrudniania wysoko wykształconych personelu dysponujących wiedzą z dziedziny psychologii, ogólnego prawa lub kryminalistyki.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak rozmawiać z płcią przeciwną?

  Jak rozmawiać z płcią przeciwną? »

  Jesteś człowiekiem przygnębionym? Nie masz ochoty lub nie możesz znaleźć tej drugiej, wspaniałej osoby na całe życie? Marzysz o fajnej przygodzie? Oto niezapomniana propozycja krakowskiej szkoły stosunków i relacji społecznych secreto. Na naszych kursach dowiesz się, jak umiejętnie uwodzić. Co więcej, poznasz jak ciekawie oraz interesująco prowadzić konwersacje z osobnikami damskimi i męskimi. Wybierz tryb kursu odpowiadajacy twoim standardom. Mamy do dyspozcyji szkolenia grupowe albo też indywidualne. Nie zwlekaj ani chwili dłużej. Czekamy na ciebie.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy w Trójmieście

  Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy w Trójmieście »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców SPEED w Gdańsku powstał na bazie wieloletnich doświadczeń, które zdobyłem jako instruktor nauki jazdy. Znając specyfikę zawodu i korzystając z doświadczenia instruktora tworzę ośrodek nauki jazdy łączący profesjonalizm i skuteczność z atmosferą, dzięki której poczujecie się pewnie i bezpiecznie.To wszystko, aby Państwa poczucie bezpieczeństwa na drodze wynosiło 100%!"Uczymy nie tylko jak zadać egzamin, ale jak jeździć!"

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep.sphcredo.pl

  Sklep.sphcredo.pl »

  Firma SPH CREDO świadczy profesjonalne usługi już od 1996 roku. Tworzymy platformy edukacyjne np. ekurs.eu, dobreosk.pl oraz serwisy informacyjne dla kursantów, instruktorów nauki jazdy i egzaminatorów. Zajmujemy się także sprzedażą materiałów odnośnie transportu drogowego, oznakowania pojazdów i wiele więcej. Jednym z najistotniejszych elementów naszej firmy są liczni przedstawiciele handlowi, którzy docierają do niemalże każdego zakątka kraju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauka

Nauka - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1776
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 14
 • IP:
 • BL:
 • PR: