Naprawa komputerów Podkategoria: Naprawa komputerów

 • Porady komputerowe

  Porady komputerowe »

  Blog komputerowy udostępniający porady i instrukcje komputerowe. Porady komputerowy, które to udostępniamy na niniejszym blogu są przydatne każdemu użytkownikowi komputera pc. Nasze porady dotycząc samodzielnej naprawy, instalacji i optymalizacji systemu windows, oraz linux. Z naszych porad dowiesz się min. jak zainstalować windows z pendrive, jak włączyć ukryty panel godmode . Te i inne porady znajdziesz własnie na naszym blogu. Jeśli nie znajdziesz rozwiązania swojego problemu na naszej stronie - wystarczy, że do nas napiszesz. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy odpowiedni poradnik. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis laptopów Rzeszów

  Serwis laptopów Rzeszów »

  Przedsiębiorstwo BIURO-MAT dostarcza wysokiej klasy rozwiązania dla nowoczesnych, starających się odpowiedzieć na potrzeby współczesnego rynku instytucji średnich i małych firm. Oferta uwzględnia konieczne wyposażenie, nieodłączne w codziennej pracy i prawidłowym funkcjonowaniu, ale również komputery, laptopy i ich profesjonalny serwis. Naszym zadaniem jest dostarczenie nie tylko najwyższej klasy oprogramowania dla firm, ale poszerzamy ofertę o usługi jakimi są monitoring, telewizja przemysłowa ? Rzeszów to miejsce siedziby naszego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komputery Kraków

  Komputery Kraków »

  Zachęcamy wszystkich do skorzystania z usług serwisu komputerowego na ulicy Tatarska 5 30-103 Kraków.
  Kontakt telefoniczny z nami pod numerem (12) 428 20 00. Firma NKK to doświadczona firma, z 20 letnią historią. Nasz serwis komputerowy, po za ofertą naprawy komputerów dokonuje także inne usługi dla przykładu: naprawa komputerów. Na przestrzeni 20 lat naszego doświadczenia, udało się nam nie jednokrotnie wygrywać przetargi na dostarczenie sprzętu komputerowego między innymi do Krakowskich Uczelni wyższych. Dla klientów biznesowych uruchomiliśmy różne usługi informatyczne jak na przykład outsourcing IT lub obsługa informatyczna. Dla osób prywatnych uruchomiliśmy między innymi naprawę komputerów. Zachęcamy do zapoznania się w pełni z naszą ofertą.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis laptopów Warszawa

  Serwis laptopów Warszawa »

  Pełen wachlarz artykułów komputerowych - Warszawa. ABC to firma działająca na rynku komputerowym. Zajmujemy się dystrybucją oraz naprawą laptopów i ekranów LCD do laptopów w Warszawie i okolicach. Obsługujemy komputery wytwórców takich jak Asus, Acer, HP czy Toshiba. Oferujemy instalację i modernizację oprogramowania oraz likwidację problemów technicznych, w tym naprawę podświetlenia. Oferujemy czyszczenie i konserwację komputerów. W razie konieczności wykonujemy wymianę uszkodzonych matryc do laptopów. Rozwiązujemy takie problemy z laptopami jak zbyt wolna praca, zawieszanie się notebooka oraz kłopoty z uruchamianiem urządzenia. Oferujemy kompleksowe usługi wykonywane w ekspresowym tempie.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT Warszawa

  Outsourcing IT Warszawa »

  Propozycja dla firm wszystkich branż z Warszawy ? outsourcing IT. Outsourcing usług informatycznych są to działania związane z administrowaniem sprzętu komputerowego oraz sieci informatycznych. Działania te w znacznym stopniu mogą udoskonalić funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Firma Wieża oferuje swoje profesjonalną obsługę informatyczną, dzięki której klient zyskuje dostęp do specjalistycznej wiedzy, redukcję kosztów oraz oszczędność czasu. W zakresie usług firmy Wieża opcja skorzystania z punktu napraw komputerów na Bemowie i Bielanach. Firma prowadzi też sklep internetowy, którego asortyment jest stale poszerzany. W odpowiedzi na potrzeby klientów od 2003 roku świadczone są usługi graficzne.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Naprawa komputerów

Naprawa komputerów - nowa strona:

Adres:

Menu:

Ostatnio odwiedzane:

Statystyki katalogu:

 • Stron: 1772
 • Kategorii: 12
 • Subkategorii: 256
 • Kolejka: 0
 • Gości online: 2
 • IP: 16600
 • BL: 8279
 • PR: