Finanse Podkategoria: Finanse

 • Emerytury

  Emerytury »

  Serwis Prywatna Emerytura przeznaczony jest dla osób, pragnących w rozsądny sposób zaplanować oszczędzanie na emeryturę. Znajdziecie Państwo na naszych łamach m.in. opisane filary emerytalne w tym trzeci filar, czyli Indywidualne Konto Emerytalne. Portal dla osób, dla których wysokość emerytury nie jest bez znaczenia i mają zamiar o to zadbać już dziś. Witryna jest zarazem ofertą funduszu emerytalnego IKE BPH TFI. Twoja emerytura nie musi być niska, jedyne co musisz zrobić to sam o nią zadbać. Nasz serwis może Ci w tym pomóc.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wnioski o dotacje unijne

  Wnioski o dotacje unijne »

  Firma ADOX zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym sporządzaniem, biznesplanów, wniosków oraz pozyskiwaniem dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej zarówno ze środków pochodzących z Powiatowych Urzędów Pracy (PUP), jak również ze środków Unii Europejskiej, w ramach takich projektów jak np. "Zostań Małopolskim Przedsiębiorcą", "Mój Biznes Mój Sukces","Zatrudnij siebie i innych" itp. Nasze usługi polegają na kompleksowym i indywidualnym wypełnieniu wniosku (biznesplanu) o przyznanie dotacji, innych dokumentów aplikacyjnych i rekrutacyjnych, wyszukiwaniu ofert, doradztwie w zakresie kwestii związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej oraz pomocy w dokonywaniu rozliczenia dotacji.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • OFE Polsat

  OFE Polsat »

  Każdy z nas, o ile jesteśmy osobami legalnie zatrudnionymi musi posiadać otwarty fundusz emerytalny, na którym inwestowane są składki pobierane z naszej emerytury, które z kolei przeznaczone są na poczet wypłaty naszej emerytury. Działa wiele towarzystw emerytalnych, chwalących się bardzo dobrymi wynikami, ja ze swojej strony poleciłbym ofe Polsat, jest to fundusz pewny i inwestujący w sposób odpowiedzialny i nastawiony na maksymalizację zysków klienta, na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się z większa ilością informacji dotyczących funduszu Polsat. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Banki

  Banki »

  Gdy czasami poszukiwałeś najnowszych aktualności finansowych z całego świata to w portalu tylko-finanse.pl na pewno odnajdziesz coś interesującego. Wyszukać tutaj można bardzo dużo ciekawych, stale aktualizowanych aktualności z wielu dziedzin finansów takich jak np. Ubezpieczenia z najświeższymi informacjami i poradnikami dotykającymi tematu ubezpieczeń, Bankowość, w której znajduje się sporo informacji i dotyczących banków wraz z sporą ofertą, jaką aktualnie posiadają dla Nas banki. Oczywiście jest to tylko zarys wszystkich kategorii, bo wyczytać tutaj można wiele innych równie ciekawych. Jeżeli finanse Nas nie pociągają to i tak powinieneś zajrzeć do Naszego portalu, bo tutaj każdy znajdzie coś co go zainteresuje.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe spółki

  Gotowe spółki »

  Jeśli chcesz rozpocząć własną działalność gospodarczą to ta witryna jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Znajdują się na niej wiadomości dotyczące zakresu działania spółki ReadyMade Enterprise Sp. z o.o. oraz ReadyMade Accounting and Management Sp. z o.o.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis finansowy

  Serwis finansowy »

  Serwis finansowy promujący produkty bankowe (pożyczki, kredyty mieszkaniowe, konta oszczędnościowe, ubezpieczenia i wiele wiele innych produktów. Produkty promowane poprzez system partnerski bankier. W Serwisie Finansowym zobaczysz, porównasz i zamówisz produkty finansowe, które najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Ponad 200 produktów finansowych oferowanych przez 60 instytucji! Wejdź i wypełnij wniosek aby otrzymać wstępną decyzję przyznania kredytu, założeniu lokaty lub konta! Zajmie Ci to kilka minut

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terminal płatniczy

  Terminal płatniczy »

  eService.com.pl to witryna internatowa jednego z liderów na rynku agentów rozliczeniowych którym jest eService S.A. Firma zajmuje się szeroko rozumianą obsługa rynku transakcji płatniczych. Instalujemy terminale płatnicze POS, umożliwiamy elektroniczne doładowania komórek, akceptujemy karty płatnicze. Tylko u nas usługa Cash back podczas zapłaty kartą pozwala na wypłatę gotówki z kasy sklepu. Natomiast usługa DCC umożliwia obcokrajowcom transakcję w walucie karty. Agent rozliczeniowy eService dysponuje własną siecią bankomatów.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna faktura, program do faktur

  Elektroniczna faktura, program do faktur »

  Szybki postęp Internetu uczynił, że coraz więcej urzędów zdecydowało się na korzystanie z takiego wynalazku jak elektroniczna faktura. Jej użytek to w zasadzie same plusy. Nie potrzebujemy magazynować kupy makulatury, która zaprząta w biurze lub archiwum, zbędne miejsce. Mamy do wszelkich dokumentów prosty dostęp, bowiem szukane są one przy użyciu peceta, a nie manualnie w szafkach czy też teczkach. Elektroniczną fakturę można wydrukować w dowolnej chwili i przekazać do kontrahenta. Wymogiem wykorzystywania tych zalet, jest posiadanie programu do faktur. Przykładem z wielu jest oprogramowanie zapewniane za pośrednictwem firmy Saldeo. Obsługa jest intuicyjna, a przez to dziecinnie prosta. Korzystając z niego możesz perfekcyjnie zoptymalizować działanie księgowości w przedsiębiorstwie bądź biurze rachunkowym. Zapraszamy do bezpłatnych testów przez miesiąc.
   
   

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep online

  Sklep online »

  Centrum autoryzacyjne eService zapewnia bezpieczne, bezproblemowe płatności internetowe. Jako najszybciej rozwijający się agent rozliczeniowy na rynku, każdego miesiąca przetwarza tysiące transakcji, sprawnie obsługuje dokonywane przelewy online. Oferuje ponadto wsparcie dla firm, rozpoczynających działalność w sieci, dzięki preferencyjnej ofercie skierowanej do tej grupy klientów, wskazówkom jak założyć sklep internetowy i zapewnić klientom sprawną obsługę i bezpieczeństwo przeprowadzanych na bieżąco operacji bezgotówkowych.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie należnościami

  Zarządzanie należnościami »

  Bibby Financial Services to firma oferująca usługi faktoringu, które zapewnią twojemu przedsiębiorstwu płynność finansową, zabezpieczą przed przestojami oraz niewypłacalnymi klientami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta Bibby Financial Services posiada bogatą ofertę i oprócz takich usług jak faktoring z regresem czy zarządzanie należnościami, dodatkowo zajmuje się również odzyskiwaniem wierzytelności i windykacją. Jako faktor niezależny od banku, dzięki własnym kryterium oceny kredytowej, pomaga firmom nie mającej według banku zdolności kredytowej. Zapraszamy na stronę internetową firmy.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości giełdowe

  Wiadomości giełdowe »

  TraderGuide to portal pełniący funkcję wirtualnego poradnika w świecie giełdy i finansów. Opublikowane w nim treści wyjaśniają zasady działania polskiej giełdy i stanowią dodatkowo podpowiedzi pomagające w rozpoczęciu gry. Osoby korzystające z TraderGuide przeczytają co to jest giełda, jakie są jej początki oraz jak zacząć grać na giełdzie. Poradnik zawiera ponadto dział prezentujący jak wygląda analiza techniczna oraz dział z na bieżąco aktualizowanymi wiadomościami giełdowymi. Całość tworzona jest z myślą o osobach dopiero rozpoczynających swoją przygodę z inwestowaniem na giełdzie.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zyski

  Zyski »

  Od 1998 roku BPH TFI skutecznie zarządza inwestycjami swoich Klientów. Strona firmowa Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych BPH S.A. na swoich łamach przedstawia bogatą ofertę produktów finansowych oraz usługi zarządzania aktywami. Wśród nich znajdują się fundusze inwestycyjne oraz różnorakie subfundusze surowcowe. Strona www udostępnia również przydatne narzędzia dla każdego inwestora znajdujące się w zakładkach: fundusze inwestycyjne ranking, STI - Serwis Transakcyjno-Informacyjny oraz IKZE. Zdecyduj się na inwestowanie z BPH TFI, a czeka Cię pewna i spokojna emerytura.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik inwestora

  Poradnik inwestora »

  MarketGuide to serwis informacyjno-edukacyjny z dziedziny giełdowo-finansowej, funkcjonujący jako FAQ. Zasadniczym celem serwisu jest budowanie zbioru odpowiedzi na "często zadawane pytania? dotyczące świata giełdy, finansów i inwestycji. Składany w ten sposób poradnik inwestora przeznaczony jest zarówno dla znawców branży, jak i amatorów. Opublikowany na stronie formularz kontaktu zezwala użytkownikom serwisu wysyłkę anonimowych pytań. Odpowiedzi udzielają eksperci piastujący na co dzień stanowiska w branży finansowej, którzy doskonale się orientują w tym, jak budować efektywny portfel inwestycyjny, a wykresy giełdowe nie są dla nich żadną zagadką.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Cezary Kraś : Dzierżoniów, Bielawa

  Biuro Rachunkowe Cezary Kraś : Dzierżoniów, Bielawa »

  Zapraszam do Biura Rachunkowego Cezary Kraś. Bióro powstało juz w 1991r. Specjalizuje się w obsłudze firm w zakreśie księgowości podatków oraz kadr i płac. Oferte kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw z powiatu Dzierżoniowkiego.Nasi klienci bez obaw już od prawie 20 lat powierzają nam swoje dokumenty księgowe oraz swoje tajemnice biznesowe ? co świadczy o dużym zaufaniu do naszego biura

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.gravis.com.pl

  Www.gravis.com.pl »

  Masz problem z rachunkowością lub problemy z urzędem skarbowym? My zwolnimy Ci z obowiązku martwienia się tymi problemami tak abyś mógł zając się rzeczami istotnymi dla Ciebie. Firma Gravis oferuje kompleksową obsługę księgowo-podatkową. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej informacji na temat naszej firmy to serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1779
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 13
 • IP:
 • BL:
 • PR: