Prawo jazdy Podkategoria: Prawo jazdy

 • Nauka jazdy Nowy Sącz

  Nauka jazdy Nowy Sącz »

  Bezstresowe kursy prawa jazdy kategorii B zapewnia szkoła jazdy Olimpic. To firma z bogatym doświadczeniem i sprawdzoną kadrą. Nauka jazdy obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne na najwyższym poziomie. Ośrodek działa na terenie miasta Nowy Sącz. Jego oferta uwzględnia ponadto jazdy doszkalające, materiały dla kursantów, pomoce dydaktyczne. Olimpic gwarantuje wysoki poziom usług. Dla poszukujących szkoły, w której w przyjaznej atmosferze nauczą się Pańswo prowadzić samochód szkoła jazdy Olimpic prezentuje ciekawą ofertę.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków

  Prawo jazdy Kraków »

  Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP w której to prawo jazdy zdobywana jest w przyjemnej i przyjaznej atmosferze. Instruktorzy szkolący w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to doświadczeni instruktorzy jazdy którzy posiadają za sobą bardzo duży staż pracy w Policji Drogowej. Nauka jazdy w Biel MotoGP da Ci możliwość opanowanie jazdy na motorze lub samochodem. prawdź sam! Dołącz do rzeszy naszych zadowolonych kursantów którzy posiadają już prawo jazdy! Zapraszamy na kursy jazdy do naszej siedziby na al. Pokoju 5 pokój 111. Pokój ten znajdziesz na 5 piętrze budynku Zapraszamy!

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk

  Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.link text

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kraków

  Szkoła jazdy Kraków »

  Na naszej stronie internetowej znajdą państwo mnogość użytecznych informacji, na przykład cennik naszych usług. Szkoła jazdy Wega poleca skorzystanie z ekspresowego kursu prawa jazdy, który trwa ok 3 tygodnie. Wykłady prowadzone są w rozległej sali wykładowej, opierając się o prezentację multimedialną. Część praktyczną szkolenia realizujemy na terenie całego Krakowa. Naszych instruktorów charakteryzuje samokontrola i sumienność. W 2010 roku zdawalność egzaminów naszych kursantów za pierwszym razem wyniosła 41 procent, co daje nam wspaniały wynik, 1 miejsce w rankingu Szkół jazdy w Krakowie, w Kielcach to jest 3 miejsce.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Wrocław

  Prawo jazdy Wrocław »

  Priorytetem dla szkoły jazdy wrocław Tornado, oprócz bezpieczeństwa i satysfakcji z nauki jazdy jest poprowadzenie Cię najskuteczniejszą ścieżką do odbioru Twojego wymarzonego plastikowego dokumentu. Część praktyczną kursu dostosujemy do Twoich potrzeb. Jazdy przeprowadzamy przede wszystkim w strefie, w której odbywają się testy państwowe. Przedstawimy wszystkie skrzyżowania a także przypadki jakie stwarzają nadchodzącym kierowcom najwięcej problemu.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Żory

  Nauka jazdy Żory »

  Jesteś z Żor lub okolic i planujesz wybrać się na kurs prawa jazdy? Zapraszamy do Ośrodka Szkolenia Kierowców "ROYS" w Żorach. Zajęcia teoretyczne odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze w kilkuosobowych grupach. Dzięki temu kursanci osiągają bardzo dobre wyniki nauczania. Zapraszamy do udziału w szkoleniach na prawo jazdy kat. B oraz w kursach dokształcających dla osób chcących poprawić umiejętność prowadzenia samochodu. Zapraszamy do udziału w szkoleniach na prawo jazdy kat. B.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.l-star.pl/

  Http://www.l-star.pl/ »

  Chcesz szybko zdać prawo jazdy i mieć to za sobą? Lepiej trafić nie mogłeś! Szkoła jazdy L-star,prowadzimy ekspresowy kurs trwający jeden miesiąc (30H TEORII +30H JAZD).Na rynku działamy od 2008 roku. Od tego czasu do chwili obecnej wyszkoliliśmy ponad 2000 osób. Specjalizujemy się w szkoleniu kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B. Warto wiedzieć, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu przygotowywuje co pół roku zestawienie zdawalności

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.anlex.radom.pl/o-nas

  Http://www.anlex.radom.pl/o-nas »

  Jednym z wielu udogodnień jakie gwarantuje nasza firma jest możliwość zapisania się na kurs online, bez wychodzenia z domu. Istnieje możliwość rozpoczęcia kursu w dogodnym miejscu dla kursanta. Lokalizacja naszej firmy znajduje się w łatwo dostępnym miejscu, gdyż mieści się w Centrum miasta, 50 metrów od dworca PKS i PKP. Oferujemy opiekę instruktorów oraz prowadzenie wykładów według najnowszego programu szkoleniowego

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawko przez internet - Dobreosk.pl

  Prawko przez internet - Dobreosk.pl »

  Nasza firma oferuje Państwu naukę jazdy na platformie szkoleniowej dla OSK. Posiadamy 11 lat nie doświadczenie dzięki, któremu mamy różne sposoby nauczania np. możliwość jednolitego szkolenia na wykładach w OSK w domu za pomocą komputera lub tradycyjnie z książki. Uczeń może wybrać dowolną z wymienionych metod w której ma kontakt z systemem szkolenia nadzorowanym przez specjalistów SPH Crodo.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo jazdy

Prawo jazdy - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1779
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 11
 • IP:
 • BL:
 • PR: